LIGA  LEKKOATLETYCZNA     2013

LP

Nazwisko  Imię

Razem     PKT  I rzut II rzut
1

Brzoza    Mateusz

221

115

106

2

Krawczyk   Magdalena

157

71

86

3

Chibowska  Natalia

138

64

74

4

Mirowski   Daniel

136

71

65

5

Szcześniak  Angelika

106

55

51

6

Dobosz   Piotr

93

51

42

7

Zbydniewski   Andrzej

92

44

48

8

Jankowski  Marcin

91

49

42

9

Piotrowiak   Kamil

87

87

10

Bednorz   Anna

87

87

11

Copik   Bartlomiej

68

25

43

12

Kordalska   Karolina

67

67

13

Peciak  Magdalena

67

39

28

14

Drzewiecka   Monika

60

30

30

15

Nadolski   Daniel

58

24

34

16

Dobosz  Anna

51

25

26

17

Hałgas Damian

50

50

18

Wrzałek Wojciech

48

31

17

19

Piasecka   Marta

36

36

20

Babula  Przemysław

30

30

21

Ziaja Marek

22

22

22

Bajon Bartłomiej

22

22

23

Kucło Magdalena

21

9

12

24

Swat Nataniel

21

21

 

LIGA  JUNIORÓW  2013

LP

Nazwisko  Imię

Razem
PKT

I rzut

II rzut

1

Bednorz   Anna

311,25

168,75

142,50

2

Mirowski Daniel

281,75

144,75

137

3

Chibowska Natalia

272,25

139,25

133

4

Wrzałek  Wojciech

261,75

129,75

132

5

Copik  Bartlomiej

257,75

128,75

129

6

Szten   Aleksander

238

123

115

7

Zbydniowski  Andrzej

234,75

93

141,75

8

Szcześniak  Angelika

225,75

111,25

114,50

9

Drzewiecka  Monika

222,75

106,75

116

10

Dobosz  Piotr

211,75

96

115,75

11

Peciak  Magdalena

208,25

105,75

102,50

12

Kucło  Magdalena

201,25

102,25

99

13

Swat  Nataniel

195

94

101

14

Dec  Mateusz

187,75

83

104,75

15

Dobosz  Anna

174

71

103

16

Borys  Marcin

157

75

82

17

Babula  Przemysław

133,75

133,75

18

Nadolski  Daniel

121

121

19

Kordalska  Karolina

119,25

119,25

20

Bajon Bartłomiej

101

101

21

Ziaja Marek

89

89

22

Mizera  Marcel

74

74

23

Piasecka Marta

68

68

 

LIGA  MŁODZIKÓW   2013 

 Lp

Nazwisko    Imię

Razem    pkt

I rzut

II    rzut

III   rzut

IV    rzut

Sztafeta  4 x 100

1

Szydło  Mateusz

587

148

126

145

168

4 x

2

Markowska  Joanna

557

146

140

149

122

3

Kowal  Bartłomiej

520

131

129

134

126

4 x

4

Borys  Katarzyna

493

125

128

108

132

4 x

5

Gorzawska  Nicola

462

113

123

113

113

4 x

6

Gruba  Justyna

390

69

105

108

108

7

Szczepanik  Klaudia

330

96

113

127

3 x

8

Bul  Julia

329

104

119

106

2 x

9

Michna  Kinga

315

99

103

113

3 x

10

Wilk  Olivier

314

112

91

111

1 x

11

Wrzesień  Paulina

309

101

110

98

1 x

12

Hruzik  Patrycja

291

82

97

112

3 x

13

Przeradzki  Kacper

280

83

92

105

3 x

14

Mętel  Wiktoria

255

54

81

55

65

2 x

15

Baraniuk  Patryk

201

64

67

70

2 x

Oraz   :  Ćmiel A. 166 pkt, Czaniecka M. 155,Dobrzańska D. 146,Pytlos K. 141, Bancer M.139,Zasadziak M. 135, Wojnicz M.130,Mizera M. 118,Sobór W. 96,Bartosz P. 93, Miszok J. 93,Ławrynowicz A. 93,Ostropolski J.90pkt.

 

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.