Tabela

PKO BP Ekstraklasa 2019/20

LpKlubMPKTZRPGzGs
1Legia Warszawa193812253918
2Pogoń Szczecin193510542215
3Śląsk Wrocław19349732719
4Cracovia183310352715
5Piast Gliwice19319462119
6Lech Poznań19308653219
7Lechia Gdańsk18308642316
8Wisła Płock19278382331
9Jagiellonia18267562823
10Zagłębie Lubin19257482927
11Raków Częstochowa192581102129
12Arka Gdynia19205591627
13Górnik Zabrze18194772026
14Korona Kielce181543111024
15Wisła Kraków191442131833
16ŁKS Łódź181341131732

Privacy Preference Center

Wymagane

Usprawnienie i ułatwienie dostępu do Serwisu.

Inne

Dane statystyczne (statystyki odwiedzin, urządzeń itp.)
Usługi multimedialne i społecznościowe.

Google Analytics, Youtube, Facebook