Lotto Ekstraklasa 2016/17

LpDrużynaMPKTZRPGzGs
1Jagiellonia Białystok264915475028
2Lech Poznań264814664319
3Legia Warszawa264814665228
4Lechia Gdańsk264614484132
5Zagłębie Lubin263810883329
6Wisła Kraków2637114113035
7Bruk-Bet Nieciecza2636106102734
8Korona Kielce2635112133838
9Pogoń Szczecin243371283727
10Wisła Płock263288103437
11Arka Gdynia263086123138
12Ruch Chorzów2629103133640
13Śląsk Wrocław262978112841
14Piast Gliwice262877123046
15Cracovia262751293537
16Górnik Łęczna242358132544

 

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.