Trenerzy Piasta 1945-2016

Trenerzy Piasta w latach 1945-2016

Feliks Śliwiński – 18.06.1945

Mikołaj Beljung – 1.01.1946

Karol Dziwisz – 1.01.1947

Edward Metzger – 1.01.1948

Gerard Wodarz – 1.01.1950

Edward Metzger – 1.01.1951

Adam Niemiec − 1.01.1954

Mikołaj Beljung − 1.01.1956

Edward Metzger – 1.01.1957

Henryk Skromny – 15.04.1959

Gerard Wodarz – 1.01.1960

Jerzy Kubiak – 1.01.1960

Adam Niemiec – 1.01.1961

Henryk Skromny – 1.01.1962

Jerzy Kubiak – 10.05.1962

Edward Metzger – 1.01.1963

Hubert Skolik – 1.08.1963

Jerzy Kubiak – 1.11.1963

Jerzy Cich − 1.01.1965

Augustyn Dziwisz − 1.11.1965

Henryk Suchy − 1.06.1967

Edward Metzger − 28.07.1968

Franciszek Skiba − 10.05.1969

Jerzy Wrzos − 1.09.1969

Edward Drabiński − 1.07.1971

Jerzy Klejnot − 11.06.1972

Bogusław Widawski − 1.07.1972

Jerzy Cich − 15.05.1974

Hubert Skowronek − 7.01.1977

Stanisław Oślizło − 15.07.1977

Jerzy Cich − 17.12.1977

Jerzy Trepka − 1.01.1979

Lesław Dunajczyk − 5.05.1981

Teodor Wieczorek − 1.07.1982

Kazimierz Schmidt − 10.07.1983

Franciszek Skiba − 1.05.1984

Aleksander Hradecki − 1.07.1984

Franciszek Skiba − 15.10.1984

Adam Adamus − 1.01.1986

Fryderyk Cholewa − 1.07.1986

Franciszek Skiba − 20.09.1987

Paweł Binkowski − 1.01.1989

Kazimierz Schmidt − 5.09.1989

Jerzy Apostel − 31.10.1992

Kazimierz Gontarewicz − 1.06.1997

Fryderyk Cholewa − 23.04.2001

Marek Majka − 4.07.2001

Marcin Bochynek − 23.08.2001

Krzysztof Zagórski − 2.12.2001

Józef Dankowski − 21.04.2003.

Wojciech Borecki − 19.10.2004

Jacek Zieliński − 1.01.2005

Jan Furlepa − 14.09.2006

Bogusław Pietrzak – 20.09.2006

Piotr Mandrysz − 1.07.2007

Marek Wleciałowski − 1.07.2008

Dariusz Fornalak − 5.01.2009

Ryszard Wieczorek − 15.03.2010

Marcin Brosz − 1.07.2010

Angel Perez Garcia – 07.05.2014

Radoslav  Latal – 20.03.2015

Jiri Necek – 15.07.2016

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.