Tabela

PKO BP Ekstraklasa 2019/20

LpKlubMPKTZRPGzGs
1Pogoń Szczecin1224732159
2Piast Gliwice1221633149
3Cracovia11206231711
4Lechia Gdańsk11195421410
5Wisła Płock11196141518
6Lech Poznań11185332113
7Śląsk Wrocław11184611511
8Jagiellonia11174521812
9Legia Warszawa11175241312
10Zagłębie Lubin12154352119
11Górnik Zabrze11133441011
12Raków Częstochowa11124071317
13Wisła Kraków12113271417
14Arka Gdynia119236818
15Korona Kielce118227617
16ŁKS Łódź1172181222

Privacy Preference Center

Wymagane

Usprawnienie i ułatwienie dostępu do Serwisu.

Inne

Dane statystyczne (statystyki odwiedzin, urządzeń itp.)
Usługi multimedialne i społecznościowe.

Google Analytics, Youtube, Facebook