Tabela

PKO BP Ekstraklasa 2019/20

LpKlubMPKTZRPGzGs
1Śląsk Wrocław51341083
2Pogoń Szczecin51341061
3Jagiellonia5822195
4Lech Poznań5822185
5Piast Gliwice5822143
6Cracovia5721276
7Legia Warszawa4721143
8Górnik Zabrze4721144
9Lechia Gdańsk5613144
10Raków Częstochowa5620346
11Zagłębie Lubin5512255
12Wisła Kraków4411242
13Korona Kielce5411335
14ŁKS Łódź5411338
15Arka Gdynia5202318
16Wisła Płock4101328

Privacy Preference Center

Wymagane

Usprawnienie i ułatwienie dostępu do Serwisu.

Inne

Dane statystyczne (statystyki odwiedzin, urządzeń itp.)
Usługi multimedialne i społecznościowe.

Google Analytics, Youtube, Facebook