Tabela

Lotto Ekstraklasa 2017/18

LpKlubMPKTZRPGzGs
1Legia Warszawa3770224115535
2Jagiellonia Białystok3767207105541
3Lech Poznań3760161295334
4Górnik Zabrze3760161296854
5Wisła Płock3757176145345
6Wisła Kraków37551510125039
7Zagłębie Lubin37521313104542
8Cracovia37501212135152
9Śląsk Wrocław37501311135054
10Korona Kielce37491213124954
11Pogoń Szczecin3745129154653
12Arka Gdynia37431110164648
13Lechia Gdańsk3739913154658
14Piast Gliwice3737713163548
15Bruk-Bet Nieciecza373699183962
16Sandecja Nowy Sącz3733513163353

 

Privacy Preference Center

Wymagane

Usprawnienie i ułatwienie dostępu do Serwisu.

Inne

Dane statystyczne (statystyki odwiedzin, urządzeń itp.)
Usługi multimedialne i społecznościowe.

Google Analytics, Youtube, Facebook