Tabela

Lotto Ekstraklasa 2017/18

LpKlubMPKTZRPGzGs
1Lechia Gdańsk224613723618
2Legia Warszawa224212643522
3Jagiellonia223911653829
4Korona Kielce22359852724
5Piast Gliwice22349763225
6Pogoń Szczecin223410483227
7Lech Poznań223310393329
8Cracovia22339672422
9Zagłębie Lubin223093103633
10Wisła Kraków21298583331
11Arka Gdynia22256773325
12Śląsk Wrocław212156102830
13Miedź Legnica222157112141
14Wisła Płock222048103039
15Górnik Zabrze222048102640
16Zagłębie Sosnowiec221546122749

 

Privacy Preference Center

Wymagane

Usprawnienie i ułatwienie dostępu do Serwisu.

Inne

Dane statystyczne (statystyki odwiedzin, urządzeń itp.)
Usługi multimedialne i społecznościowe.

Google Analytics, Youtube, Facebook