Rezerwy Piasta do ośmiu przedłużyły  serię spotkań bez porażki. W sobotę, zawodnicy drugiego zespołu pokonali po ciekawym meczu  KS Rachowice 3:2.  Goście objęli prowadzenie w 23. minucie spotkania po trafieniu Mateusza Raczyńskiego. Gliwiczanie do wyrównania doprowadzili w 38. minucie po ładnym uderzeniu Mateusza Dryka. Już minutę później Piast wyszedł na prowadzenie. Indywidualną akcję lewą stroną boiska przeprowadził Kamil Groborz i lekkim strzałem wyprowadził rezerwy na prowadzenie. W 43. minucie ponownie Groborz przedarł się lewą stroną, wyłożył piłkę Grzegorzowi Krusińskiemu, a ten pewnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi gości. W 73 min  po rzucie rożnym zrobiło się ogromne zamieszanie i z najbliższej odległości piłkę do siatki wpakował Cieślarz. 3:2

Gliwice, ul Robotnicza – 29.10.2011 r. Godz. 15:00
Piast II Gliwice  –  KS 94 Rachowice 3:2 (3:1)
0:1 – 23` Mateusz Raczyński,
1:1 – 38` Mateusz Dryk,
2:1 – 39` Kamil Groborz,
3:1 – 43` Grzegorz Krusiński,
3:2 – 73` Dariusz Cieślarz ,

Piast: 32. Marcin Korbecki – 16. Olivier Łuszcz, 5. Adrian Nakonieczny, 8. Michał Sikora, 13. Michał Magiera – 4. Krzysztof Ciasto, 20. Mateusz Dryk, 9. Bartosz Sopel, 17. Kamil Groborz – 11. Krzysztof Hałgas (15. Sebastian Gielmuda ’75) – 19. Grzegorz Krusiński

Rachowice: 12. Paweł Dobrodziej – 21. Łukasz Bieniek, 3. Wojciech Antoniuk, 19. Rafał Król, 18. Krzysztof Pomaradzki – 11. Dariusz Cieśla, 6. Mateusz Mazur, 7. Mateusz Raczyński, 14. Artur Piotrowski (25. Paweł Konopiński ’46) – 10. Mariusz Sosna, 9. Adam Piechocki