Tabela

Lotto Ekstraklasa 2017/18

LpKlubMPKTZRPGzGs
1Piast Gliwice377221965733
2Legia Warszawa376820985538
3Lechia Gdańsk3767191085438
4Cracovia3757177134542
5Jagiellonia37571610115652
6Zagłębie Lubin3753467145546
7Pogoń Szczecin37521410135654
8Lech Poznań3752167144947
9Wisła Kraków3749147166763
10Górnik Zabrze37461210154853
11Śląsk Wrocław3744128174945
12Arka Gdynia37421012154951
13Wisła Płock37411011164958
14Miedź Legnica37401010174065
15Zagłębie Sosnowiec372978224980
16Korona Kielce37271211144254

 

Privacy Preference Center

Wymagane

Usprawnienie i ułatwienie dostępu do Serwisu.

Inne

Dane statystyczne (statystyki odwiedzin, urządzeń itp.)
Usługi multimedialne i społecznościowe.

Google Analytics, Youtube, Facebook