Klasy sportowe

KLASY   SPORTOWE   2014

I   – 2     / Krawczyk M., Hałgas D./
II – 6   / Piotrowiak K.,Brzoza M.,Gadzik R. , Szczepanik K Markowska J.,.Przeradzki K
III – 15
IV – 14
V   – 11

Razem: 48 klas sportowych

Klasa Nazwisko Imię Data ur. Konkurencja Wynik Trener
I Hałgas Damian 1993-03-15 400m p.pł M 54.02 Józef Ramus
I Krawczyk Magdalena 1992-10-24 1500m K 4.30.91 Adam Śniegórski
II Brzoza Mateusz 1989-06-16 110m p.pł M 15.14(+0,3) Józef Ramus
II Gadzik Robert 1999-02-03 300m M 37.04 Józef Ramus
II Markowska Joanna 1999-11-11 dysk (0,75 kg ) 38.52 Wojciech Rutyna
II Piotrowiak Kamil 1993-01-07 100m M 10.97(-1,8) Józef Ramus
II Przeradzki Kacper 2000-02-10 300m M 37.44 Józef Ramus
II Szczepanik Klaudia 2000-01-14 300m K 41.84 Józef Ramus
III Bartosz Patrycja 2000-12-18 100m K 13.01(+1,8) Adam Śniegórski
III Bednorz Anna 1995-06-27 3 – skok K 11.46(+0,4 Józef Ramus
III Borowska Kamila 1999-02-18 600m K 1.39.27 Adam Śniegórski
III Borys Katarzyna 1999-01-02 100m p.pł K 16.08 (+1,1 Józef Ramus
III Bul Julia 1999-10-06 1000m K 3.09.43 Adam Śniegórski
III Dec Mateusz 1997-01-22 400m M 52.38 Adam Śniegórski
III Drzewiecka Monika 1997-06-01 400m K 60.68 Józef Ramus
III Hruzik Patrycja 2000-01-13 300m K 43.50 Józef Ramus
III Kornecka Aleksandra 1990-04-09 200m K 26.99(-0,1)
III Olesiński Marcin 1999-07-01 600m M 1.31.70 Adam Śniegórski
III Ostropolski Jakub 2000-03-27 600m M 1.29.17 Adam Śniegórski
III Szcześniak Angelika 1997-05-07 400m K 61.37 Józef Ramus
III Szydło Mateusz 1998-07-14 400m M 51.28 Józef Ramus
III Wrzałek Wojciech 1996-02-29 800m M 1.58.75 Adam Śniegórski
III Zbydniewski Andrzej 1996-10-20 400m M 51.01 Adam Śniegórski
IV Bajon Bartłomiej 1995-05-04 1500m M 4.12.41 Adam Śniegórski
IV Dobosz Piotr 1996-02-19 100m M 12.05 Józef Ramus
IV Gorzawska Nicola 1999-07-16 wzwyż K 145 Józef Ramus
IV Gruba Justyna 1998-03-07 800m K 2.31.89 Adam Śniegórski
IV Kostelecki Wojciech 1999-01-10 300m M 40.18 Adam Śniegórski
IV Kowal Bartłomiej 1999-04023 300m M 40.00 Adam Śniegórski
IV Lewandowski Patryk 2000-08-16 600m M 1.34.85 Adam Śniegórski
IV Mizera Mateusz 2000-07-14 300m M 40.04 Adam Śniegórski
IV Muchniewski Jarosław 1995-02-02 100m M 11.86 (+0,8) Józef Ramus
IV Peciak Magdalena 1995-03-26 3 – skok K 10.48 ( 0,0 Józef Ramus
IV Radolińska Antonina 1999-04-08 100m K 13.73 (+1,4 Józef Ramus
IV Sobór Wiktoria 2001-04-02 100m K 13.44 (0,0 Adam Śniegórski
IV Szten Aleksander 1996-09-28 kula M 6kg 12.64 Wojciech Rutyna
IV Wilk Olivier 1998-10-08 kula M 5kg 12.71 Wojciech Rutyna
V Ćmiel Aleksandra 2000-03-01 600m K 1.48.74 Adam Śniegórski
V Fil Justyna 2000-04-06 100m K 14.47(+0,4 Józef Ramus
V Gradowski Wojciech 1999-04-03 600m M 1.36.60 Adam Śniegórski
V Lisiecki Patryk 2000-08-31 300m M 41.36 Adam Śniegórski
V Matel Agata 2001-03-12 dysk K 0,75 25.71 Wojciech Rutyna
V Pachole Szymon 2000-03-18 600m M 1.38.08 Adam Śniegórski
V Sikora Angelika 2001-02-05 300m K 48.38 Elżbieta Holik
V Śniegórska Maria 1999-12-25 300m K 48.16 Adam Śniegórski
V Świerczynski Bartłomiej 1999-04-17 kula M 5kg 10.78 Wojciech Rutyna
V Tychowska Wiktoria 2001-07-06 100m K 14.26 (0,0 Elżbieta Holik
V Wrzeń Paulina 1999-02-18 300m K 48.34 Adam Śniegórski

ZESTAWIENIE KLAS SPORTOWYCH za  2013
ŚLĄSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI w KATOWICACH

klasy-sportowe2013

ZESTAWIENIE KLAS SPORTOWYCH za  2012
ŚLĄSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI w KATOWICACH

…………………………………………………………………………………………….

ZESTAWIENIE KLAS SPORTOWYCH za 2011
ŚLĄSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI w KATOWICACH

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.