OSIĄGNIĘCIA ZAWODNIKÓW SEKCJI LA GKS PIAST
W SEZONIE 2011r.
( imprezy mistrzowskie )

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA MŁODZIKÓW ( 96-97 ) – Chorzów 18.06.2011r.
I DZIECI STARSZYCH

Miejsce – Zawodnik – Rocznik – Konkurencja – Wynik

1m – Chibowska Natalia 97 – 300m – 43,65
1m – Dobosz Piotr 96 – 300m – 38,77
1m – Szten Aleksander 96 – dysk 1kg – 44,39
2m – Dobosz Piotr 96 – 100m – 11,94
2m – Borys Marcin 96 – kula 5kg – 11,96 m
3m – Wrzałek Wojciech 96 – 300m – 40,03
3m – Szten Aleksander 96 – kula 5kg – 11,47m

4m – Zasadziak Malwina 99 – 100m – 14,40
4m – Michna Kinga 98 – 600m – 1,50,84
5m – Podraza Katarzyna 98 – 600m – 1,52,54
5m – Hasiec Stanisław 97 – 600m – 1,38,69
5m – Surlas Karolina 98 – 300m – 48,45
6m – Piasny Rafał 96 – 100m – 12,66
6m – Łuczak Daniel 99 – 100m – 14,72
7m – Lauer Daria 97 – 1000m – 3,29,55
7m – Wysopal Justyna 97 – dysk 0,75kg – 23,71m
7m – Zasadziak Malwina 99 – 300m – 48,75
8m – Kwiatkowski Patryk 98 – w dal – 3,84
8m – Olszewska Wiktoria 97 – w dal – 3,38

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW – Kędzierzyn 18.09.2011r.

1m – Dobosz Piotr 96 – 100m – 11,53
1m – Dobosz Piotr 96 – 300m – 37,44
1m – Chibowska Natalia 97 – 300m – 42,84
2m – Szten Aleksander 96 – dysk 1kg – 43,44
3m – Borys Marcin 96 – kula 5kg – 11,62

4m – Szten Aleksander 96 – kula 5kg – 11,59
9m – Lauer Daria 97 – 300m – 48,71
6m – sztaf.4x100m Dz – 56,00 s. (N.Zawadzka, N.Chibowska,D.Lauer, P.Pruchno )
6m – sztaf.4x100m Chł. – 49,14s. ( W.Wrzałek, R.Piasny , A.Zbydniewski , M.Mizera)
10m –Próchno Paulina 96 – w dal -4,24

Razem : 12 medali ( 6 złotych , 3 srebrne., 3 brązowe )

HALOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA – Spała 14.01.2011, Brzeszcze 23.01.2011

1m – Swat Nataniel 94 – 2000m Jun.Ml. – 6,14,18
2m – Szten Aleksander 96 – kula 5kg Młodz. – 11,22
3m – Copik Bartłomiej 95 – 1000m Jun.Mł. – 2,43,66
3m – Dobosz Piotr 96 – 60m Młodz. – 7,63
3m – Borys Marcin 96 – kula 5kg Mlodz. – 10,93

4m – Piotrowiak Kamil 93 – w dal Jun. – 5,94
5m – Hałgas Damian 93 – 60m p.pł Jun. – 8,89

Razem : 5 medali ( 1zł.,1 sr, 3 brąz.)

BIEGI PRZEŁAJOWE

a/ Mistrzostwa Śląska -5.03.2011- Ruda Śląska

3m – Copik Bartłomiej 95 – 3000m Jun.Mł.
3m – Swat Nataniel 94 – 5000m Jun.Mł.

5m – Babula Przemysław 94 – 3000m Jun.Ml.
9m – Wrzałek Wojciech 96 – 2000m Młodz.
9m – Chibowska Natalia 97 – 1500m Mlodz.

b/ Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych – eliminacje.do OOM
19.03.2011- Głogówek

2m – Babula Przemysław 94 – 3000m Jun.Mł.
3m – Copik Bartłomiej 95 – 3000m Jun.Mł.
3m – Swat Nataniel 94 – 5000m Jun.Ml.

7m – Kotyrba Paulina 94 – 3000m Jun.Mł.
10m – Stępak Sandra 95 – 2000m Jun.Ml.
10m – Bajon Bartłomiej 95 – 5000m Jun.Mł.
10m–Chibowska Natalia 97 – 1500m Młodz.
10m – Skubisz Adrian 98 -1000m Młodz.

Razem : 5 medali ( 1sr. , 4 braz. )

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY w Biegach Przełajowych –2.04.11- Bydgoszcz

11 m – Copik Bartłomiej 95 – 3 km Jun.Mł.
43 m – Swat Nataniel 94 – 5 km Jun.Mł.
44 m – Kotyrba Paulina 94 – 3 km Jun.Mł.

32 miejsce Piast Gliwice w punktacji klubowej na 147 sklasyfikowanych klubów.

MISTRZOSTWA ŚLASKA JUN.MŁ. /JUN./ SEN. – 14-15.05.2011 – SOSNOWIEC

2m – Copik Bartłomiej 95 – 1500m Jun.Mł. – 4,16,29 s.
3m – Hałgas Damian 93 – 110m p.pł.Jun. – 15,35
3m – Piotrowiak Kamil 93 – 100m Jun. – 11,47
3m – Kotyrba Paulina 94 – 3000m Jun.Mł. – 11,45,69
3m – Swat Nataniel 94 – 3000m Jun.Ml, – 9,40,81
3m –sztaf.4x400m Jun./ 3,37,46 ( Kołak Sz./ Hałgas D/ Jankowski M/ Bielecki A.)

4m – Krawczyk Magdalena 92 – 800m Jun. – 2,19,73
4m – Hałgas Damian 93 – 200m Jun. – 23,08
4m – sztaf.4x400m Jun.Mł./3,52,23 ( Jakubowski E/ Nadolski D / Copik B / Bajon B. )
6m – Bielecki Adam 93 – 400m Jun. – 51,99
6m – Brzoza Mateusz 89 – 200m Sen. –23,51

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA JUN./JUN.MŁOD.- eliminacje do OOM
4-5.06.2011 CZĘSTOCHOWA

1m – Copik Bartłomiej 95 – 3000m Jun.Mł – 9,33,43
2m – Krawczyk Magdalena 92 – 1500m Jun. – 4,52,56
2m – Krawczyk Magdalena 92 – 800m Jun. – 2,16,30
2m – Hałgas Damian 93 – 100m Jun. – 11,30
2m – sztaf.4x400m Jun. – 3,30,55 ( Bielecki A ./ Hałgas D. /Jankowski M. /Wojtal T.)
3m – Hałgas Damian 93 – 110 m p.pł.Jun. – 15,39

4m – Piotrowiak Kamil 93 – 100m Jun. – 11,50
4m –Jankowski Marcin 93 – 400m Jun. – 51,91
4m – Piotrowiak Kamil 93 – 200m Jun. – 23,56
6m – Jankowski Marcin 93 – 200m Jun/ – 23,72
7m – Stępak Sandra 95 – 800m Jun.Mł. – 2,30,24
8m – Bielecki Adam 93 – 800m Jun. – 2,02,19
9m – Wojtal Tomasz 93 – 400m Jun. – 55,00
11m – Nadolski Daniel 95 – 400m Jun.Mł. – 54,52

Razem : 12 medali ( 1 złoty , 5 srebrnych, 6 brązowych )

Ogółem w 2011r. w Mistrzostwach Śląska i Mistrzostwach Międzywojewódzkich zawodnicy sekcji LA zdobyli : 34 medale ,w tym 8 złotych 10 srebrnych,16 brązowych,

 

Nazwa imprezy mistrzowskiej Ilość
medali
Złotych Srebrnych Brązowych
Halowe Mistrzostwa Śląska 5 1 1 3
Biegi Przełajowe(M.Śląska i Międzywojewódz.) 5 1 4
Mistrzostwa Śląska Młodzików 7 3 2 2
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 5 3 1 1
Mistrzostwa Śląska Juniorów, Jun. Młodszych 6 1 5
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Jun, Jun.Młod. 6 1 4 1
RAZEM 34 8 10 16

MISTRZOSTWA POLSKI 2011r

1. HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUN./JUN.MŁODSZYCH – 27-30.01.2011 –Spała

15 m- Copik Bartłomiej 95 – 2000m – 6.02.33
17 m – Hałgas Damian 93 – 60m p.pł. – 8,88
21 m – Bielecki Adam 93 – 800m – 2,03,01


2. OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MLODZIEŻY w Biegach Przełajowych
2.04.11- Bydgoszcz

11 m – Copik Bartłomiej 95 – 3 km Jun.Mł.
43 m – Swat Nataniel 94 – 5 km Jun.Mł.
44 m – Kotyrba Paulina 94 – 3 km Jun.Mł.

32 miejsce Piasta Gliwice w punktacji klubowej na 147 sklasyfikowanych klubów.

3. MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW – 24-26.06.2011 Toruń

9 m – Krawczyk Magdalena 92 – 800m – 2,13,87
13 m – Hałgas Damian 93 – 110m.p.pł.- 14,90
13 m – Krawczyk Magdalena 93 – 1500m – 4,43,16

4. MłODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI – 2-3.07.2011 Gdańsk

9 m – Brzoza Mateusz 89 – 110m p.pł – 15,31

5. OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY – 22-24.07.2011 Płock

19 m – Copik Bartłomiej 95 – 3000m – 9,20,74

6. MAŁY MEMORIAŁ im.J.Kusocińskiego / Mistrzostwa Polski Młodzików/1-2.10.2011 Kielce

10 m – Dobosz Piotr – 96 – 100m – 11,58
12 m – Chibowska Natalia – 97 – 300m – 42,52
15 m – Dobosz Piotr- 96 – 300m – 37,93

RANKING 2011

L.p. Nazwisko
Imię
Roczn. Kategoria wiekowa Konkurencja Wynik Miejsce
na Śląsku w Polsce
1 Dobosz Piotr 1996 Młodzik 100m
200m
300 m
11,53
24,32
37,34
1
2
3
9
2 Chibowska Natalia 1997 Młodzik 300 m
200 m
42,52
27,31
2
3
3 Szten Aleksander 1996 Młodzik dysk 1kg
kula 5kg
44,61
11,59
2
3
18
4 Borys Marcin 1996 Młodzik kula 5kg 11,96 2
5 Bednorz Anna 1995 Jun.Młod. 3-skok
100 m
skok w dal
11,57
13,00
5,24
2
4
5
6
6 Copik Bartłomiej 1995 Jun.Mlod. 1500 m
3000 m
800 m
4,14,42 9,20,74 2,02,78 3
3
5
7 Kotyrba Paulina 1994 Jun.Młod. 3000 m 11,45,69 4
8 Swat Nataniel 1994 Jun.Młod. 3000 m 9,40,81 8
9 Babula Przemysław 1994 Jun.Młod. 800 m 2,04,27 10
10 Hałgas Damian 1993 Junior 110 m p.pł
400m p.pł
15,14
56,41
2
4
11 Krawczyk Magdalena 1992 Juniorka 800 m
1500 m
2,13,87 4,41,71 4
5
19
18
12 Bielecki Adam 1993 Junior 400 m
800 m
50,99
1,58,39
6
9
13 Pogorzelski Michał 1993 Junior skok w dal 6,33 6
14 Piotrowiak Kamil 1993 Junior 100 m 11,35 9
15 Brzoza Mateusz 1989 Młodzieżowiec 110 m p.pł. 15,10 1 14

 

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.