Lotto Ekstraklasa 2016/17

LpDrużynaMPKTZRPGzGs
1Jagiellonia Białystok343020776032
2Lech Poznań332918875623
3Legia Warszawa302916975830
4Lechia Gdańsk302716794637
5Wisła Kraków3422146144546
6Pogoń Szczecin3021101284740
7Bruk-Bet Nieciecza3421126163151
8Korona Kielce3420135164438
9Wisła Płock33201111114748
10Zagłębie Lubin33201111114340
11Śląsk Wrocław34171010144450
12Cracovia3416815114546
13Arka Gdynia341698173957
14Ruch Chorzów3415106183656
15Piast Gliwice3415910153731
16Górnik Łęczna301589174158

 

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.