I trener Dariusz Wdowczyk

Radoslav Látal (od 20 marca 2015), Jiří Neček (od 15 lipca 2016), Radoslav Látal CZE (od 1 września 2016), Dariusz Wdowczyk (od 3 marca 2017)

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.