Sezon 2013/14 – kadra

KADRA – Sezon 2013/14

RUNDA WIOSENNA
Zawodnik Kraj Urodzony Wzrost/waga Ostatni klub Nr

Bramkarze
Jakub Szmatuła Pol 22.03.81 187/79 Górnik Zabrze 1
Jakub Szumski Pol 06.03.92 194/78 Legia Warszawa 29
Dariusz Trela Pol 05.12.89 189/80 Okocimski KS Brzesko 12
Obrońcy
Hebert Silva Santos Brazylia 23.05.1991
191/87
SC Braga B 91
Csaba Horváth Słowacja 02.05.82 192/83 Zagłębie Lubin 3
Adrian Klepczyński Pol 01.04.81 187/73 Polonia Bytom 14
Krzysztof Król Pol 06.02.87 184/73 Sheriff Tiraspol 23
Mateusz Matras Pol 23.01.91 193/88 Gwarek Ornontowice 4
Kornel Osyra Pol 07.02.93 190/75 Gryf Wejherowo 28
Jan Polak Czechy 26.03.89 187/78 FC Slovan Liberec 5

Pomocnicy
Gerard Badia Hiszpania 18.10.89 176/77 SD Noja 15
Pavol Cicman Słowacja 30.01.85 175/71 MFK Dolný Kubín 16
Patrick Dytko Niemcy 28.03.94 170/64 BV Borussia 1909 (Dortmund) 7
Łukasz Hanzel Pol 16.09.86 181/71 Zagłębie Lubin 20
Matej Ižvolt Słowacja 05.06.86 178/72 MFK Dubnica nad Váhom 18
Carles Marc Martínez Hisz 03.01.88 180/70 Getafe CF B 19
Radosław Murawski Pol 22.04.94 173/68 Wychowanek 9
Victor Nikiema Burkina Faso 23.09.93 175/70 SC Braga B 8
Tomasz Podgórski Pol 30.12.85 175/70 Zawisza Bydgoszcz 17
Bartosz Szeliga Pol 10.01.93 184/74 Sandecja 26
Kamil Wilczek Pol 14.01.88 186/78 Zagłębie Lubin 10

Napastnicy
Rubén Jurado Hiszpania 25.04.86 178/74 UD Almansa 22
Wojciech Kędziora Polska 20.12.80 187/75 Zagłębie Lubin 24
„Rabiola” Tiago AndréCoelho Lopes Portugalia 25.07.89 182/72 SC Braga 11
W szerokiej kadrze znaleźli się też Patryk Dziczek i Piotr Kwaśniewski, wychowankowie klubu.
Sztab szkoleniowo-medyczny
Marcin Brosz I – trener
Dariusz Dudek II – trener
Marek Matuszek Trener bramkarzy
Bogdan Wilk Manager
Łukasz Mroszczyk Trener przygotowania medycznego
Michał Szlęzak Fizjoterapeuta
Adam Fudali Kierownik techniczny
Grzegorz Zydek Dietetyk
Andrzej Grajek Trener odnowy
Slawomir Zdonek Lekarz

Od 7-go maja 2014
I trener: Angel Perez Garcia (ESP); II trener: Krzysztof Szumski, trener bramkarzy: Mateusz Smuda

Runda wiosenna – transfery

Przybyli: Gerard Badia (P – SD Noja), Victor Nikiema (P – SC Braga B), Hebert Silva Santos (O – SC Braga B)
Odeszli:
Tomas Docekal (GKS Tychy), Collins John (Pittsburgh Riverhounds), Łukasz Krzycki (rezerwy), Artis Lazdins (FK Jelgava), Jarosław Piewko (Jedność 32 Przyszowice), Mariusz Zganiacz (GKS Tychy), Damian Zbozień (Amkar Perm)

kadra2013_14wiosna

 RUNDA JESIENNA

Zawodnik Kraj Urodzony Wzrost/waga Ostatni klub Nr

Bramkarze
Jakub Szmatula Pol 22.03.81 187/79 Górnik Zabrze 1
Jakub Szumski Pol 06.03.92 194/78 Legia Warszawa 29
Dariusz Trela Pol 05.12.89 189/80 Okocimski KS Brzesko 12
Obrońcy
Csaba Horváth Słowacja 02.05.82 192/83 Zagłębie Lubin 3
Adrian Klepczynski Pol 01.04.81 187/73 Polonia Bytom 14
Krzysztof Król Pol 06.02.87 184/73 Sheriff Tiraspol 23
Lukasz Krzycki Pol 10.01.84 188/79 GKS Tychy ’71 15
Mateusz Matras Pol 23.01.91 193/88 Gwarek Ornontowice 4
Jarosław Piewko Pol 190 81 Wychowanek
Kornel Osyra Pol 07.02.93 190/75 Gryf Wejherowo 28
Jan Polak Czechy 26.03.89 187/78 FC Slovan Liberec 5
Damian Zbozien Pol 25.04.89 186/80 GKS Belchatów 25

Pomocnicy
Pavol Cicman Slowacja 30.01.85 175/71 MFK Dolný Kubín 16
Patrick Dytko Niemcy 28.03.94 170/64 BV Borussia 1909 (Dortmund) 7
Łukasz Hanzel Pol 16.09.86 181/71 Zagłębie Lubin 20
Matej Ižvolt Slowacja 05.06.86 178/72 MFK Dubnica nad Váhom 18
Artis Lazdinš Łotwa 03.05.86 181/75 FK Jelgava 27
Pawel Lisowski* Pol 08.10.91 178/76 Ruch Chorzów 31
Carles Marc (Carles) Martínez Hisz 03.01.88 180/70 Getafe CF B 19
Radoslaw Murawski Pol 22.04.94 173/68 Wychowanek 9
Tomasz Podgórski Pol 30.12.85 175/70 Zawisza Bydgoszcz 17
Bartosz Szeliga Pol 10.01.93 184/74 Sandecja 26
Kamil Wilczek Pol 14.01.88 186/78 Zagłębie Lubin 10
Mariusz Zganiacz Pol 31.01.84 173/70 Korona Kielce 6

Napastnicy
Tomáš Docekal Czechy 24.05.89 193/85 FK Viktoria Žižkov (Praga) 13
Collins John Holandia 17.10.85 185/78 Brak klubu 30
Rubén Jurado Hiszpania 25.04.86 178/74 UD Almansa 22
Marcin* Robak Polska 29.12.1982 Mersin İdman Yurdu SK 11
Wojciech Kędziora Polska 20.12.80 187/75 Zagłębie Lubin 24
„Rabiola”Tiago AndréCoelho Lopes Portugalia 25.07.89 182/72 SC Braga 11
Sztab szkoleniowo-medyczny
Marcin Brosz I – trener
Dariusz Dudek II – trener
Marek Matuszek Trener bramkarzy
Bogdan Wilk Manager
Łukasz Mroszczyk Trener przygotowania medycznego
Michał Szlęzak Fizjoterapeuta
Adam Fudali Kierownik techniczny
Grzegorz Zydek Dietetyk
Andrzej Grajek Trener odnowy
Slawomir Zdonek Lekarz

Przybyli: Jarosław Piewko (wychowanek), Kamil Wilczek (P – Zagłębie Lubin), Patryk Dytko (P – Borussia Dortmund), Csaba Horváth (O – Zagłębie Lubin), Łukasz Hanzel ( O – Zagłębie Lubin). Krzysztof Król (O – Sheriff Tiraspol), Carles Marc Martínez Embuena (P – Getafe CF B), Jarosław Piewko (O – wychowanek), Collin John (N – brak klubu), „Rabiola” – Tiago André,
Coelho Lopes (N – SC Braga)

Ubyli: Jan Buryan, Tomasz Bdzęga (Stomil Olsztyn), Fernando Cuerda, Alvaro Jurado, Paweł Oleksy (Zagłębie Lubin), Adrian Sikora, El Mehdi Sidqy, Rudolf Urban (Podbeskidzie), Jakub Świerczok, Wojciech Lisowski (Pogoń Szczecin), Marcin Robak (Pogoń Szczecin – w trakcie sezonu), Paweł Lisowski (GKS Tychy – w trakcie sezonu)

piast-kadra-2013_14

Transfery

Runda wiosenna

Przychodzą
Victor Nikiema (P – SC Braga B)
Hebert Silva Santos (O – SC Braga B)
Gerard Badia (P -SD Noja)
Patryk Dziczek (juniorzy)
Piotr Kwaśniewski (juniorzy)
Odchodzą
Tomas Docekal (GKS Tychy)
Collins John (??)
Artis Lazdins (??)
Jarosław Piewko (rezerwy)
Mariusz Zganiacz (GKS Tychy)
Damian Zbozień (Amkar Perm)
Testowani
Yerai Couñago. (P – CD Choco), Kamil Chmielowski (O – Karpaty Krosno),, Ayoze Díaz (O – bez klubu) Dawid Kasza (P – Karpaty Krosno), Manuel Fortesa (??? – klub), Mateusz Kolbusz (O – Karpaty Krosno), Dawid Kuliga (P – Karpaty Krosno), Krystian Stępniowski (B – Puszcza Niepołomice), Michał Stocki (P – Jedność 32 Przyszowice), Albert Telesz (O – Karpaty Krosno),

Runda jesiennna

Przychodzą:Jarosław Piewko (wychowanek), Kamil Wilczek (P – Zagłębie Lubin), Patryk Dytko (P – Borussia Dortmund), Csaba Horváth (O – Zagłębie Lubin), Łukasz Hanzel ( O – Zagłębie Lubin). Krzysztof Król (O -Sheriff Tiraspol), Carles Marc Martínez Embuena (P – Getafe CF B), Rabiola – (N – SC Braga), Collins John (brak klubu)
Testowani: Dawid Abramowicz (O – Chojniczanka), Maciej Termanowski (n) Okocimski Brzesko
Odchodzą: Jan Buryan, Tomasz Bdzęga (Stomil Olsztyn), Fernando Cuerda, Alvaro Jurado, Paweł Oleksy (Zagłębie Lubin), Adrian Sikora, El Mehdi Sidqy, Rudolf Urban (Podbeskidzie), Jakub Świerczok, Wojciech Lisowski, Marcin Robak (Pogoń Szczecin) , Paweł Lisowski (GKS Tychy)
Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.