Prezesi Piasta w latach 1945 – 2015

Lp. Imię i nazwisko Początek kadencji Koniec kadencji
1 Wincenty Szpaltowski 18 czerwiec 1945 r. styczeń 1946 r.
2 Juliusz Denk styczeń 1946 styczeń 1949 r.
3 Józef Żurakowski styczeń 1949 r. marzec 1949 r.
4 Józef Kronental marzec 1949 r. lipiec 1950
5 Zdzisław Zalewski Lipiec 1950 r. styczeń 1951
6 Stanisław Zięba Styczeń 1951– styczeń 1952
7 Henryk Lorenc Styczeń 1952 styczeń 1953
8 Mieczysław Środziński Styczeń 1953 r. 1954
9 Edward Fedoryszyn 1954 kwiecień 1955
10 Bolesław Pańczyk Kwiecień 1955 20 styczeń 1956
11 Juliusz Denk 20 styczeń 1957 grudzień 1959 r.
12 Franciszek Słomski Grudzień 1959 grudzień 1963
13 Zbigniew Messner Grudzień 1963 30 lipiec 1968 r.
14 Lesław Kuś 30.07.1968 r. 11.07.1975 r.
15 Feliks Karbowniczek 11.07.1975 r. 14.003.1978 r.
16 Czesław Kulak 14.03.1978 r. 1981 r.
17 Janusz Schneider 1981 r. wrzesień 1982 r.
18 Jerzy Sitko wrzesień 1982 r. 02 styczeń 1990 r.
19 Jerzy Magiera 02 styczeń 1990 r. 15 grudzień  1995 r.
20 Marcin Żemaitis 15 grudzień 1995 r. 29 marzec 2000 r.
21 Tadeusz Wojarski 29 marzec 2000 r. 28 sierpień 2000 r.
22 Andrzej Potocki 28 sierpień 2000 r. 28 listopad 2001 r.
23 Piotr Wieczorek 28 listopad 2001 r. 26 kwiecień 2004 r.
24 Marcin Żemaitis 26 kwiecień 2004 r. 25 kwiecień 2005 r.
25 Jacek Krzyżanowski 25 kwiecień 2005 r. 07 styczeń 2011 r.
26 Grzegorz Jaworski 07 styczeń 2011 r.

 

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.