Sezon 2005/06
Strzelcy - Piast Gliwice

Kol.
Zawodnik
Ilośc goli
Głową
Wolny
Karny
Dom
Wyjazd
1
Stanisław Wróbel
8
2
-
2
4
4
2
Krzysztof Kukulski
7
1
2
1
5
2
2
Dariusz Solnica
7
-
-
-
7
-
3
Adam Kompała
5
2
-
-
3
2
4
Mirosław Budka
4
1
-
-
2
2
4
Paweł Gamla
4
-
-
-
3
1
5
Jarosław Kaszowski
3
-
-
-
2
1
6
Piotr Karwan
2
1
-
-
-
2
7
Adam Banaś
1
-
-
-
1
-
7
Andrzej Bednarz
1
1
-
-
-
1
7
Tomasz Podgórski
1
-
-
-
1
-
7
Jarosław Zadylak
1
1
-
-
1
-
  Razem
44
9
2
3
29
15

Asysty - Piast Gliwice

Lp.
Zawodnik
Ilość asyst
Akcja
Wolny
Karny
Dom
Wyjazd
1
Jarosław Kaszowski
10
9
1
-
6
4
2
Krzysztof Kukulski
6
4
2
-
4
2
2
Stanisław Wróbel
6
5
1
-
5
1
3
Adam Kompała
4
3
1
-
3
1
4
Dariusz Solnica
4
4
-
-
3
1
5
Paweł Gamla
2
2
-
-
-
2
5
Dam Banaś
2
2
-
-
1
1
5
Mirosław Budka
2
-
-
2
1
1
6
Mateusz Bukowiec
1
-
-
1
1
-
6
Wojciech Kędziora
1
-
1
-
-
1
6
Maciej Michniewicz
1
1
-
-
1
-
6
Tomasz Podgóski
2
2
-
-
2
-
6
Mirosław Widuch
1
1
-
-
1
-
6
Jarosław Zadylak
1
1
-
-
1
-
6
Łukasz Żyrkowski
1
1
-
-
-
1
  Razem
44
34
6
3
29
15

Asystę zaliczamy piłkarzowi zespołu Piasta, który ostatni przed strzelcem dotknął piłkę
Do asyst zaliczamy również wywalczenie rzutu karnego i wolnego.

Strzelcy II liga - Sezon 2005/06 - źródło 90minut.pl
20 goli - Bartłomiej Grzelak (Widzew Łódź),
18 goli - Gražvydas Mikulėnas (Zawisza Bydgoszcz (2) 4, Ruch Chorzów 14),
12 goli - Igor Sypniewski (Łódzki KS),
11 goli - Krzysztof Trela (Heko Czermno), Hadis Zubanović (Zagłębie Sosnowiec),
10 goli - Grzegorz Pater (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mariusz Śrutwa (Ruch Chorzów),
9 goli - Krystian Kanarski (Heko Czermno), Ernest Konon (Jagiellonia Białystok),
8 goli - Piotr Ćwielong (Ruch Chorzów), Bartosz Iwan (Widzew Łódź), Marek Kowal (Śląsk Wrocław), Artur Rozmus (Polonia Bytom), Stanisław Wróbel (Piast Gliwice),
7 goli - Robert Chudy (Szczakowianka Jaworzno), Krzysztof Kukulski (Piast Gliwice), Przemysław Pitry (Zagłębie Sosnowiec), Grzegorz Podstawek (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Rogalski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Dariusz Solnica (Piast Gliwice), Zbigniew Wachowicz (Radomiak Radom), Zeal (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie),
6 goli - Krzysztof Brede (Lechia Gdańsk), Marcin Folc (Heko Czermno), Adam Kompała (Jagiellonia Białystok 1, Piast Gliwice 5), Marcin Lachowski (Zagłębie Sosnowiec), Arkadiusz Mysona (Łódzki KS), Andrzej Rybski (Polonia Bytom), Tomasz Sosna (Polonia Bytom), Vuk Sotirović (Łódzki KS 3, Zawisza Bydgoszcz (2) 3), Damian Staniszewski (Zawisza Bydgoszcz (2)), Łukasz Wesecki (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Janusz Wolański (Zagłębie Sosnowiec),
5 goli - Piotr Bajera (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Jacek Berensztajn (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Krzysztof Bizacki (Ruch Chorzów), Sebastian Dudek (Śląsk Wrocław), Marcin Jeziorny (Górnik Polkowice), Wojciech Krauze (Szczakowianka Jaworzno), Grzegorz Król (Lechia Gdańsk), Jarosław Lato (Widzew Łódź), Grzegorz Misiura (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Tomasz Moskal (Górnik Polkowice 1, Jagiellonia Białystok 4), Jarosław Piątkowski (Łódzki KS), Krzysztof Ulatowski (Śląsk Wrocław), Sebastian Wrzesiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
4 gole - Tomasz Bekas (Zawisza Bydgoszcz (2)), Łukasz Błasiak (Polonia Bytom), Nikołaj Branfiłow (Radomiak Radom 2, Podbeskidzie Bielsko-Biała 2), Mirosław Budka (Piast Gliwice), Paweł Buśkiewicz (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Jakub Dziółka (Szczakowianka Jaworzno), Marek Gołębiewski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Wojciech Górski (Górnik Polkowice), Benjamin Imeh (Zawisza Bydgoszcz (2)), Maxwell Kalu (Zawisza Bydgoszcz (2) 1, Radomiak Radom 3), Sebastian Kęska (Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2, Łódzki KS 2), Jacek Markiewicz (Jagiellonia Białystok), Aleksandr Osipowicz (Radomiak Radom), Rafał Pawlak (Widzew Łódź), Robert Rosiński (Śląsk Wrocław), Mieczysław Sikora (Szczakowianka Jaworzno), Paweł Sobczak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Remigiusz Sobociński (Jagiellonia Białystok), Maciej Terlecki (Radomiak Radom), Tadeusz Tyc (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Wawrzyniak (Widzew Łódź), Tomasz Wróbel (Górnik Polkowice),
3 gole - Jacek Chańko (Jagiellonia Białystok), Bartłomiej Chwalibogowski (Zagłębie Sosnowiec), Marek Drozd (Heko Czermno), Paweł Gamla (Piast Gliwice), Marek Gancarczyk (Górnik Polkowice), Jarosław Kaszowski (Piast Gliwice), Arkadiusz Kubik (Jagiellonia Białystok), Jarosław Łowicki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1, Górnik Polkowice 2), Marcin Makuch (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Krzysztof Michalski (Zawisza Bydgoszcz (2)), Arkadiusz Miklosik (Zawisza Bydgoszcz (2)), Zbigniew Murdza (Górnik Polkowice), Rafał Niżnik (Łódzki KS), Madrin Piegzik (Szczakowianka Jaworzno 2, Jagiellonia Białystok 1), Damian Świerblewski (Widzew Łódź), Andrzej Tychowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Piotr Wiśniewski (Lechia Gdańsk), Sławomir Wojciechowski (Lechia Gdańsk), Rafał Wójcik (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski),
2 gole - Andrzej Bednarz (Piast Gliwice 1, Radomiak Radom 1), Tomasz Brzyski (Radomiak Radom), Adrian Budka (Śląsk Wrocław), Swetosław Byrkaniczkow (Łódzki KS 1, Radomiak Radom 1), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Piotr Cetnarowicz (Lechia Gdańsk), Arkadiusz Chrobot (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Jakub Cieciura (Radomiak Radom), Valentin Dah (Zawisza Bydgoszcz (2)), Frank Egharevba (Śląsk Wrocław), Wojciech Figurski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Adam Gmitrzuk (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Rafał Hübscher (Górnik Polkowice), Piotr Karwan (Piast Gliwice), Paweł Kaźmierczak (Górnik Polkowice), Marcin Klaczka (Ruch Chorzów), Dariusz Kłus (Łódzki KS), Wojciech Kobeszko (Jagiellonia Białystok), Piotr Koman (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Kosiorowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Hubert Kościukiewicz (Heko Czermno), Przemysław Kulig (Jagiellonia Białystok), Kamil Kuzera (Widzew Łódź), Dariusz Łatka (Jagiellonia Białystok), Przemysław Łudziński (Ruch Chorzów), Adam Majewski (Zawisza Bydgoszcz (2)), Ireneusz Marcinkowski (Polonia Bytom), Wojciech Myszor (Ruch Chorzów), Sławomir Pach (Górnik Polkowice), Jacek Paczkowski (Zagłębie Sosnowiec), Karol Piątek (Lechia Gdańsk), Rafał Piętka (Radomiak Radom), Wojciech Rączka (Podbeskidzie Bielsko-Biała 1, Szczakowianka Jaworzno 1), Krzysztof Rusinek (Lechia Gdańsk), Szymon Sawala (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Robert Sierant (Łódzki KS), Grzegorz Skwara (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Krzysztof Smoliński (Górnik Polkowice), Arkadiusz Sojka (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Robert Speichler (Jagiellonia Białystok), Waldemar Stachowiak (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Piotr Stawarczyk (Widzew Łódź), Rafał Szwed (Radomiak Radom), Jacek Trzeciak (Polonia Bytom), Michał Trzeciakiewicz (Jagiellonia Białystok), Philip Umukoro (Heko Czermno), Raimondas Vileniškis (Radomiak Radom), Dariusz Walęciak (Heko Czermno), Marcin Wielgus (Śląsk Wrocław), Kamil Witkowski I (Górnik Polkowice), Mariusz Wysocki (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Paweł Zawistowski (Heko Czermno), Dzidosław Żuberek (Jagiellonia Białystok),
1 gol - Artur Adamus (Szczakowianka Jaworzno), Admir Adžem (Zagłębie Sosnowiec), Wojciech Ankowski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Grzegorz Bała (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Adam Banaś (Piast Gliwice), Tadeusz Bartnik (Ruch Chorzów), Daniel Barzyński (Radomiak Radom), Piotr Bazler (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Jakub Biskup (Lechia Gdańsk), Wojciech Bluszcz (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Artur Błażejewski (Radomiak Radom), Grzegorz Bonk (Ruch Chorzów), Jacek Broniewicz (Polonia Bytom), Artur Bugaj (Śląsk Wrocław), Grzegorz Cheda (Heko Czermno), Krzysztof Chrapek (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jacek Cieśla (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Tomasz Copik (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Ryszard Czerwiec (Szczakowianka Jaworzno), Grzegorz Domżalski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Dariusz Drewniak (Szczakowianka Jaworzno), Mariusz Dzienis (Lechia Gdańsk), Sebastian Fechner (Lechia Gdańsk), Tomasz Feliksiak (Zawisza Bydgoszcz (2)), Krzysztof Filipek (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Robert Gaca (Zawisza Bydgoszcz (2)), Damian Galeja (Polonia Bytom), Piotr Gierczak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Gröhlich (Polonia Bytom), Wojciech Grzyb (Ruch Chorzów), Dženan Hošić (Zagłębie Sosnowiec), Błażej Jankowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marcin Janus (Lechia Gdańsk), Artur Januszewski (Górnik Polkowice), Radomir Jarzynka (Szczakowianka Jaworzno), Tomasz Jodłowiec (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Grzegorz Jurczyk (Polonia Bytom), Maciej Kalkowski (Lechia Gdańsk), Roland Kazubowski (Lechia Gdańsk), Piotr Klepczarek II (Zawisza Bydgoszcz (2)), Dariusz Kołodziej (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartłomiej Konieczny (Widzew Łódź), Tomasz Kosztowniak (Śląsk Wrocław), Artur Kościuk (Łódzki KS), Piotr Kuklis (Widzew Łódź), Zdzisław Leszczyński (Łódzki KS), Michał Łabędzki (Łódzki KS), Robert Łakomy (Łódzki KS), Jakub Ławecki (Szczakowianka Jaworzno), Tomasz Malinowski (Zagłębie Sosnowiec), Mariusz Mężyk (Łódzki KS), Marcin Morawski (Zagłębie Sosnowiec), Željko Mrvaljević (Zawisza Bydgoszcz (2)), Maciej Mysiak (Lechia Gdańsk), Marcin Nowak (Widzew Łódź), Krzysztof Ostrowski (Śląsk Wrocław), Tomasz Pawlak (Jagiellonia Białystok), Piotr Petasz (Ruch Chorzów), Tomasz Podgórski (Piast Gliwice), Dariusz Preis (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Michał Pulkowski (Ruch Chorzów), Konrad Romański (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Michał Rozkwitalski (Łódzki KS), Mariusz Sacha (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Tomasz Sajdak (Radomiak Radom), Abel Salami (Radomiak Radom), Dawid Skrzypek (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Sobolewski (Jagiellonia Białystok), Bartłomiej Socha (Heko Czermno), Nenad Studen (Radomiak Radom), Sławomir Szeliga (Widzew Łódź), Dariusz Sztylka (Śląsk Wrocław), Marcin Tarnowski (Zawisza Bydgoszcz (2)), Maciej Truszczyński (Zawisza Bydgoszcz (2)), Stanley Obumneme Udenkwor (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mariusz Unierzyski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Tomasz Urbaniak (Górnik Polkowice), Piotr Uss (Radomiak Radom), Kamil Wacławczyk (Górnik Polkowice), Marek Walburg (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Grzegorz Wan (Śląsk Wrocław), Rafał Wawrzyńczok (Ruch Chorzów), Marcin Wincel (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Kamil Witkowski II (Śląsk Wrocław), Maciej Wojtaś (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Marcin Woźniak II (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Jarosław Zadylak (Piast Gliwice), Tomasz Zakierski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Klaudiusz Ząbecki (Radomiak Radom), Paweł Żmudziński (Górnik Polkowice), Paweł Żuk (Lechia Gdańsk).