Piast Gliwice jest zainteresowany pozyskaniem Miguela Muñoza oraz Alberta Torilo, o czym poinformował portal transfery.info, powołując się na tweeta Eugenio Gonzáleza Aguilery – hiszpański dziennikarz.

Po raz pierwszy od trzech sezonów Piast Gliwice nie zakwalifikował się do europejskich pucharów. W kolejnym sezonie drużyna prowadzona przez Waldemara Fornalika ponownie będzie chciała włączyć się do gry o podium.

Aby jednak tak się stało, potrzebne są wzmocnienia. Te powinny nadejść wkrótce, a tak przynajmniej twierdzi Eugenio González Aguilera.

Zdaniem dziennikarza z Hiszpanii o krok od przenosin do Ekstraklasy są dwaj zawodnicy Realu Murcia. Mowa o Miguelu Muñozie oraz Albercie Torilo.

Pierwszy z nich to prawonożny środkowy obrońca, który jest wychowankiem Deportivo de La Coruña. W poprzednim sezonie rozegrał on łącznie 21 spotkań.

Jeśli chodzi o drugiego z zawodników, to ten jest środkowym napastnikiem. Może on jednak występować także w roli skrzydłowego, co zwiększa trenerowi ewentualne pole manewru.

W niedawno zakończonym sezonie zanotował on w trzeciej lidze hiszpańskiej 20 występów. W tym czasie zdobył dziewięć bramek.

źródło: transfery.info