Świat technologii kontynuuje swoją szybką ewolucję. Nie jest już tajemnicą, że technologię IT to nasza przyszłość. Nie tylko korporacje czy średnie firmy stosują się do tej zasady, ale również branża hazardowa. Licencjonowane portale każdego dnia pracują, zarówno nad bezpieczeństwem własnych platform, jak i nad rozwojem nowych funkcji.

Takie benefity jak cashback, bukmacher rozdaje swoim graczom codziennie, ale jakie cechy techniczne podbijają serca milionów hazardzistów – czytaj dalej!

Nowe możliwości Bettingu w 2022

Podczas swojego istnienia bukmacherzy zmieniali się wielokrotnie, przyswajając nowe zasady i trendy. Dzięki całkowitej cyfryzacji i nowym technologiom, segment rynku hazardowego na polskim rynku zaczął się rozwijać i obecnie cieszy się coraz większą popularnością. Ponadto portale bukmacherskie usilnie pracują nad pozyskaniem nowej grupy graczy. Tak, na przykład bonus bez depozytu bukmacher daje wszystkim nowym graczom, podkreślając w ten sposób znaczenie każdego nowicjusza. Ale pomijając ten system bonusów, co mogłoby dziś zaskoczyć użytkownika?

      1. Format na żywo i jego nowe możliwości

Fani sportu są prawdopodobnie zaznajomieni z formatem zakładów na żywo, które odbywają się podczas wydarzeń sportowych. Ten rodzaj zakładów istnieje od dawna, ponieważ przed pojawieniem się portali internetowych, takie zakłady przyjmowane były przez telefon lub w stacjonarnym punkcie. Dziś zakłady bukmacherskie live pod wieloma względami różnią się od tradycyjnych zakładów, ale jakie innowacje pojawiły się dopiero po przejściu do sieci?

 

–  Inteligentne tabele sportowe

Coraz częściej fani sportu przekonują się, że bardziej opłacalne jest obstawianie w sieci. Jest kilka ważnych powodów, ale jednym z nich są wygodne tabele ligowe. Możesz szybko znaleźć drużynę lub zawodnika, zobaczyć wyniki poprzednich gier i wiedzieć, co robić w danym momencie.

– Transmisja 4k

Oprócz poręcznego formatu do obstawiania, nagrody bukmacherskie na tym się nie kończą. Od niedawna gracze na licencjonowanych portalach mogą oglądać wydarzenia sportowe w wysokiej rozdzielczości. Ta funkcja szybko przypadła do gustu wszystkim użytkownikom, ponieważ wyniosła platformę bukmacherską na nowy poziom.

      2. Bezpieczeństwo i prywatność Twoich danych osobowych

Kwestia cyberbezpieczeństwa w portalach bukmacherskich to zawsze gorący temat. W końcu, aby wszyscy użytkownicy mogli nadal otrzymywać swoje freebety uczciwie, konieczne jest zapewnienie bezpieczeństwa danych dla każdego użytkownika. Na szczęście licencjonowane portale korzystają z najnowszych systemów szyfrowania danych.

Informacje o tym, że portale przechodzą na blockchain system, aby zapewnić najwyższy poziom szyfrowania danych, są rzeczywiście istotne. Ale takiego przejścia nie należy jednak oczekiwać do końca 2023 rok

     3. Format VR dla nowych doświadczeń z Live

Przez całą dekadę taka  dziedzina jak esport aktywnie się rozwijała, zyskując nowe możliwości i odbiorców z całego świata. Obecnie branża ta wzbudza ogromne zainteresowanie, nie tylko nowych deweloperów i inwestorów, ale nawet władz. To właśnie takie wysokie zapotrzebowanie wpłynęło na rozwój nowych formatów nadawania.

Informacja o tym, że licencjonowani bukmacherzy w Europie planują wprowadzenie obsługi formatu VR nie jest nowa. Jednak, ranking bukmacherów 2022 pokazuje, że opcja ta wciąż nie jest dostępna na licencjonowanych portalach europejskich. Dopiero niedawno poinformowano, że funkcja będzie dostępna na początku, tylko dla transmisji wydarzeń eSportowych. W tej chwili start takiej technologii jest aktywnie przygotowywany i należy przypuszczać, że już The International 2023 będziemy mogli oglądać w VR!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.