Ligi lekkoatletyczne
I LIGA LEKKOATLETYCZNA 2014 / 17.05 – 22.06.2014 /
LP | Nazwisko Imię | Razem PKT | 1 | 2 | ||
konkurencja | ||||||
Punkty | ||||||
1 | Krawczyk Magdalena | 201 | 101 | 100 | 800,1500 | |
2 | Piotrowiak Kamil | 200 | 105 | 95 | 100,200 | |
3 | Hałgas Damian | 183 | 97 | 86 | 400pł. 100 | |
4 | Brzoza Mateusz | 183 | 100 | 83 | 110pł. 400pł | |
5 | Zbydniewski Andrzej | 127 | 66 | 61 | 400,200 | |
6 | Szcześniak Angelika | 113 | 60 | 53 | 200,100 | |
7 | Wrzałek Wojciech | 107 | 56 | 51 | 400,800 | |
8 | Peciak Magdalena | 83 | 49 | 34 | w dal,100 | |
9 | Drzewiecka Monika | 63 | 63 | – | 400 | |
10 | Szydło Mateusz | 59 | 59 | – | 400 | |
11 | Muchniewski Jarosław | 44 | 44 | – | 200 | |
12 | Szten Aleksander | 38 | 38 | – | dysk 2 kg | |
13 | Dobosz Piotr | 33 | 33 | – | 100 | |
14 | Plocha Rafał | 9 | 9 | – | 800 | |
15 | Bajon Bartłomiej | 0 | DNF | 5000 | ||
16 | Bednorz Anna | 0 | DNS | DNS | 3skok,100 | |
17 | Copik Bartlomiej | 0 | DNS | – | 800 | |
18 | Kordalska Karolina | 0 | DNS | 400 | ||
RANKING – sezon 2014 r.
NAZWISKO IMIĘ | Kategoria wiekowa | Konkurencja | Wynik w 2014r. | Miejsce kategorii | |||||||
na Śląsku | w Polsce | ||||||||||
Krawczyk Magdalena | 1992 | Młodzie żowiec | 800m 1500m 1000 m |
2.10.76 4.30.91 2.53.41 |
3 2 2 |
23 31 10 |
|||||
Markowska Joanna | 1999 | Młodzik | dysk 0,75 kg dysk 1 kg kula 3 kg |
38.52 31.64 11,67 |
2 1 2 |
7 3 13 |
|||||
Bednorz Anna | 1995 | 3- skok | 11,46 | 1 | 9 | ||||||
Szczepanik Klaudia | 2000 | Młodzik | 200 m 300 m 150 m 100 m |
26.39 41.84 19.95 12.98 |
2 3 3 7 |
1 3 17 3 |
|||||
Hałgas Damian | 1993 | Młodzie żowiec | 400 m ppł. 300 m 150 m |
54.02 35.37 17.33 |
2 3 5 |
12 21 14 |
|||||
Piotrowiak Kamil | 1993 | Młodzieżowiec | 150 m 100 m 200 m |
16,27 10.97 22.24 |
1 2 3 |
5 29 38 |
|||||
Szten Aleksander | 1996 | dysk 1,75kg kula 6kg dysk 2 kg |
37,94 12.64 32.65 |
2 3 2 |
41 49 14 |
||||||
Gadzik Robert | 1999 | Młodzik | 300 m 100 m |
37.04 11.99 |
3 12 |
13 | |||||
Przeradzki Kacper | 2000 | Młodzik | 150 m 300 m 100 m |
18.24 37.44 11.94 |
2 5 11 | 3 17 |
|||||
Brzoza Mateusz | 1989 | Senior | 110 m ppl | 15.14 | 3 | 21 | |||||
Borowska Kamila | 1999 | Młodzik | 600 m 200 m |
1.39.27 27.15 |
4 6 | 17 | |||||
Bartosz Patrycja | 2000 | Młodzik | 150 m 200 m 100 m |
20.61 27.01 13.01 |
6 3 9 |
8 32 42 |
|||||
Borys Katarzyna | 1999 | Młodzik | wzwyż, 100 m ppł |
145 16.08 |
2/4 3 | 34 | |||||
Szydło Mateusz | 1998 | Jun.Mł. | 400m 200 m |
51,28 23,26 |
6 10 | 31 15 |
|||||
Ostropolski Jakub | 2000 | Młodzik | 600 m 400 m 800 m |
1.29.17 55.80 2.13.28 |
6 4 7 | 37 33 42 |
|||||
Matel Agata | 2001 | Dz.st | dysk 0,75kg kula 3 kg | 25.71 7.99 |
1 3 | 5 19 |
|||||
Copik Bartlomiej | 1995 | 2000 m | 6.19.90 | 4 | 13 | ||||||
Wilk Olivier | 1998 | Jun.Mł. | kula 5kg dysk 1,5kg |
12.71 30.23 |
4 7 |
||||||
Bul Julia | 1999 | Młodzik | 800 m 1000 m |
2.26.92 3.09.43 |
6 11 |
22 37 |
|||||
Sobór Wiktoria | 2001 | Dz.st | 100 m w dal |
13.44 442 | 4 2 | 9 | |||||
Drzewiecka Monika | 1997 | Jun.Mł. | 150 m 400 m 300 m | 20.16 60.68 42.65 |
4 9 5 |
12 | |||||
Szcześniak Angelika | 1997 | Jun.Mł. | 150 m 400 m 200 m |
20.43 61.37 27.39 |
6 13 18 |
16 | |||||
Peciak Magdalena | 1995 | w dal 3 skok |
4.82 10.48 | 3 4 | -25 | ||||||
Olesiński Marcin | 1999 | Młodzik | 800 m | 2.12.47 | 5 | ||||||
Gorzawska Nicola | 1999 | Młodzik | wzwyż | 145 | 2/4 | ||||||
Hruzik Patrycja | 2000 | Młodzik | 300 m skok w dal | 43.50 4.73 |
10 10 |
||||||
Gruba Justyna | 1998 | Jun.Mł. | 1500 m | 5.27.74 | 14 | ||||||
Leśniewska Paulina | 2001 | Dz.St. | kula 3kg | 7.95 | 4 | 20 | |||||
Mysiuk Dawid | 2001 | Dz.St | 600 m | 1.45.56 | 7 | ||||||
Mizera Mateusz | 2000 | Młodzik | w dal | 5.41 | 10 | ||||||
Ziaja Marek | 1994 | Młodzie żowiec | w dal | 6.20 | 5 | 34 | |||||
Płocha Rafał | 1998 | Jun.Mł. | 600 m 800 m | 1.31.25 2.10.37 |
10 14 |
||||||
Bajon Bartłomiej | 1995 | 1500 m | 4.12.41 | 11 | |||||||
Muchniewski Jarosław | 1995 | 200 m | 24.12 | 15 | |||||||
LIGA MŁODZIKÓW 2014 punktacja zawodników
|