Lotto Ekstraklasa 2016/17

LpDrużynaMPKTZRPGzGs
1Lechia Gdańsk224313453525
2Jagiellonia Białystok224213364123
3Legia Warszawa223811564525
4Lech Poznań223811563519
5Zagłębie Lubin21349752922
6Bruk-Bet Nieciecza223410482530
7Pogoń Szczecin16307973427
8Korona Kielce222992113138
9Wisła Kraków222884103035
10Arka Gdynia222675102429
11Śląsk Wrocław22266882230
12Cracovia222551073128
13Wisła Płock22256792832
14Piast Gliwice222257102238
15Ruch Chorzów221972133139
16Górnik Łęczna211846112139

 

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.