Tabela

Lotto Ekstraklasa 2017/18

LpKlubMPKTZRPGzGs
1Lechia Gdańsk326318964830
2Legia Warszawa326319674932
3Piast Gliwice325917865031
4Jagiellonia325114994944
5Cracovia3248146123936
6Zagłębie Lubin3247145135043
7Lech Poznań3247145134543
8Pogoń Szczecin3246137125049
9Korona Kielce31431210103144
10Wisła Kraków3142126125548
11Górnik Zabrze3134810133749
12Miedź Legnica3133810143054
13Wisła Płock313389144351
14Śląsk Wrocław313187163539
15Arka Gdynia3129611143944
16Zagłębie Sosnowiec312567174365

 

Privacy Preference Center

Wymagane

Usprawnienie i ułatwienie dostępu do Serwisu.

Inne

Dane statystyczne (statystyki odwiedzin, urządzeń itp.)
Usługi multimedialne i społecznościowe.

Google Analytics, Youtube, Facebook