Trener i najczęściej występujący zawodnicy w „A” klasie
Od lewej stoją: Kazimierz Gontarewicz (trener), Aleksander Ryń (bramkarz), Rafał Krzywko (pomocnik), Grzegorz Leżała (pomocnik), Mariusz Komar (obrońca), Wojciech Gontarewicz junior (pomocnik), Andrzej Riss (obrońca), Tomasz Lasota (bramkarz)
Na dole od lewej: Piotr Bajcer (obrońca) Tomasz Wasilewski (obrońca, kapitan zespołu), Tomasz Stępień (napastnik, król strzelców), Jarosław Kaszowski (pomocnik), Rafał Staniczek (napastnik)


Występy - „A” Klasa -  Sezon 1998/99

LP

NAZWISKO

IMIĘ

Rocz

Poz

występy

minuty

bramki

1

Gontarewicz

Wojciech

1979

Pom.

30

2593

13

2

Wiluk

Wojciech

1979

Nap.

30

1319

7

3

Bajcer

Piotr

1974

Obr.

29

2565

6

4

Krzywko

Rafał

1979

Pom.

29

2154

10

5

Wasilewski

Tomasz

1971

Obr.

28

2289

3

6

Komar

Mariusz

1978

Obr.

27

2340

7

7

Stępień

Tomasz

1978

Nap.

26

1935

25

8

Leżała

Grzegorz

1977

Obr.

25

1785

4

9

Staniczek

Rafał

1978

Pom.

21

1615

13

10

Riss

Andrzej

1975

Obr.

20

1661

 

11

Ryń

Aleksander

1979

Bra.

19

1467

 

12

Czekaj

Sławomir

1972

Nap.

19

470

3

13

Kaszowski

Jarosław

1978

Pom.

17

1402

 

14

Dumała

Rafał

1979

Obr.

14

778

 

15

Gałuszka

Rafał

1967

Obr.

13

1110

2

16

Walkowiak

Robert

1973

Nap.

13

987

7

17

Szumski

Krzysztof

1974

Pom.

13

588

3

18

Przybyła

Michał

1973

Obr.

10

786

3

19

Lasota

Tomasz

 

Bra.

7

507

 

20

Słodczyk

Grzegorz

1978

Nap.

6

322

 

21

Korona

Karol

1978

Bra.

5

369

 

22

Sztorc

Tadeusz

 

Pom.

5

111

 

23

Lenarcik

Marek

 

Pom.

4

190

 

24

Grymel

Marcin

1980

Bra.

4

138

 

25

Mazur

Tomasz

1977

Pom.

4

52

1

26

Królicki

Bartłomiej

1977

Bra.

2

27

 

27

Paradziej

Marian

1968

Pom.

1

70

1

28

Sielski

Andrzej

 

Pom.

1

17

 

29

Kolasiński

Krzysztof

1982

Pom.

1

15

 

30

Krupa

Paweł

 

Pom.

1

15

 

31

Żak

Artur

 

Pom.

1

15

 

32

Król

Wojciech

 

Pom.

1

8

 

Wpisali się na listę strzelców:
Król
strzelców "A klasy" sezonu 1998/99
Tomasz Stępień - 25 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rafał Staniczek - 13 !!!!!!!!!!!!!
Wojciech Gontarewicz - 13 !!!!!!!!!!!!
R
afał Krzywko - 10 !!!!!!!!!1
Mariusz Komar - 7 !!!!!!!
Robert Walkowiak - 7 !!!!!!!
Wojciech Wiluk - 7 !!!!!!!
Piotr Bajcer - 6 !!!!!!
Grzegorz Leżała - 4 !!!!
Krzysztof Szumski - 3 !!!
Tomasz Wasilewski - 3 !!!
Sławomir Czekaj - 3 !!!
Michał Przybyła - 3 !!!
Rafał Gałuszka  - 2 !!
Tomasz Mazur - 1 !
Marian Paradziej - 1 !
Samobójcze - 1

Byli w kadrze w sezonie 1998/99

Trener Kazimierz Gontarewicz
Bramkarzy szkolił Marek Filipczyk
O kondycje i zdrowie naszych piłkarzy dbała Aneta Wojtynek

Bramkarze

Alexander Ryń
Bartłomiej Królicki
Marcin Grymel
Karol Korona

1979
1977
1980
1978

Obrońcy

Rafał Dumała
Rafał Gałuszka
Grzegorz Leżała

Mariusz Komar
Tomasz Wasilewski

Andrzej Riss
Piotr Bajcer
Michał Przybyła

1979
1967
1977
1978
1971
1975
1974
1973

Pomocnicy

Krzysztof Szumski
Jarosław Kaszowski
Rafał Krzywko.
Wojciech Gontarewicz.
Tomasz Mazur
Grzegorz Słodczyk

1974
1978
1979
1979
1977
1978

Napastnicy

Rafał Staniczek
Sławomir Czekaj
Tomasz Stępień
Wojciech Wiluk
Robert Walkowiak
Marian Paradziej

1978
1972
1978
1979
1973

Średnia wieku 23 lata.

Odeszli :
Tomasz Lasota, wyjazd za granicę.
Tadeusz Sztorc - wypożyczony do Przyszowic
Tomasz Grajner - powrócił do macierzystego klubu.
Artur Żak - Naprzód Żernica
Marek Lenarcik - Czarni Pyskowice
Andrzej Sielski
Przybyli
Bartłomiej Królicki - Naprzód Żernica.
Robert Walkowiak - Włókniarz Kietrz
Grzegorz Słodczyk - Włókniarz Kietrz
Michał Przybyła - Unia Bieruń Stary

Zawodnicy którzy występowali w zeszłym sezonie, a nie znaleźli się w kadrze na sezon 1998/99
Przemysław Duszara
Piotr Niebrzydowski
Tomasz Rubaj
Paweł Krupa
Mirosław Dąbrowski
Damian Dudek