Tabela

Lotto Ekstraklasa 2017/18

LpKlubMPKTZRPGzGs
1Jagiellonia Białystok61341197
2Wisła Kraków51240185
3Lech Poznań611321114
4Zagłębie Lubin51132072
5Legia Warszawa61031286
6Górnik Zabrze692311210
7Pogoń Szczecin6721367
8Arka Gdynia6714145
9Wisła Płock6721335
10Śląsk Wrocław6613268
11Lechia Gdańsk5512255
12Sandecja Nowy Sącz5512234
13Korona Kielce6512379
14Bruk-Bet Nieciecza6512347
15Cracovia65123812
16Piast Gliwice65123712

 

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.