Rocznik 2004

TRAMPKARZE – PIAST IX GLIWICE

TRAMPKARZE ROCZNIK 2004 (TR. II KLASY BŁAŻEJ BIENIASZEWSKI, TR. INSTRUKTOR KRZYSZTOF BEDNAREK)Tel: 795 416279

Trwa ciągły nabór do sekcji piłki nożnej młodzieżowej.  Rodzice, którzy chcą zapisać swoje dzieci do drużyny  proszeni są o kontakt bezpośrednio z trenerem.

 Tabela

Lp

Zespół

M

Z

R

P

Pkt

B+

B-

+/-

1

SWSM Promotor

10

9

0

1

27

110

15

95

2

Piast I Gliwice

10

9

0

1

27

83

16

67

3

MKS I Zaborze

10

8

1

1

25

82

23

59

4

APN II Knurów

10

5

1

4

16

48

33

15

5

MKS II Zaborze

10

4

2

4

14

43

30

13

6

Piast II Gliwice

10

4

1

5

13

38

39

-1

7

Football Dreams
Gliwice

10

3

1

6

10

27

54

-27

8

Concordia Knurów

10

3

1

6

10

22

52

-30

9

MKS Sośnicowice

10

3

1

6

10

31

72

-41

10

Czarni Pyskowice

10

2

0

8

6

13

62

-49

11

APN I Knurów

10

1

0

9

3

8

109

-101

 

Kolejka: 1 w dniach 06-09-2013

GKS PIAST II GLIWICE – MKS II ZABORZE   1 – 4
BRAMKA: Bartosz Jastrowicz 1

 

MKS SOŚNICOWICE – GKS PIAST I GLIWICE   0 -14
BRAMKI: Oskar Bernatek 4, Olaf Gross 3, Chwistek Oskar 3, Bartek Orlikowski 2, Przemek Kędzierski 1, Masłowski Fabian 1

 

Kolejka 2 w dniach 10-09-2013

GKS PIAST I GLIWICE – APN I KNURÓW  15 – 0
Bramki: Oskar Chwistek 3, Bartek Orlikowski 3, Olaf Gross 2, Błażej Krzemiński 2, Oskar Bernatek 2, Damian Skowronek 1, Adam Byzdra 1, Fabian Masłowski 1

GKS PIAST II GLIWICE – CZARNI PYSKOWICE  8 – 0
Bramki: Paweł Przytocki 2, Bartek Jastrowicz 1, Janek Smolarczyk 1, Ksawery Drzewiecki 1, Szymon Przytocki 1, Łukasz Hartowicz 1, Mateusz Wilk 1

Kolejka: 3 w dniach 13-09-2013

MKS SOŚNICOWICE – GKS PIAST II GLIWICE  0 – 6
Bramki: Aleksandros Tasikas – Lech 3, Bartosz Jastrowicz 1, Szymon Przytocki 1, Paweł Przytocki 1

 

MKS I ZABORZE – GKS PIAST I GLIWICE  7 – 2
Bramki: Oskar Chwistek 1, Błażej Krzemiński 1

Kolejka: 4 w dniach 20-09-2013

GKS PIAST II GLIWICE – APN I KNURÓW  9 – 0
Bramki: Alexandros Tasikas-Lech 3, Mateusz Wilk 2, Bartosz Jastrowicz 1, Jan Smolarczyk 1, Szymon Przytocki 1, Paweł Przytocki 1

GKS PIAST I GLIWICE – pauza

Kolejka: 5 w dniach 27-09-2013

KS FOOTBALL DREAMS GLIWICE – GKS PIAST I GLIWICE  0 – 7
Bramki: Tytus Tarczyński 1, Filip Kukuła 1, Tobiasz Zmysłowski 1, Przemysław Kędzierski 1, Fabian Masłowski 1, Adam Byzdra 1, Oskar Chwistek 1

MKS I ZABORZE – GKS PIAST II GLIWICE   6 – 1
Bramka: Bartosz Jastrowicz 1

Kolejka: 6 w dniach 04-10-2013

GKS PIAST I GLIWICE – KS CONCORDIA KNURÓW   13 – 0
Bramki: Jakub Mika 3, Tobiasz Zmysłowski 2, Przemysław Kędzierski 2, Bartek Orlikowski 2, Paweł Lulewicz 1, Olaf Gross 1, Oskar Chwistek 1, Kacper Szumski 1

GKS PIAST II GLIWICE – pauza

Kolejka: 7 w dniach 11-10-2013

KS FOOTBALL DREAMS GLIWICE – GKS PIAST II GLIWICE       5 – 2
Bramki: Jan Smolarczyk 1, Bartosz Jastrowicz 1

 

SWSM PROMOTOR ZABRZE – GKS PIAST I GLIWICE     1 – 5
Bramki: Błażej Krzemiński 2, Olaf Gross 1, Michał Marciniak 1, Oskar Chwistek 1

 

Kolejka: 8 w dniach 18-10-2013

MKS II ZABORZE – GKS PIAST I GLIWICE  3 – 4
Bramki: Olaf Gross 1, Oskar Chwistek 1, Mikołaj Janik 1, Błażej Krzemiński 1

GKS PIAST II GLIWICE – KS CONCORDIA KNURÓW    5 – 5
Bramki: Ksawery Drzewiecki 2, Adam Bronikowski 1, Mateusz Wilk 1, Mateusz Piewko 1

Kolejka: 9 w dniach 26-10-2013/27-10-2013
SWSM PROMOTOR ZABRZE – GKS PIAST II GLIWICE   8 – 2
Bramki: Szymon Przytocki 1, Bartosz Jastrowicz 1

GKS PIAST I GLIWICE – APN II KNURÓW     2 – 1
Bramki: Fabian Masłowski 1, Błażej Krzemiński 1

Kolejka: 10 w dniach 02-11-2013/03-11-2013

GKS PIAST II GLIWICE – GKS PIAST I GLIWICE   2 – 10
|Bramki: Szymon Przytocki 2
Dorian Kugel 3, Oskar Chwistek 3, Jakub Mika 2, Tytus Tarczyński 1, Oskar Bernatek 1

 

Kolejka: 11 w dniach 09-11-2013/10-11-2013

GKS PIAST I GLIWICE – MKSR CZARNI PYSKOWICE   11 – 0
Bramki: Jakub Mika 3, Bartek Orlikowski 2, Oskar Bernatek 1, Tytus Tarczyński 1, Filip Kukuła 1, Błażej Krzemiński 1, Kacper Szumski 1, Damian Skowronek 1

APN II KNURÓW – GKS PIAST II GLIWICE   4 – 2
Bramki: Łukasz Hartowicz 1, samobójcza

 

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ 2013

GKS PIAST I GLIWICE:

LP       ZAWODNIK                                       MECZE                                   BRAMKI

 

1          SKOWRONEK DAMIAN       9                                  2

2          ZMYSŁOWSKI TOBIASZ    9                                  3

3          JANIK MIKOŁAJ                     9                                  1

4          GROSS OLAF                              9                                  8

5          KUKUŁA FILIP                         8                                  2

6          KĘDZIERSKI PRZEMYSŁAW        8                                  4

7          CHWISTEK OSKAR              8                                  14

8          SZUMSKI KACPER                 8                                  2

9.         LULEWICZ PAWEŁ              8                                  1

10        BYZDRA ADAM                      8                                  2

11        KUGEL DORIAN                     7                                  3

12        MASŁOWSKI FABIAN        7                                  4

13        MIKA JAKUB                             7                                  8

14        BERNATEK OSKAR               6                                  8

15        KRZEMIŃSKI BŁAŻEJ         6                                  8

16        ORLIKOWSKI BARTŁOMIEJ        5                                  9

17        TARCZYŃSKI TYTUS                        5                                  3

18        ROMANOWSKI BARTŁOMIEJ      2                                  –

19        MARCINIAK MICHAŁ                        1                                  1

20        STAROBRAT PATRYK                        –                                  –

 

GKS PIAST II GLIWICE:

 

1          GRZESIKIEWICZ GRACJAN                        10                                –

2          PRZYTOCKI SZYMON                                  10                                6

3          HARTOWICZ ŁUKASZ                                 10                                2

4          WILK MATEUSZ                                            10                                4

5          JASTROWICZ BARTOSZ                             10                                7

6          BRONIKOWSKI ADAM                                 9                                  1

7          DRZEWIECKI KSAWERY                             9                                  3

8          WYSOCZAŃSKI-JANKOWICZ TOMASZ     9                                  –

9          DARA JAKUB                                               8                                  –

10        SMOLARCZYK JAN                                      8                                  3

11        SZYWAŁA FILIP                                            8                                  –

12        GÓRALCZYK ALAN                                      7                                  –

13        TASIKAS-LECH ALEKSANDROS         7                                  6

14        PIEWKO MATEUSZ                                      5                                  1

15        DUSZENKO MICHAŁ                        4                                  –

16        FUNDAMENT MICHAŁ                                 4                                  –

17        PRZYTOCKI PAWEŁ                                    4                                  4

18        BEZRĄK KACPER                                        –                                  – 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


pięć × 4 =

Dołącz do nas!
Poprzedni mecz
PIAST GLIWICE - LECH POZNAŃ
20.12.2015 r, godz. 18:00
Terminarz
G. Łęczna - Piast
13.02
15:30
Piast - Pogoń
19.02
20:30
Lechia - Piast
27.02
18:00
Piast - Śląsk
01.03
20:30
Wisła - Piast 04.03 20:30
Piast - Podbeskidzie
12.03
??:??
Korona - Piast
19.03
??:??
Zagłębie - Piast 02.04 ??:??
Piast - Jagiellonia 09.04 ??:??
Tabela
M. Zespół
M.
Pkt.
1. Piast Gliwice
21
45
2. Legia Warszawa
21
40
3. Cracovia
21
36
4. Pogoń Szczecin
21
36
5. Ruch Chorzów
21
31
6. Lech Poznań
21
28
7. Zagłębie Lubin
21
27
8. Jagiellonia
21
25
9. Górnik Łęczna
21
25
10. Lechia Gdańsk
21
24
11. Termalica
21
24
12. Korona Kielce
21
24
13. Wisła Kraków
21
23
14. Śląsk Wrocław
21
22
15. Górnik Zabrze
21
21
16. Podbeskidzie
21
21
Transfery
Przychodzą:
  • Martin Bukata (P - FC VSS Košice),
  • Kristijan Ipša (O - brak klubu),
  • Maciej Jankowski (P - Wisła Kraków),
  • Artūrs Karašausks (N - Skonto Ryga),
  • Łukasz Niemiec (P - rezerwy),
  • Maciej Borycka (junior)
Odchodzą:
  • Mateusz Długołęcki (O - Chrobry Głogów)
  • Patryk Dziczek (P - rezerwy)
Bramki/asysty
Zawodnik
B
A
Martin Nespor
8
1
Josip Barisić
6
3
Kamil Vacek
4
3
Kornel Osyra
3
2
Sasa Zivec
3
-
Mateusz Mak
2
1
Patrik Mraz
2
12
Gerard Badia
2
3
Hebert
1
1
Uros Korun
1
1
Tomasz Mokwa
1
-
Radosław Murawski
1
-
Bartosz Szeliga
1
2
Marcin Pietrowski
-
4
Kolejka 22
Ruch
:
Zagłębie
Śląsk
:
Wisła
Piast
:
Łęczna
Cracovia
:
Górnik Z.
Legia
:
Jagiellonia
Lech
:
Termalica
Lechia
:
Podbeskidzie
Pogoń
:
Korona
Następny mecz
GÓRNIK ŁĘCZNA - PIAST GLIWICE
13.02.2016 r, godz. 15:30
Reklama
Partnerzy
Luty 2016
P W Ś C P S N
« Sty    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29