I  LIGA LEKKOATLETYCZNA    2014     / 17.05 – 22.06.2014 /

LP Nazwisko Imię Razem     PKT 1 2  
konkurencja
     Punkty
1 Krawczyk   Magdalena 201 101 100 800,1500
2 Piotrowiak   Kamil 200 105 95 100,200
3 Hałgas     Damian 183 97 86 400pł. 100
4 Brzoza   Mateusz 183 100 83 110pł. 400pł
5 Zbydniewski   Andrzej 127 66 61 400,200
6 Szcześniak Angelika 113 60 53 200,100
7 Wrzałek   Wojciech 107 56 51 400,800
8 Peciak         Magdalena 83 49 34 w dal,100
9 Drzewiecka   Monika 63 63 400
10 Szydło   Mateusz 59 59 400
11 Muchniewski Jarosław 44 44 200
12 Szten     Aleksander 38 38 dysk 2 kg
13 Dobosz   Piotr 33 33 100
14 Plocha Rafał 9    9 800
15 Bajon Bartłomiej 0 DNF 5000
16 Bednorz   Anna 0 DNS DNS 3skok,100
17 Copik   Bartlomiej 0 DNS 800
18 Kordalska   Karolina 0 DNS 400

 

RANKING – sezon 2014 r.

NAZWISKO IMIĘ Kategoria wiekowa Konkurencja    Wynik               w 2014r. Miejsce    kategorii
   na Śląsku w Polsce
Krawczyk Magdalena 1992 Młodzie żowiec 800m
1500m
1000 m
2.10.76
4.30.91
2.53.41
3
2
2  
23
31
10
Markowska Joanna 1999 Młodzik dysk 0,75 kg
dysk 1 kg
kula 3 kg
38.52
31.64
11,67
2
1
2
7
3
13
Bednorz Anna 1995 3- skok 11,46 1       9
Szczepanik Klaudia 2000 Młodzik 200 m
300 m
150 m
100 m
26.39
41.84
19.95
12.98
2
3
3
7
1
3
17
3
Hałgas Damian 1993 Młodzie żowiec 400 m ppł.
300 m
150 m
54.02
35.37
17.33
2
3
5
12
21
14
Piotrowiak Kamil 1993 Młodzieżowiec 150 m
100 m
200 m
16,27
10.97
22.24
1
2
3
5
29
38
Szten   Aleksander 1996 dysk 1,75kg
kula 6kg
dysk 2 kg
37,94
12.64
32.65
2
3
2
41
49
14
Gadzik Robert 1999 Młodzik 300 m
100 m
37.04
11.99
3
12
13
Przeradzki Kacper 2000 Młodzik 150 m
300 m
100 m
18.24
37.44
11.94
2                 5               11 3
17
Brzoza   Mateusz 1989 Senior 110 m ppl 15.14 3 21
Borowska Kamila 1999 Młodzik 600 m
200 m
1.39.27
27.15
4                   6 17
Bartosz Patrycja 2000 Młodzik 150 m
200 m
100 m
20.61
27.01
13.01
6               3
9
8
32
42
Borys   Katarzyna 1999 Młodzik wzwyż,
100 m ppł
145
16.08
2/4               3 34
Szydło Mateusz 1998 Jun.Mł. 400m
200 m
51,28
23,26
6                   10 31
15
Ostropolski Jakub 2000 Młodzik 600 m
400 m
800 m
1.29.17
55.80
2.13.28
6                   4                   7 37
33
42
Matel Agata 2001 Dz.st dysk 0,75kg     kula 3 kg 25.71
7.99
1                 3 5
19
Copik Bartlomiej 1995 2000 m 6.19.90 4 13
Wilk Olivier 1998 Jun.Mł. kula 5kg
dysk 1,5kg
12.71
30.23
4
7
 
Bul   Julia 1999 Młodzik 800 m
1000 m
2.26.92
3.09.43
6
11
22
37
Sobór Wiktoria 2001 Dz.st 100 m
w dal
13.44                 442 4                     2 9
Drzewiecka Monika 1997 Jun.Mł. 150 m             400 m             300 m 20.16
60.68
42.65
4                     9
5
12
Szcześniak Angelika 1997 Jun.Mł. 150 m
400 m
200 m
20.43
61.37
27.39
6               13
18
16
Peciak Magdalena 1995 w dal
3 skok
4.82             10.48 3                   4  -25
Olesiński Marcin 1999 Młodzik 800 m 2.12.47 5  
Gorzawska Nicola 1999 Młodzik wzwyż 145 2/4  
Hruzik Patrycja 2000 Młodzik 300 m             skok w dal 43.50
4.73
10
10
 
Gruba Justyna 1998 Jun.Mł. 1500 m 5.27.74 14  
Leśniewska Paulina 2001 Dz.St. kula 3kg 7.95 4 20
Mysiuk Dawid 2001 Dz.St 600 m 1.45.56 7  
Mizera Mateusz 2000 Młodzik w dal 5.41 10  
Ziaja Marek 1994 Młodzie żowiec w dal 6.20 5 34
Płocha Rafał 1998 Jun.Mł. 600 m             800 m 1.31.25
2.10.37
10
14
 
Bajon Bartłomiej 1995 1500 m 4.12.41 11
Muchniewski Jarosław 1995 200 m 24.12 15

 

 LIGA MŁODZIKÓW     2014      punktacja zawodników

Nazwisko     Imię Razem     pkt     I rzut II rzut III rzut IV rzut
1 Szczepanik Klaudia 602 151 146 144 161
2 Przeradzki Kacper 573 138 140 150 145
3     Borys Katarzyna 538 125 138 147 128
4 Bartosz Patrycja 534 137 142 138 117
5 Ostropolski Jakub 522 111 129 135 147
6     Bul Julia 521 124 139 135 123
7 Hruzik Patrycja 509 125 138 119 127
8 Markowska Joanna 504 124 122 127 131
9 Kowal   Bartłomiej 490 125 117 126 122
10 Borowska Kamila 434 —— 153 148 133
11 Gorzowska Nicola 412 113 93 193 103
12 Mizera Mateusz 387 93 88 83 123
13 Olesiński Marcin 372 116 119 137
14 Gadzik Robert 295 —– —— 134 161
15 Przeradzki Michał 275 60 73 75 67
16 Matel Agata 230 —- 76 72 82
17 Lewandowski Patryk 222 104 118
18 Ćmiel   Aleksandra 217 107 —- 110 —-
19 Radolińska   Antonina 216 100 116 —- —-
20 Kocur   Szymon 195 91 —- 104
21 Pachole Szymon 181 71 110
22 Fil  Justyna 167 91 0 76
23 Sikora   Angelika 150     —- 76 74
24 Ławrynowicz Adrianna 137 —- 73 64
25 Sobór Wiktoria 98 98
26 Śniegórska Maria 94 94 —- —-
27 Łaba   Anita 91 35 56 —-
28 Wrzesień     Paulina 82     —– —-     82
29 Gaweł   Ewa 86 86 86
30 Makowska   Paulona 80 80     80
31 Motyka   Szymon 71     71
32 Mętel     Wiktoria 68     68
33 Bancer   Mateusz 62 62 —-     —
34 Goman   Gino 62 62 —- —-
35 Zasadziak Malwina 0       —- Sztaf

 

 

 

 

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.