Około 150 kibiców Jagiellonii wybiera się do Gliwic dopingować swoją drużynę.
Nie jest to liczba imponująca, ale na pewno ubarwi widowisko i powinna też zmobilizować fanów Piasta do przybycia na stadion. Jest to już ostatni mecz w rundzie zasadniczej, a tak się dobrze złożyło, że zostanie rozegrany przy Okrzei. Warto więc na żywo zobaczyć to spotkanie i pomóc dopingiem drużynie Piasta w wygraniu.
No… czyli w pojedynku młyn na młyn powinninśmy wygrać. Szanse są co prawda raczej małe, ale zawsze. Teraz jeszcze żeby piłkarze choćby na remis.
Mamy takie morale, że remis będzie sukcesem.
Makak małe szanse? Jednij sie w łeb na młynie zawsze jest minimum 1 sektor czyli 512 osob. Owszem z jakością ( malolaty które płacą za integrowanie się z innymi) jest różnie ale gdyby starszyzna nie ustepowala malolatom bylo by 3 razy głośniej.
Sam się jednij w łeb. A nawet jebnij. Taki żarcik z tym młynem. Jak nie czaisz to twój problem. A już te liczby którymi operujesz… przynajmniej 500. Szał. Urywa dupsko normalnie. A pierdolnięcie z tego tłumu jest mniej więcej takie jak w podstawówce na dzwięk dzwonka.
… jak dobrze pamietam Makak to chyba małpa …
Bardzo dobrze pamiętasz… To ja.