Sezon 2005/06 - II liga

Wyniki

Kolejka 1 - 30-31 lipca

Widzew Łódź

2:0

Ruch Chorzów

31 lipca, 19:00 (5.000)

Rafał Pawlak 45, Jarosław Lato 88

Zagłębie Sosnowiec

2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

30 lipca, 17:00 (4.000)

Przemysław Pitry 49, 84 - Piotr Gierczak 45

Lechia Gdańsk

1-1

Jagiellonia Białystok

30 lipca, 17:00 (9.000)

Krzysztof Brede 78 (k) - Jacek Chańko 6

Śląsk Wrocław

1-0

Zawisza Bydgoszcz (2)

31 lipca, 17:30 (7.000)

Marek Kowal 24

W 40. minucie Arkadiusz Miklosik (Zawisza Bydgoszcz (2)) nie wykorzystał rzutu karnego.

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

3-1

Górnik Polkowice

31 lipca, 15:00 (2.500)

Maciej Wojtaś 15, Marcin Jeziorny 19 (s), Zeal 54 - Tomasz Wróbel 64

Radomiak Radom

2-0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

31 lipca, 17:00 (5.500)

Raimondas Vileniškis 20, Nenad Studen 78

Piast Gliwice

2-2

Szczakowianka Jaworzno

31 sierpnia, 17:00 (1.500)

Paweł Gamla 29, Krzysztof Kukulski 39 - Robert Chudy 67 (k), Wojciech Krauze 71

Polonia Bytom

0-0

Łódzki KS

31 lipca, 17:00 (2.500)

w Gliwicach

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

0-0

Heko Czermno

29 lipca, 19:00 (4.000)


Kolejka 2 - 6-7 sierpnia

Ruch Chorzów

1-0

Łódzki KS

5 sierpnia, 19:00 (2.500)

Krzysztof Bizacki 47

Szczakowianka Jaworzno

2-1

Polonia Bytom

24 sierpnia, 17:00 (2.000)

Dariusz Drewniak 11, Wojciech Krauze 32 - Łukasz Błasiak 7

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

1-1

Piast Gliwice

6 sierpnia, 19:00 (500)

Adam Banaś 78 (s) - Mirosław Budka 3

Górnik Polkowice

1-0

Radomiak Radom

5 sierpnia, 19:00 (600)

Krzysztof Smoliński 48 (k)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

3-1

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

5 sierpnia, 19:00 (3.500)

Dariusz Preis 68, Jacek Berensztajn 83, Andrzej Tychowski 88 - Marek Gołębiewski 53

Zawisza Bydgoszcz (2)

0-1

Heko Czermno

6 sierpnia, 17:00 (4.000)

Łukasz Tupalski 32 (s)

Jagiellonia Białystok

2-0

Śląsk Wrocław

6 sierpnia, 17:00 (3.500)

Wojciech Kobeszko 9, Jacek Chańko 50

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1-1

Lechia Gdańsk

7 sierpnia, 17:00 (4.000)

Grzegorz Podstawek 73 - Sławomir Wojciechowski 90 (k)

Widzew Łódź

5-2

Zagłębie Sosnowiec

6 sierpnia, 19:00 (5.000)

Bartłomiej Grzelak 9, 63, Bartosz Iwan 34, 53, Jarosław Lato 81 (k) - Marcin Lachowski 15, 61 (k)


Kolejka 3 - 13-14 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec

1-0

Ruch Chorzów

13 sierpnia, 17:00 (4.500)

Przemysław Pitry 45

Lechia Gdańsk

2-1

Widzew Łódź

13 sierpnia, 17:00 (10.000)

Marcin Janus 15, Jakub Biskup 65 - Bartłomiej Grzelak 13

Śląsk Wrocław

3-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

13 sierpnia, 17:00 (6.000)

Krzysztof Ulatowski 53, Marcin Wielgus 58, Adrian Budka 85 - Piotr Koman 3, Marcin Makuch 63

Heko Czermno

0-1

Jagiellonia Białystok

14 sierpnia, 16:00 (1.800)

Jacek Markiewicz 61

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

1-3

Zawisza Bydgoszcz (2)

13 sierpnia, 17:00 (2.600)

Zeal 70 (k) - Gražvydas Mikulenas 38, Damian Staniszewski 45, 90

Radomiak Radom

2-2

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

14 sierpnia, 17:00 (6.000)

Klaudiusz Ząbecki 61, Maciej Terlecki 67 - Piotr Kosiorowski 55, Arkadiusz Sojka 78

Piast Gliwice

0-0

Górnik Polkowice

13 sierpnia, 17:00 (2.500)

Łódzki KS

2-2

Szczakowianka Jaworzno

13 sierpnia, 18:00 (3.000)

Artur Kościuk 42, Arkadiusz Mysona 68 - Madrin Piegzik 44, Artur Adamus 77

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

3-2

Polonia Bytom

13 sierpnia, 19:00 (500)

Piotr Bajera 1, 79, Waldemar Stachowiak 25 - Jacek Trzeciak 70 (k), Damian Galeja 90

na prośbę Polonii zamieniono gospodarza - pierwotnie w rundzie jesiennej te drużyny miały grać w Bytomiu


Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Ruch Chorzów

4-0

Szczakowianka Jaworzno

19 sierpnia, 19:00 (2.500)

Mariusz Śrutwa 2, Piotr Petasz 6, Krzysztof Bizacki 24, Marcin Klaczka 76 (k)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

3-1

Łódzki KS

20 sierpnia, 19:00 (1.500)

Sebastian Wrzesiński 26, Jarosław Łowicki 58 (k), Wojciech Bluszcz 75 - Arkadiusz Mysona 81

W 6. minucie Sebastian Kęska (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) nie wykorzystał rzutu karnego.

Górnik Polkowice

2-0

Polonia Bytom

19 sierpnia, 19:00 (700)

Marcin Jeziorny 31, 74

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

0-1

Piast Gliwice

19 sierpnia, 19:00 (3.500)

Andrzej Bednarz 72

Zawisza Bydgoszcz (2)

1-1

Radomiak Radom

21 sierpnia, 15:30 (4.000)

Gražvydas Mikulenas 31 - Maciej Terlecki 40

Jagiellonia Białystok

2-1

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

20 sierpnia, 17:00 (6.000)

Robert Speichler 6 (k), Ernest Konon 19 - Zeal 87

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1-1

Heko Czermno

20 sierpnia, 17:00 (2.500)

Grzegorz Pater 17 - Krystian Kanarski 85

Widzew Łódź

1-2

Śląsk Wrocław

20 sierpnia, 19:00 (6.500)

Bartłomiej Grzelak 50 - Grzegorz Wan 5, Marek Kowal 35

Zagłębie Sosnowiec

1-1

Lechia Gdańsk

20 sierpnia, 17:00 (5.000)

Janusz Wolański 18 - Krzysztof Rusinek 69


Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Lechia Gdańsk

1-2

Ruch Chorzów

24 sierpnia, 17:00 (8.000)

Sławomir Wojciechowski 33 - Mariusz Śrutwa 60, Rafał Wawrzyńczok 82

Śląsk Wrocław

0-0

Zagłębie Sosnowiec

27 sierpnia, 12:00 (7.000)

Heko Czermno

1-1

Widzew Łódź

28 sierpnia, 16:00 (2.500)

Krystian Kanarski 47 - Rafał Pawlak 61

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

27 sierpnia, 17:00 (1.700)

Grzegorz Bała 86 - Grzegorz Pater 88 (k)

Piast Gliwice

0-1

Zawisza Bydgoszcz (2)

27 sierpnia, 17:00 (1.500)

Tomasz Bekas 70

Polonia Bytom

1-2

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

28 sierpnia, 19:00 (2.500)

Jacek Broniewicz 55 - Adam Gmitrzuk 8, Łukasz Wesecki 71

w Ostrowcu Świętokrzyskim - gospodarzem Polonia

Łódzki KS

2-0

Górnik Polkowice

27 sierpnia, 18:00 (3.500)

Igor Sypniewski 33, Vuk Sotirović 90

Szczakowianka Jaworzno

0-2

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

28 sierpnia, 16:30 (3.500)

Sebastian Wrzesiński 10, Piotr Bajera 24

Jagiellonia Białystok

3-2

Radomiak Radom

24 sierpnia, 17:30 (5.500)

Ernest Konon 3, Paweł Sobolewski 31, Dariusz Łatka 86 - Jakub Cieciura 42, Abel Salami 90


Kolejka 6 - 3-4 września

Ruch Chorzów

2-0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

2 września, 19:00 (4.000)

Mariusz Śrutwa 30, Krzysztof Bizacki 47

Górnik Polkowice

7-0

Szczakowianka Jaworzno

3 września, 17:00 (1.100)

Tomasz Moskal 7, Paweł Kaźmierczak 26, Artur Januszewski 47, Zbigniew Murdza 53, Tomasz Wróbel 66, Kamil Witkowski I 70, Krzysztof Smoliński 80

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

2-2

Łódzki KS

4 września, 18:00 (3.800)

Grzegorz Skwara 83, Maciej Rogalski 90 - Jarosław Piątkowski 69, Igor Sypniewski 81

Zawisza Bydgoszcz (2)

3-3

Polonia Bytom

4 września, 15:30 (4.000)

Damian Staniszewski 17, Maxwell Kalu 31, Tomasz Bekas 81 - Andrzej Rybski 2, Artur Rozmus 70, 78

W 67. minucie Tomasz Bekas (Zawisza Bydgoszcz (2)) nie wykorzystał rzutu karnego.

Jagiellonia Białystok

1-1

Piast Gliwice

4 września, 15:30 (5.000)

Ernest Konon 24 - Piotr Karwan 10

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1-1

Radomiak Radom

4 września, 15:30 (1.500)

Wojciech Rączka 40 - Nikołaj Branfiłow 76

Widzew Łódź

1-0

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

2 września, 19:00 (5.500)

Marcin Nowak 77

Zagłębie Sosnowiec

0-0

Heko Czermno

4 września, 15:30 (4.000)

Lechia Gdańsk

1-2

Śląsk Wrocław

4 września, 13:00 (10.000)

Roland Kazubowski 71 - Piotr Wilk 10 (s), Marcin Wielgus 48


Kolejka 7 - 10-11 września

Śląsk Wrocław

3-1

Ruch Chorzów

11 września, 16:00 (9.000)

Marek Kowal 58, 72, Dariusz Sztylka 87 - Przemysław Łudziński 59

Heko Czermno

3-1

Lechia Gdańsk

11 września, 15:30 (2.500)

Krzysztof Trela 19, Paweł Zawistowski 36, Marcin Folc 50 - Sebastian Fechner 68

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

1-2

Zagłębie Sosnowiec

10 września, 15:30 (1.500)

Zeal 34 (k) - Marcin Lachowski 24, Tomasz Romaniuk 62 (s)

Radomiak Radom

2-3

Widzew Łódź

11 września, 15:30 (6.000)

Raimondas Vileniškis 45, Maciej Terlecki 87 - Damian Świerblewski 35, 57, Bartłomiej Grzelak 49

Piast Gliwice

3-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

11 września, 15:30 (1.500)

Krzysztof Kukulski 61, 83 (k), Tomasz Podgórski 89 - Grzegorz Pater 39 (k), Paweł Sobczak 77

Polonia Bytom

0-3

Jagiellonia Białystok

10 września, 15:30

(wo)

odwołany - Polonia Bytom nie dysponuje stadionem uprawnionym do rozgrywek drugoligowych

Łódzki KS

0-0

Zawisza Bydgoszcz (2)

10 września, 17:00 (4.000)

Szczakowianka Jaworzno

4-1

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

10 września, 16:00 (2.500)

Jakub Dziółka 38, 40, Ryszard Czerwiec 43 (k), Jakub Ławecki 49 - Jacek Berensztajn 90

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

4-1

Górnik Polkowice

10 września, 18:00 (2.000)

Sebastian Kęska 21, Piotr Bajera 25, 81, Jacek Cieśla 50 - Rafał Hübscher 84


Kolejka 8 - 17-18 września

Ruch Chorzów

2-1

Górnik Polkowice

17 września, 19:00 (2.000)

Tadeusz Bartnik 42, Mariusz Śrutwa 51 - Rafał Hübscher 37

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

1-1

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

17 września, 18:00 (2.500)

Maciej Rogalski 62 - Waldemar Stachowiak 8

Zawisza Bydgoszcz (2)

2-0

Szczakowianka Jaworzno

17 września, 15:30 (2.000)

Damian Staniszewski 56 (k), Robert Gaca 70

Jagiellonia Białystok

0-2

Łódzki KS

17 września, 15:30 (3.000)

Swetosław Byrkaniczkow 80, Jarosław Piątkowski 90

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2-3

Polonia Bytom

17 września, 15:30 (1.500)

Błażej Jankowski 68, Dariusz Kołodziej 80 (k) - Andrzej Rybski 22, 79, Tomasz Sosna 65

Widzew Łódź

0-0

Piast Gliwice

16 września, 19:00 (4.500)

Zagłębie Sosnowiec

4-0

Radomiak Radom

17 września, 15:30 (2.500)

Przemysław Pitry 7, 53, 63, 78

Lechia Gdańsk

2-0

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

17 września, 15:30 (5.000)

Sławomir Wojciechowski 23, Krzysztof Rusinek 67

Śląsk Wrocław

0-0

Heko Czermno

18 września, 16:00 (6.500)

W 69. minucie Marcin Wielgus (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.


Kolejka 9 - 24-25 września

Heko Czermno

1-1

Ruch Chorzów

24 września, 15:00 (1.600)

Krystian Kanarski 87 - Krzysztof Bizacki 69

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

1-2

Śląsk Wrocław

28 września, 16:00 (1.800)

Zeal 53 - Robert Rosiński 70, Kamil Witkowski II 83

Radomiak Radom

2-1

Lechia Gdańsk

28 września, 16:00 (4.500)

Jakub Cieciura 35, Rafał Szwed 90 - Maciej Mysiak 37

Piast Gliwice

1-0

Zagłębie Sosnowiec

24 września, 15:30 (1.500)

Dariusz Solnica 65

Polonia Bytom

0-1

Widzew Łódź

28 września, 15:30 (1.500)

Tomasz Sosna 3 (s)

na stadionie Ruchu Radzionków

Łódzki KS

3-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

23 września, 19:00 (4.000)

Dariusz Kłus 4, Arkadiusz Mysona 32, 64

Szczakowianka Jaworzno

1-3

Jagiellonia Białystok

27 września, 16:00 (2.000)

Robert Chudy 80 - Tomasz Pawlak 72, Remigiusz Sobociński 74, Arkadiusz Kubik 90 (k)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

0-0

Zawisza Bydgoszcz (2)

23 września, 18:00 (500)

Górnik Polkowice

0-2

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

23 września, 18:00 (600)

Mariusz Wysocki 26, Maciej Rogalski 63


Kolejka 10 - 1-2 października

Ruch Chorzów

0-2

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

1 października, 18:00 (2.000)

Łukasz Wesecki 45, 60

Zawisza Bydgoszcz (2)

2-0

Górnik Polkowice

2 października, 13:00 (2.000)

Gražvydas Mikulenas 59, Maciej Truszczyński 69

Jagiellonia Białystok

0-0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

24 listopada, 13:00 (2.000)

przełożony z powodu żałoby ogłoszonej na terenie woj. podlaskiego

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1-1

Szczakowianka Jaworzno

1 października, 14:30 (1.200)

Grzegorz Pater 20 (k) - Robert Chudy 60 (k)

Widzew Łódź

2-2

Łódzki KS

1 października, 18:00 (8.000)

Bartłomiej Grzelak 19, 72 - Dariusz Kłus 62, Jarosław Piątkowski 71

Zagłębie Sosnowiec

3-0

Polonia Bytom

2 października, 14:30 (5.500)

Dženan Hošić 13, Marcin Morawski 37, Hadis Zubanović 90

Lechia Gdańsk

0-0

Piast Gliwice

1 października, 14:30 (3.500)

Śląsk Wrocław

1-3

Radomiak Radom

2 października, 15:30 (5.500)

Krzysztof Ulatowski 80 - Aleksandr Osipowicz 6, 10, 37

Heko Czermno

4-0

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

2 października, 14:30 (800)

Dariusz Walęciak 34, Krzysztof Trela 45, Krystian Kanarski 70, Marcin Folc 80


Kolejka 11 - 8-9 października

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

0-0

Ruch Chorzów

10 października, 14:30 (1.000)

Radomiak Radom

0-0

Heko Czermno

8 października, 15:00 (6.000)

Piast Gliwice

3-1

Śląsk Wrocław

8 października, 14:30 (2.000)

Paweł Gamla 30, Radosław Janukiewicz 40 (s), Jarosław Kaszowski 73 - Robert Rosiński 81

Polonia Bytom

1-1

Lechia Gdańsk

11 października, 15:30 (1.000)

Jacek Trzeciak 73 - Maciej Kalkowski 53

na stadionie Ruchu Radzionków

Łódzki KS

1-0

Zagłębie Sosnowiec

7 października, 20:00 (7.000)

Zdzisław Leszczyński 14

Szczakowianka Jaworzno

2-0

Widzew Łódź

8 października, 14:30 (1.500)

Robert Chudy 21, Madrin Piegzik 81

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

6 października, 18:00 (500)

Sebastian Wrzesiński 4 - Grzegorz Pater 50

Górnik Polkowice

2-2

Jagiellonia Białystok

7 października, 19:30 (300)

Marcin Jeziorny 49, Wojciech Górski 73 (k) - Ernest Konon 31, Dariusz Łatka 33

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

1-0

Zawisza Bydgoszcz (2)

8 października, 18:00 (3.500)

Jacek Berensztajn 53


Kolejka 12 - 15-16 października

Ruch Chorzów

1-3

Zawisza Bydgoszcz (2)

15 października, 18:00 (3.000)

Piotr Ćwielong 74 - Damian Staniszewski 36, 90, Gražvydas Mikulenas 71

po meczu czerwoną kartką ukarany został Mariusz Śrutwa za krytykowanie orzeczeń sędziego

Jagiellonia Białystok

6-0

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

15 października, 14:30 (4.500)

Przemysław Kulig 44, Michał Trzeciakiewicz 47, Remigiusz Sobociński 72, Arkadiusz Kubik 76 (k), Jacek Markiewicz 87, 89

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2-0

Górnik Polkowice

15 października, 14:30 (1.500)

Piotr Koman 66, Grzegorz Podstawek 90

Widzew Łódź

4-0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

15 października, 18:00 (3.500)

Bartłomiej Grzelak 31, 59, Jarosław Lato 83 (k), 89

Zagłębie Sosnowiec

5-2

Szczakowianka Jaworzno

15 października, 14:30 (3.500)

Jacek Paczkowski 9, Marcin Lachowski 11, 58 (k), Admir Adžem 72, Hadis Zubanović 88 - Wojciech Krauze 43, Robert Chudy 85 (k)

Lechia Gdańsk

1-0

Łódzki KS

16 października, 13:00 (4.500)

Krzysztof Brede 90 (k)

Śląsk Wrocław

2-0

Polonia Bytom

16 października, 15:00 (5.000)

Krzysztof Ulatowski 42, Marek Kowal 65

Heko Czermno

2-3

Piast Gliwice

16 października, 14:30 (800)

Marcin Folc 12, Krzysztof Trela 55 - Piotr Karwan 48, Jarosław Kaszowski 62, Mirosław Budka 75

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

4-2

Radomiak Radom

15 października, 14:30 (1.200)

Marek Gołębiewski 32, 80, Wojciech Ankowski 85, Piotr Bazler 90 - Aleksandr Osipowicz 5, Maciej Terlecki 67


Kolejka 13 - 22-23 października

Radomiak Radom

1-0

Ruch Chorzów

22 października, 15:00 (4.000)

Rafał Szwed 90

Piast Gliwice

1-1

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

22 października, 14:30 (2.000)

Dariusz Solnica 20 - Marek Gołębiewski 59

Polonia Bytom

0-0

Heko Czermno

23 października, 14:30 (2.500)

Łódzki KS

2-0

Śląsk Wrocław

21 października, 19:00 (4.300)

Igor Sypniewski 24, Jarosław Piątkowski 35

Szczakowianka Jaworzno

2-1

Lechia Gdańsk

22 października, 14:30 (2.500)

Mieczysław Sikora 39, Jakub Dziółka 90 - Jakub Dziółka 57 (s)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

1-2

Zagłębie Sosnowiec

21 października, 18:00 (800)

Sebastian Wrzesiński 42 - Hadis Zubanović 52, 62

Górnik Polkowice

2-1

Widzew Łódź

21 października, 18:00 (1.000)

Paweł Kaźmierczak 45, Tomasz Wróbel 73 - Bartosz Iwan 41

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

21 października, 18:00 (3.000)

Rafał Wójcik 88

po zakończeniu meczu drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną został ukarany piłkarz gości - Błażej Jankowski

Zawisza Bydgoszcz (2)

1-1

Jagiellonia Białystok

22 października, 14:00 (5.000)

Piotr Klepczarek II 86 - Ernest Konon 12


Kolejka 14 - 29-30 października

Ruch Chorzów

1-0

Jagiellonia Białystok

29 października, 17:00 (3.500)

Wojciech Myszor 63

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1-0

Zawisza Bydgoszcz (2)

29 października, 13:00 (1.500)

Grzegorz Pater 78

Widzew Łódź

4-1

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

29 października, 18:00 (3.500)

Rafał Pawlak 3, Bartosz Iwan 37, 62, Jarosław Lato 88 (k) - Marcin Woźniak II 7

Zagłębie Sosnowiec

1-2

Górnik Polkowice

30 października, 13:00 (4.000)

Hadis Zubanović 37 - Tomasz Urbaniak 69, Wojciech Górski 71

Lechia Gdańsk

1-0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

30 października, 11:00 (4.000)

Paweł Żuk 52

Śląsk Wrocław

1-0

Szczakowianka Jaworzno

30 października, 14:00 (5.000)

Marek Kowal 45

Heko Czermno

1-3

Łódzki KS

30 października, 13:00 (2.500)

Philip Umukoro 23 - Vuk Sotirović 70, 86, Jarosław Piątkowski 89

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

1-2

Polonia Bytom

29 października, 14:30 (800)

Mariusz Unierzyski 23 - Andrzej Rybski 29, Łukasz Gröhlich 60

Radomiak Radom

1-0

Piast Gliwice

30 października, 13:00 (3.500)

Nikołaj Branfiłow 90 (k)


Kolejka 15 - 5-6 listopada

Piast Gliwice

2-2

Ruch Chorzów

5 listopada, 13:00 (2.500)

Dariusz Solnica 62, Jarosław Kaszowski 73 - Mariusz Śrutwa 23, Grzegorz Bonk 63

Polonia Bytom

0-1

Radomiak Radom

6 listopada, 12:00 (1.500)

Zbigniew Wachowicz 78 (k)

Łódzki KS

1-1

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

5 listopada, 17:00 (4.000)

Robert Sierant 56 (k) - Zeal 83

Szczakowianka Jaworzno

2-1

Heko Czermno

5 listopada, 13:00 (2.500)

Mieczysław Sikora 2, Robert Chudy 68 - Philip Umukoro 31

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

1-2

Śląsk Wrocław

5 listopada, 15:30 (860)

Sebastian Wrzesiński 64 - Robert Rosiński 76, Krzysztof Ulatowski 90

Górnik Polkowice

1-3

Lechia Gdańsk

6 listopada, 18:00 (1.200)

Marcin Jeziorny 52 - Mariusz Dzienis 23, Piotr Wiśniewski 31, Krzysztof Brede 69 (k)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

3-0

Zagłębie Sosnowiec

4 listopada, 18:00 (3.000)

Rafał Wójcik 64, 82, Adam Gmitrzuk 74

Zawisza Bydgoszcz (2)

0-2

Widzew Łódź

6 listopada, 13:00 (5.500)

Bartłomiej Grzelak 81, 88

Jagiellonia Białystok

3-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

5 listopada, 13:00 (4.500)

Błażej Jankowski 61 (s), Adam Kompała 62, Przemysław Kulig 64 - Marcin Makuch 49


Kolejka 16 - 13 listopada

Ruch Chorzów

2-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

11 listopada, 18:00 (3.500)

Piotr Ćwielong 30, Krzysztof Bizacki 41 - Paweł Sobczak 52, Marcin Makuch 85, Grzegorz Pater 87 (k)

Widzew Łódź

1-0

Jagiellonia Białystok

12 listopada, 17:00 (8.000)

Bartosz Iwan 90

Zagłębie Sosnowiec

0-0

Zawisza Bydgoszcz (2)

12 listopada, 13:00 (3.000)

Lechia Gdańsk

1-3

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

13 listopada, 13:00 (8.000)

Mariusz Wysocki 65 (s) - Maciej Rogalski 28, 71, Piotr Kosiorowski 60

Heko Czermno

1-0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

13 listopada, 13:00 (800)

Krystian Kanarski 4

W 40. minucie Krzysztof Trela (Heko Czermno) nie wykorzystał rzutu karnego.

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

1-2

Szczakowianka Jaworzno

13 listopada, 13:00 (900)

Zeal 49 - Mieczysław Sikora 37, 39

Radomiak Radom

0-1

Łódzki KS

13 listopada, 13:00 (4.000)

Robert Sierant 50 (k)

Piast Gliwice

1-0

Polonia Bytom

13 listopada, 13:00 (3.000)

Dariusz Solnica 85

Górnik Polkowice

1-0

Śląsk Wrocław

13 listopada, 18:00 (1.200)

Tomasz Wróbel 85

na prośbę Śląska zamieniono gospodarza


Kolejka 17 - 18-19 listopada

Polonia Bytom

2-1

Ruch Chorzów

20 listopada, 12:00 (2.000)

Łukasz Błasiak 63, Artur Rozmus 90 - Mariusz Śrutwa 84

Łódzki KS

3-0

Piast Gliwice

19 listopada, 17:00 (5.500)

Arkadiusz Mysona 30, Rafał Niżnik 57, Igor Sypniewski 66

W 32. minucie Robert Sierant (Łódzki KS) nie wykorzystał rzutu karnego.

Szczakowianka Jaworzno

0-0

Radomiak Radom

20 listopada, 13:00 (3.000)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

1-0

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

19 listopada, 15:30 (400)

Sebastian Kęska 55

Górnik Polkowice

2-2

Heko Czermno

19 listopada, 18:30 (400)

Kamil Witkowski I 33, Paweł Żmudziński 51 - Krystian Kanarski 15, Krzysztof Trela 42

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

1-1

Śląsk Wrocław

20 listopada, 18:00 (3.500)

Andrzej Tychowski 8 - Sebastian Dudek 17

Zawisza Bydgoszcz (2)

2-0

Lechia Gdańsk

20 listopada, 13:00 (4.000)

Tomasz Feliksiak 45, Adam Majewski 82 (k)

Jagiellonia Białystok

1-1

Zagłębie Sosnowiec

19 listopada, 13:00 (3.000)

Jacek Markiewicz 58 - Janusz Wolański 50

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1-1

Widzew Łódź

19 listopada, 13:00 (1.200)

Paweł Sobczak 40 - Damian Świerblewski 50

Kolejka 18 - 19 kwietnia

Heko Czermno

0-0

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

19 kwietnia

Ruch Chorzów

0-2

Widzew Łódź

19 kwietnia

    Bartłomiej Grzelak 17, 79 (k)  

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Zagłębie Sosnowiec

19 kwietnia

Jagiellonia Białystok

1-2

Lechia Gdańsk

19 kwietnia

Remigiusz Sobociński 90   Piotr Wiśniewski 52, Grzegorz Król 63  

Zawisza Bydgoszcz (2)

1- 0

Śląsk Wrocław

19 kwietnia

Benjamin Imeh 59      

Górnik Polkowice

0-0

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

19 kwietnia, 15:30

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

0-0

Radomiak Radom

19 kwietnia

Szczakowianka Jaworzno

-

Piast Gliwice

26 kwietnia, 16:30

Łódzki KS

2- 2

Polonia Bytom

19 kwietnia, 19:00

Sebastian Kęska 35, Igor Sypniewski 62   Łukasz Błasiak 12, Grzegorz Jurczyk 90  

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka 19 - 12 kwietnia

Łódzki KS

0-0

Ruch Chorzów

12 kwietnia

Polonia Bytom

2-1

Szczakowianka Jaworzno

12 kwietnia

Andrzej Rybski 50, Tomasz Sosna 62   Radomir Jarzynka 57  

Piast Gliwice

3-0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

12 kwietnia

Adapała 26, Stanisław Wróbel 39, Dariusz Solnica 89m Kom      

Radomiak Radom

0-1

Górnik Polkowice

12 kwietnia

    Marek Gancarczyk 50  

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

1-2

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

12 kwietnia

Szymon Sawala 5   Łukasz Wesecki 7, Maciej Rogalski 88  

Heko Czermno

2-4

Zawisza Bydgoszcz (2)

12 kwietnia

Krzysztof Trela 55, Krystian Kanarski 56   Benjamin Imeh 35, Arkadiusz Miklosik 63, Tomasz Bekas 77, Krzysztof Michalski 79 (k)  

Śląsk Wrocław

4-2

Jagiellonia Białystok

12 kwietnia

Sebastian Dudek 45 (k), 46 (k), Marek Kowal 58, Frank Egharevba 90 -   Madrin Piegzik 8, Dzidosław Żuberek 84  

Lechia Gdańsk

1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

12 kwietnia

Krzysztof Brede 28      

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Widzew Łódź

12 kwietnia

    Bartłomiej Konieczny 48  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka 20 - 24-26 marca

Polonia Bytom

1-1

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Tomasz Sosna 70   Marek Walburg 80
 

Ruch Chorzów

0-0

Zagłębie Sosnowiec

24 marca, 18:00

Widzew Łódź

4-0

Lechia Gdańsk

25 marca, 18:00

Bartłomiej Grzelak 9, Jakub Wawrzyniak 11, 37, Sławomir Szeliga 68
     

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Śląsk Wrocław

25 marca, 14:00

Jagiellonia Białystok

0-0

Heko Czermno

25 marca, 15:00

Zawisza Bydgoszcz (2)

0-0

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

25 marca, 18:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

3- 1

Radomiak Radom

25 marca, 18:00

Grzegorz Skwara 7, Jacek Berensztajn 42, Tomasz Copik 51 Tomasz Brzyski 55
 

Górnik Polkowice

1-2

Piast Gliwice

24 marca, 15:00

Wojciech Górski 23

Adam Kompała 13, Krzysztof Kukulski 37  

Szczakowianka Jaworzno

0-2

Łódzki KS

    Arkadiusz Mysona 39, Sebastian Kęska 83  

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

Szczakowianka Jaworzno

0-0

Ruch Chorzów

1 kwietnia, 16:00

Łódzki KS

5-1

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

1 kwietnia, 19:00

Igor Sypniewski 2, 52, 59, Rafał Niżnik 77 (k), Mariusz Mężyk 86   Arkadiusz Chrobot 79  

Polonia Bytom

0-1

Górnik Polkowice

1 kwietnia, 16:00

    Sławomir Pach 84  

Piast Gliwice

1-0

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

1 kwietnia, 15:00

Krzysztof Kukulski 60      

Radomiak Radom

1-2

Zawisza Bydgoszcz (2)

2 kwietnia, 13:00

Zbigniew Wachowicz 34 (k)   Vuk Sotirović 12, Marcin Tarnowski 19  

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

0-0

Jagiellonia Białystok

2 kwietnia, 15:00

Heko Czermno

2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2 kwietnia, 13:00

Grzegorz Cheda 19, Krystian Kanarski 57   Jewgienij Branowickij 90 (s)  

Śląsk Wrocław

1-0

Widzew Łódź

1 kwietnia, 16:00

Piotr Celeban 8      

Lechia Gdańsk

2-0

Zagłębie Sosnowiec

1 kwietnia, 16:00

Karol Piątek 2, Grzegorz Król 90      

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kolejka 22 - 7-9 kwietnia

Radomiak Radom

1-3

Jagiellonia Białystok

9 kwietnia, 13:00

Tomasz Sajdak 20   Ernest Konon 29, 66, Remigiusz Sobociński 67  

Ruch Chorzów

3-0

Lechia Gdańsk

7 kwietnia, 18:00

Mariusz Śrutwa 17, Gražvydas Mikulėnas 63, 90      

Zagłębie Sosnowiec

0-0

Śląsk Wrocław

8 kwietnia, 16:00

Widzew Łódź

1-0

Heko Czermno

8 kwietnia, 18:00

Bartłomiej Grzelak 90      

Podbeskidzie Bielsko-Biała

3-0

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

8 kwietnia, 15:00

Grzegorz Pater 43, Grzegorz Podstawek 44, 72      

Zawisza Bydgoszcz (2)

3-1

Piast Gliwice

8 kwietnia, 18:00

Arkadiusz Miklosik 20, Benjamin Imeh 30, Krzysztof Michalski 75 (k)   Paweł Gamla 69  

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

2-0

Polonia Bytom

8 kwietnia, 18:00

Maciej Rogalski 36, Andrzej Tychowski 60      

Górnik Polkowice

0-0

Łódzki KS

7 kwietnia, 18:00

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

1-0

Szczakowianka Jaworzno

9 kwietnia, 19:00

Paweł Buśkiewicz 90      

 

 

 

 

 

 

 

 


Kolejka 23 - 15 kwietnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

1-0

Ruch Chorzów

15 kwietnia, 15:00

Paweł Buśkiewicz 90      

Szczakowianka Jaworzno

0-0

Górnik Polkowice

15 kwietnia, 16:00

Łódzki KS

0-0

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

15 kwietnia, 17:00

Polonia Bytom

0-0

Zawisza Bydgoszcz (2)

15 kwietnia, 16:00

Piast Gliwice

1-1

Jagiellonia Białystok

15 kwietnia, 13:00

Stanisław Wróbel 78 (k)   Jarosław Zadylak 21 (s)  

Radomiak Radom

1-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

15 kwietnia, 13:00

Swetosław Byrkaniczkow 49   Grzegorz Pater 34, Stanley Obumneme Udenkwor 64  

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

-

Widzew Łódź

15 kwietnia, 15:00

    Jakub Wawrzyniak 57  

Heko Czermno

1-2

Zagłębie Sosnowiec

15 kwietnia, 13:00

Krzysztof Trela 13 (k)   Janusz Wolański 10 (k), 37  

Śląsk Wrocław

0-0

Lechia Gdańsk

15 kwietnia, 12:00

 

Kolejka 24 - 22-23 kwietnia

Ruch Chorzów

0-2

Śląsk Wrocław

22 kwietnia, 14:30

Frank Egharevba 63, Adrian Budka 86

Lechia Gdańsk

1-1

Heko Czermno

22 kwietnia, 16:00

Grzegorz Król 57 - Hubert Kościukiewicz 68

Zagłębie Sosnowiec

1-0

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

22 kwietnia, 16:00

Tadeusz Tyc 30

Widzew Łódź

2-2

Radomiak Radom

22 kwietnia, 18:00

Kamil Kuzera 19, Bartosz Iwan 31 - Zbigniew Wachowicz 22, Maxwell Kalu 35

W 79. minucie Bartłomiej Grzelak (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1-1

Piast Gliwice

22 kwietnia, 16:00

Grzegorz Pater 44 (k) - Adam Kompała 51

Jagiellonia Białystok

0-1

Polonia Bytom

22 kwietnia, 17:00

Artur Rozmus 67

Zawisza Bydgoszcz (2)

0-0

Łódzki KS

22 kwietnia, 17:00

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

0-1

Szczakowianka Jaworzno

22 kwietnia, 18:00

Robert Chudy 63 (k)

Górnik Polkowice

2-0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

22 kwietnia, 15:30

Marek Gancarczyk 21, Zbigniew Murdza 82

 

Kolejka 25 - 29-30 kwietnia

Górnik Polkowice

0-1

Ruch Chorzów

29 kwietnia, 18:00 (600)

Michał Pulkowski 90

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

0-2

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

29 kwietnia, 18:00 (600)

Łukasz Wesecki 55, Arkadiusz Sojka 63

Szczakowianka Jaworzno

1-3

Zawisza Bydgoszcz (2)

30 kwietnia, 15:00 (2.000)

Wojciech Rączka 81 - Vuk Sotirović 22, Tomasz Bekas 40, Valentin Dah 75

Łódzki KS

0-0

Jagiellonia Białystok

29 kwietnia, 18:00 (4.000)

Polonia Bytom

0-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

29 kwietnia, 16:00 (1.200)

Piast Gliwice

1-0

Widzew Łódź

29 kwietnia, 16:00 (1.200)

Krzysztof Kukulski 39

Radomiak Radom

1-2

Zagłębie Sosnowiec

30 kwietnia, 13:00 (4.000)

Andrzej Bednarz 2 - Hadis Zubanović 4, Bartłomiej Chwalibogowski 84

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

0-0

Lechia Gdańsk

30 kwietnia, 15:00 (2.200)

Heko Czermno

1-1

Śląsk Wrocław

30 kwietnia, 13:00 (500)

Marek Drozd 2 - Sebastian Dudek 11 (k)

 

Kolejka 26 - 6-7 maja

Ruch Chorzów

4-2

Heko Czermno

5 maja, 19:00

Mariusz Śrutwa 9, Gražvydas Mikulenas 23, 90, Piotr Ćwielong 69 - Krzysztof Trela 18, Hubert Kościukiewicz 26

Śląsk Wrocław

0-3

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

26 kwietnia, 17:00

Grzegorz Misiura 35, Marcin Wincel 62, Adrian Budka 90 (s)

 

Lechia Gdańsk

0-0

Radomiak Radom

6 maja, 17:00

Zagłębie Sosnowiec

0-2

Piast Gliwice

6 maja, 16:30

Stanisław Wróbel 6 (k), Krzysztof Kukulski 90

Widzew Łódź

0-1

Polonia Bytom

6 maja, 19:00

Tomasz Sosna 33

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1-0

Łódzki KS

5 maja, 16:00

Grzegorz Podstawek 35

Jagiellonia Białystok

1-0

Szczakowianka Jaworzno

6 maja, 17:00

Jacek Chańko 39

Zawisza Bydgoszcz (2)

2-0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

6 maja, 19:00

Arkadiusz Miklosik 65, Valentin Dah 90

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

0-1

Górnik Polkowice

6 maja, 19:00

Sławomir Pach 75

 

Kolejka 27 - 10 maja

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

1-4

Ruch Chorzów

10 maja, 19:00

Łukasz Wesecki 42 - Gražvydas Mikulenas 9, 40, 87, Wojciech Grzyb 45

Górnik Polkowice

1-1

Zawisza Bydgoszcz (2)

10 maja, 19:00

Marek Gancarczyk 85 - Krzysztof Michalski 22

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

0-3

Jagiellonia Białystok

10 maja, 19:00

Robert Speichler 3, Ernest Konon 48, Dzidosław Żuberek 70

Szczakowianka Jaworzno

1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

10 maja, 16:30

Jakub Dziółka 47 - Nikołaj Branfiłow 46

Łódzki KS

1-3

Widzew Łódź

10 maja, 19:00

Robert Łakomy 35 - Bartłomiej Grzelak 3, 62, Kamil Kuzera 50

Polonia Bytom

0-3

Zagłębie Sosnowiec

10 maja, 17:00

Dawid Skrzypek 35, Janusz Wolański 40, Hadis Zubanović 68

Piast Gliwice

5-1

Lechia Gdańsk

10 maja, 16:30

Adam Banaś 2, Mirosław Budka 5, Stanisław Wróbel 26, Dariusz Solnica 53, Adam Kompała 56 - Grzegorz Król 10

Radomiak Radom

1-1

Śląsk Wrocław

10 maja, 17:00

Zbigniew Wachowicz 28 (k) - Sebastian Dudek 45

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

1-2

Heko Czermno

10 maja, 17:00

Szymon Sawala 50 - Marek Drozd 7, Dariusz Walęciak 16

 

Kolejka 28 - 13-14 maja

Ruch Chorzów

2-2

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

13 maja, 19:00

Piotr Ćwielong 45, Gražvydas Mikulenas 47 - Tomasz Zakierski 35, Wojciech Figurski 74

Heko Czermno

1-0

Radomiak Radom

14 maja, 14:00

Krzysztof Trela 24 (k)

Śląsk Wrocław

1-0

Piast Gliwice

13 maja, 17:00

Mirosław Budka 25 (s)

Lechia Gdańsk

1-0

Polonia Bytom

13 maja, 17:00

Piotr Cetnarowicz 88

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Łódzki KS

13 maja, 16:30

Michał Rozkwitalski 90

Widzew Łódź

1-0

Szczakowianka Jaworzno

13 maja, 19:00

Bartłomiej Grzelak 70

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2-0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

13 maja, 16:00

Mariusz Sacha 51, Paweł Sobczak 65

Jagiellonia Białystok

0-1

Górnik Polkowice

13 maja, 17:00

Zbigniew Murdza 71

Zawisza Bydgoszcz (2)

0-0

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

13 maja, 17:00

 

Kolejka 29 - 17 maja

Zawisza Bydgoszcz (2)

1-1

Ruch Chorzów

17 maja, 18:30

Željko Mrvaljević 12 - Piotr Ćwielong 30

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

0-0

Jagiellonia Białystok

17 maja, 19:00

Górnik Polkowice

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

17 maja, 18:00

Nikołaj Branfiłow 7

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

1-1

Widzew Łódź

17 maja, 17:30

Paweł Buśkiewicz 24 - Piotr Stawarczyk 33

Szczakowianka Jaworzno

1-4

Zagłębie Sosnowiec

17 maja, 17:00

Wojciech Krauze 82 - Bartłomiej Chwalibogowski 14, Hadis Zubanović 15, 72, Tadeusz Tyc 30

Łódzki KS

1-0

Lechia Gdańsk

17 maja, 18:00

Igor Sypniewski 59

W 87. minucie Rafał Niżnik (Łódzki KS) nie wykorzystał rzutu karnego.

Polonia Bytom

3-1

Śląsk Wrocław

17 maja, 17:00

Artur Rozmus 45, 54, Andrzej Rybski 80 - Krzysztof Ostrowski 18

Piast Gliwice

2-0

Heko Czermno

17 maja, 16:30

Dariusz Solnica 13, Mirosław Budka 83

Radomiak Radom

2-2

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

17 maja, 17:00

Zbigniew Wachowicz 53 (k), 67 (k) - Grzegorz Misiura 8, Grzegorz Domżalski 33

 

Kolejka 30 - 20-21 maja

Ruch Chorzów

2-1

Radomiak Radom

20 maja, 19:00

Gražvydas Mikulenas 47, 77 - Daniel Barzyński 1

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

0-0

Piast Gliwice

21 maja, 15:00

Heko Czermno

0-3

Polonia Bytom

21 maja, 14:00

Tomasz Sosna 29, Artur Rozmus 31, 75

Śląsk Wrocław

0-0

Łódzki KS

21 maja, 17:00

Lechia Gdańsk

3-0

Szczakowianka Jaworzno

20 maja, 17:00

Krzysztof Brede 28 (k), Piotr Cetnarowicz 55, Grzegorz Król 90

Zagłębie Sosnowiec

3-1

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

20 maja, 17:00

Hadis Zubanović 18, 68, Tadeusz Tyc 70 - Szymon Gąsiński 35 (s)

Widzew Łódź

0-0

Górnik Polkowice

21 maja, 19:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1-0

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

20 maja, 17:00

Krzysztof Chrapek 83

Jagiellonia Białystok

3-1

Zawisza Bydgoszcz (2)

20 maja, 17:00

Tomasz Moskal 15, 45, Arkadiusz Kubik 42 (k) - Benjamin Imeh 63

 

Kolejka 31 - 24 maja

Jagiellonia Białystok

0-2

Ruch Chorzów

24 maja, 16:45

Przemysław Łudziński 19, Gražvydas Mikulenas 48

Zawisza Bydgoszcz (2)

1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

24 maja, 19:00

Vuk Sotirović 77

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

0-2

Widzew Łódź

24 maja, 19:00

Bartosz Iwan 47, Rafał Pawlak 68

Górnik Polkowice

1-1

Zagłębie Sosnowiec

24 maja, 19:00

Marcin Jeziorny 25 - Tadeusz Tyc 10

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

0-0

Lechia Gdańsk

24 maja, 19:00

Szczakowianka Jaworzno

0-1

Śląsk Wrocław

24 maja, 17:00

Robert Rosiński 64

Łódzki KS

3-0

Heko Czermno

24 maja, 19:00

Igor Sypniewski 18, 39, Michał Łabędzki 87

Polonia Bytom

2-1

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

24 maja, 17:00

Ireneusz Marcinkowski 18, Tomasz Sosna 28 - Grzegorz Misiura 80

Piast Gliwice

2-2

Radomiak Radom

24 maja, 16:30

Stanisław Wróbel 4, Jarosław Zadylak 85 - Maxwell Kalu 61, Tomasz Brzyski 65

 

Kolejka 32 - 31 maja

Ruch Chorzów

5-0

Piast Gliwice

31 maja, 19:00

Wojciech Myszor 4, Marcin Klaczka 42 (k), Mariusz Śrutwa 45, Gražvydas Mikulenas 81, Piotr Ćwielong 87

Radomiak Radom

2-0

Polonia Bytom

31 maja, 17:00

Artur Błażejewski 60, Maxwell Kalu 77

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

0-1

Łódzki KS

31 maja, 17:00

Rafał Niżnik 32 (k)

czerwoną kartką w 90. minucie został także ukarany Łukasz Madej - rezerwowy zawodnik gości

Heko Czermno

4-0

Szczakowianka Jaworzno

31 maja, 17:00

Krzysztof Trela 35, Krystian Kanarski 38, Paweł Zawistowski 44, Marek Drozd 67

Śląsk Wrocław

3-0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

31 maja, 17:00

Piotr Celeban 33, Marek Kowal 64, Tomasz Kosztowniak 89

W 88. minucie Rafał Naskręt (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.

Lechia Gdańsk

3-2

Górnik Polkowice

31 maja, 17:00

Karol Piątek 10, Krzysztof Brede 35 (k), Piotr Wiśniewski 60 - Kamil Wacławczyk 82, Wojciech Górski 90 (k)

Zagłębie Sosnowiec

3-1

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

31 maja, 17:00

Janusz Wolański 69, Tomasz Malinowski 80, Bartłomiej Chwalibogowski 90 - Mariusz Wysocki 41

Widzew Łódź

2-0

Zawisza Bydgoszcz (2)

31 maja, 19:00

Piotr Stawarczyk 51, Jakub Wawrzyniak 90

W 43. minucie Jakub Wawrzyniak (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-1

Jagiellonia Białystok

31 maja, 17:00

Tomasz Moskal 31

 

Kolejka 33 - 3 czerwca

Śląsk Wrocław

0-1

Górnik Polkowice

3 czerwca, 17:00

Jarosław Łowicki 73

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1-1

Ruch Chorzów

3 czerwca, 17:00

Tomasz Jodłowiec 64 - Piotr Ćwielong 9

Jagiellonia Białystok

2-1

Widzew Łódź

3 czerwca, 17:00

Tomasz Moskal 70, Ernest Konon 76 - Bartłomiej Grzelak 22

Zawisza Bydgoszcz (2)

1-1

Zagłębie Sosnowiec

3 czerwca, 17:00

Adam Majewski 49 - Jacek Paczkowski 59

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

0-0

Lechia Gdańsk

3 czerwca, 17:00

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

3-4

Heko Czermno

3 czerwca, 17:00

Konrad Romański 32, Paweł Buśkiewicz 71, Arkadiusz Chrobot 78 - Marcin Folc 15, 52, 64, Krzysztof Trela 47

czerwoną kartką (drugą żółtą) po spotkaniu został ukarany Piotr Mosór

Szczakowianka Jaworzno

1-2

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

3 czerwca, 17:00

Wojciech Krauze 90 - Grzegorz Misiura 30, Krzysztof Filipek 87

Łódzki KS

1-0

Radomiak Radom

3 czerwca, 17:00

Igor Sypniewski 61

Polonia Bytom

1-3

Piast Gliwice

3 czerwca, 17:00

Ireneusz Marcinkowski 64 - Stanisław Wróbel 5, 27, 81

 

Kolejka 34 - 10 czerwca

Ruch Chorzów

5-1

Polonia Bytom

10 czerwca, 17:00

Paweł Zarzycki 1 (s), Gražvydas Mikulenas 2, 83, Piotr Ćwielong 11, Mariusz Śrutwa 75 - Łukasz Błasiak 44

Piast Gliwice

1-0

Łódzki KS

10 czerwca, 17:00

Adam Kompała 41

Radomiak Radom

4-0

Szczakowianka Jaworzno

10 czerwca, 17:00

Zbigniew Wachowicz 16 (k), Rafał Piętka 19, 82, Piotr Uss 39

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

2-0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

10 czerwca, 17:00

Grzegorz Misiura 55, Wojciech Figurski 73

Heko Czermno

2-1

Górnik Polkowice

10 czerwca, 17:00

Bartłomiej Socha 26, Krzysztof Trela 32 - Jarosław Łowicki 85 (k)

od 85. minuty w bramce Heko stał Marek Drozd

Śląsk Wrocław

2-1

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

10 czerwca, 17:00

Artur Bugaj 10, Krzysztof Ulatowski 42 - Jacek Berensztajn 40

Lechia Gdańsk

0-0

Zawisza Bydgoszcz (2)

10 czerwca, 17:00

Zagłębie Sosnowiec

1-2

Jagiellonia Białystok

10 czerwca, 17:00

Marcin Lachowski 77 - Michał Trzeciakiewicz 37, Wojciech Kobeszko 82

Widzew Łódź

2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

10 czerwca, 17:00

Piotr Kuklis 68, Bartłomiej Grzelak 87 - Grzegorz Podstawek 79, 82