Lotto Ekstraklasa 2016/17

LpDrużynaMPKTZRPGzGs
1Jagiellonia Białystok303018575631
2Lech Poznań302916775021
3Legia Warszawa302916775830
4Lechia Gdańsk302716594637
5Wisła Kraków3022135124546
6Pogoń Szczecin3021101284740
7Bruk-Bet Nieciecza3021126123138
8Korona Kielce3020123153938
9Wisła Płock3020109114244
10Zagłębie Lubin3020109113736
11Śląsk Wrocław3017810123445
12Arka Gdynia301687153650
13Cracovia3016613113843
14Ruch Chorzów3015104163646
15Piast Gliwice301579143131
16Górnik Łęczna301579143652

 

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.