Tabela

Lotto Ekstraklasa 2017/18

LpKlubMPKTZRPGzGs
1Lechia Gdańsk183711523017
2Legia Warszawa17329532918
3Jagiellonia17319443122
4Piast Gliwice18308542620
5Korona Kielce18298552222
6Lech Poznań18278372523
7Wisła Kraków17257462925
8Pogoń Szczecin17257462421
9Arka Gdynia17236562621
10Zagłębie Lubin18216392630
11Wisła Płock17194772630
12Cracovia17184671419
13Śląsk Wrocław18174582527
14Miedź Legnica17175491835
15Górnik Zabrze17163772129
16Zagłębie Sosnowiec17122692235

 

Privacy Preference Center

Wymagane

Usprawnienie i ułatwienie dostępu do Serwisu.

Inne

Dane statystyczne (statystyki odwiedzin, urządzeń itp.)
Usługi multimedialne i społecznościowe.

Google Analytics, Youtube, Facebook