Igrzyska Olimpijskie

TOKIO - 1964
Indywidualnie
Egon Franke - złoto floret
Drużynowo
srebro floret mężczyzn -
Egon Franke,
Ryszard Parulski, Janusz Różycki,
Zbigniew Skrudlik, Witold Woyda

MEKSYK 1968
drużynowo
brąz floret mężczyzn
Egon Franke, Adam Lisewski, Ryszard Parulski,
Zbigniew Skrudlik, Witold Woyda
brąz szpada mężczyzn
Bohdan Andrzejewski, Kazimierz Barburski,
Michał Butkiewicz, Bogdan Gonsior, Henryk Nielaba

 
Mistrzostwa Świata

Indywidualnie
Gdańsk 1963
Egon Franke - brąz floret mężczyzn
Moskwa 1966
Bogdan Gonsior - brąz szpada mężczyzn
Ankara 1970
Jacek Bierkowski - srebro szabla mężczyzn

Drużynowo
Bruksela 1953
brąz szabla mężczyzn
Zbigniew Czajkowski, Zygmunt Pawlas, Leszek Suski,
Jerzy Pawłowski, Wojciech Zabłocki

Turyn 1961
brąz floret mężczyzn
Egon Franke, Witold Woyda, Ryszard Parulski,
Zbigniew Skrudlik, Janusz Różycki, Henryk Nielaba

1962 Buenos Aires
złoto szabla mężczyzn
Jerzy Pawłowski, Wojciech Zabłocki, Andrzej Piątkowski,
Emil Ochyra, Egon Franke
brąz floret mężczyzn
Egon Franke, Witold Woyda, Ryszard Parulski,
Zbigniew Skrudlik, Janusz Różycki

Gdańsk 1963
złoto szpada mężczyzn
Bogdan Gonsior, Bohdan Andrzejewski, Henryk Nielaba,
Ryszard Parulski, Jerzy Strzałka
brąz floret mężczyzn
Egon Franke, Witold Woyda, Ryszard Parulski,
Zbigniew Skrudlik, Janusz Różycki

Moskwa 1966
brąz floret mężczyzn
Witold Woyda, Zbigniew Skrudlik,
Ryszard Parulski, Egon Franke, Adam Lisewski

Montreal 1967
brąz floret mężczyzn
Witold Woyda, Zbigniew Skrudlik, Ryszard Parulski,
Egon Franke, Adam Lisewski

Ankara 1970
srebro szpada mężczyzn
Bogdan Gonsior, Henryk Nielaba, Kazimierz Barburski,
Michał Butkiewicz, Zbigniew Matwiejew

Wiedeń 1971
brąz floret kobiet
Halina Balonówna, Elżbieta Cymerman,
Joanna Rzymowska, Barbara Szeja, Krystyna Urbańska

Melbourne 1979
brąz szabla mężczyzn
Jacek Bierkowski, Dariusz Wódke, Tadeusz Piguła,
Andrzej Kostrzewa, Janusz Kondrat

Clermont Ferrand 1981
brąz szabla mężczyzn
Jacek Bierkowski, Dariusz Wódke,Tadeusz Piguła,
Andrzej Kostrzewa, Leszek Jabłonowski

 

MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW - INDYWIDUALNIE

FOGGIA 1981
Jacek Bierkowski - srebro szabla
GDAŃSK 1997
Bartłomiej Kurowski - brąz szpada
BOLZANO 1999
Bartłomiej Kurowski - brąz szpada

DRUŻYNOWO
MOSKWA 2002
srebro szpada mężczyzn
Tomasz Motyka, Michał Sobieraj, Marek Petraszek, Adam Wiercioch
KOPENHAGA 2004
srebro szpada mężczyzn
Robert Andrzejuk, Tomasz Motyka, Adam Wiercioch, Krzysztof Mikołajczak
ZALAEGERSZEG 2005
złoto szpada mężczyzn
Tomasz Motyka, Robert Andrzejuk, Krzysztof Mikołajczak, Adam Wiercioch
IZMIR 2006
srebro szpada mężczyzn
Robert Andrzejuk, Tomasz Motyka, Krzysztof Mikołajczak, Adam Wiercioch

 
Mistrzowie Polski Seniorów

(tylko złote medale)

Floret
Mężczyźni - Indywidualnie
1950 - Zbigniew Czajkowski Budowlani Kraków
1962 - Egon Franke GKS Gliwice
Mężczyźni drużynowo
1960 - Piast Gliwice

Kobiety - indywidualnie
1963 - Elżbieta Cymerman
1964 - Elżbieta Cymerman
1965- Elżbieta Cymerman
1966 - Elżbieta Cymerman
1967- Elżbieta Cymerman
1968 - Elżbieta Cymerman
1969 - Elżbieta Cymerman
1972 -- Elżbieta Cymerman-Franke

Szabla
Indywidualnie
1976 - Jacek Bierkowski
1977- Jacek Bierkowski

Szpada
Drużynowo
1994 - Piast Gliwice
1996 - Piast Gliwice
1997 - Piast Gliwice
1998 - Piast Gliwice
1999 - Piast Gliwice
2001 - Piast Gliwice
2007 - Piast Gliwice

Indywidualnie
1970 - Bogdan Gonsior
1973 - Bogdan Gonsior
1975 - Zbigniew Matwiejew
1993 - Marek Jendryś
1995- Bartłomiej Kurowski
1996 - Tomasz Szklarski
1998 - Tomasz Szklarski
2001 - Marek Petraszek
2006 - Ruben Limardo Wenezuela
2008-- Ruben Limardo Wenezuela