Tabela

Lotto Ekstraklasa 2016/17

LpDrużynaMPKTZRPGzGs
1Jagiellonia Białystok343020776032
2Lech Poznań332918875623
3Legia Warszawa302916975830
4Lechia Gdańsk302716794637
5Wisła Kraków3422146144546
6Pogoń Szczecin3021101284740
7Bruk-Bet Nieciecza3421126163151
8Korona Kielce3420135164438
9Wisła Płock35201111134755
10Zagłębie Lubin35201211124744
11Śląsk Wrocław36171210144950
12Cracovia3616815134549
13Arka Gdynia3616109174359
14Ruch Chorzów3615108183659
15Piast Gliwice36151110154231
16Górnik Łęczna3015810184463

 

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.