Trampkarz młodszy r. 2007/08 C2
Trenerzy:
Janusz Wroński – 728 377 047
e-mail: janooosz@interia.pl
FACEBOOK
Harmonogram treningów
Treningi – październik 2019:
Wtorek – Robotnicza – 16:30 – 18:00
Czwartek – Robotnicza – 16:30 – 18:00
Poniedziałki – mecz mistrzowski
Terminarz/wyniki (jesień)
GKS Piast Gliwice
R. 2008 – IV liga E1
Lp. | Data | Godz. | Gospodarz | Gość | Miejsce | Wynik |
1. | 07.09.2018 Piątek | 17.00 | MOSIR Sparta Zabrze | GKS Piast Gliwice | Zabrze | 1:12 |
2. | 11.09.2018 Wtorek | 16.30 | GKS Piast Gliwice | Akademia Pyskowice | Gliwice, Sikornik | 6:10 |
3. |
15.09.2018 Piątek | 09.00 | Górnik Zabrze II SA | GKS Piast Gliwice | Zabrze | 9:2 |
4. | 21.09.2018 Piątek | 17.00 | AP BIELIK | GKS Piast Gliwice | Zabrze | 2:4 |
5. |
29.09.2018 Sobota | 16.30 | GKS Piast Gliwice | MKS Zaborze | Gliwice, Sikornik | 6:2 |
6. |
03.10.2018 Środa | 17.45 | GKS Piast Gliwice | MOSIR Sparta Zabrze | Gliwice, Sikornik | 13:3 |
7. | 12.10.2018 Piątek | 18.00 | Akademia Pyskowice | GKS Piast Gliwice | Pyskowice | 5:7 |
78. | 17.10.2018 Środa | 17.15 | GKS Piast Gliwice | Górnik Zabrze SSA | Gliwice, Sikornik | 1:4 |
9. | 24.10.2018 Środa | 16.00 | GKS Piast Gliwice | AP Bielik | Gliwice, Sikornik | 7:1 |
10. |
02.11.2018 Piątek | 16.30 | MKS Zaborze | GKS Piast Gliwice | Zabrze Zaborze | 4:7 |
TERMINARZ
V LIGA ORLIKÓW E1
R. 2008 – GR. 1
Lp. | Data | Godz. | Gospodarz | Gość | Miejsce | Wynik |
1. | 05.10.2018 Środa | 17.00 | UKS Milenium | GKS Piast II Gliwice | Gliwice | 7:4 |
2. | 12.09.2018 Środa | 16.30 | GKS Piast II Gliwice | LKS WILKI Wilcza | Gliwice, Sikornik | 8:6 |
3. | 15.09.2018 Środa | 10.00 | AP Silesia Gliwice | GKS Piast II Gliwice | Gliwice | |
4. | 19.09.2018 Środa | 16.30 | GKS Piast II Gliwice | Toszecka AP | Gliwice, Sikornik | 11:5 |
5. | 26.09.2018 Środa | 17.00 | MKS Sośnicowice | GKS Piast II Gliwice | Sośnicowice | 6:15 |
6. | 03.10.2018 Środa | 16.30 | GKS Piast II Gliwice | UKS Milenium | Gliwice, Sikornik | 3:0 |
7. | 10.10.2018 Środa | 16.30 | LKS WILKI Wilcza | GKS Piast II Gliwice | Wilcza | 1:17 |
:8. | 17.10.2018 Środa | 16.00 | GKS Piast II Gliwice | AP Silesia Gliwice | Gliwice, Sikornik | |
9. | 24.10.2018 Środa | 16.30 | Toszecka AP | GKS Piast II Gliwice | Toszek | 3:8 |
10. | 31.10.2018 Środa | 16.00 | GKS Piast II Gliwice | MKS Sośnicowice | Gliwice, Sikornik | 17:1 |
Strzelcy bramek – runda jesienna 2018
Piast I Gliwice | |
Mateusz Pakura | 26 |
Piotr Buchcik | 10 |
Milan Marciniak | 5 |
Iwo Konopka | 4 |
Igor Zięba | 4 |
Maksym Marciniak | 3 |
Kamil Jędrzejewski | 3 |
Bartosz Pęciak | 2 |
Maciej Snopkowski | 2 |
Kacper Wawro | 2 |
Mateusz Wąchała | 2 |
Wojciech Trutkowski | 1 |
bramka samobójcza | 1 |
65 | |
Piast II Gliwice | Bramki |
Mateusz Wąchała | 9 |
Jakub Bertolin | 8 |
Łukasz Chaciński | 6 |
Łukasz Zwolenik | 6 |
Mateusz Pakura | 6 |
Franciszek Bul | 5 |
Szymon Wietrzycki | 5 |
Daniel Gubała | 4 |
Piotr Buchcik | 3 |
Filip Ulberski | 3 |
Maciej Snopkowski | 2 |
Maciej Lomania | 2 |
Paweł Ryś | 2 |
Jan Rajchel | 2 |
Iwo Konopka | 2 |
Wiktor Pląskowski | 2 |
Michał Hebda | 1 |
Karol Świerkowicz | 1 |
Igor Wilk | 1 |
Bartosz Pęciak | 1 |
Maksym Marciniak | 1 |
Maciej Dagil | 1 |
Terminarz/wyniki (wiosna)
GKS Piast Gliwice
R. 2008 – IV liga E1
Lp. | Data | Godz. | Gospodarz | Gość | Miejsce | Wynik |
1. | 29.03.2019 | 17:00 | APN Knurów | GKS Piast Gliwice | Knurów | 1:9 |
2. | 05.04.2019 | 17:00 | GKS Piast Gliwice | SKS Gwarek Zabrze | Gliwice, ul Robotnicza | 4:8 |
3. |
11.04.2019 | 17:00 | Górnik Zabrze II | GKS Piast Gliwice | Zabrze-Makoszowy | 6:0 |
4. | 24.04.2019 | 17:00 | AP BIELIK | GKS Piast Gliwice | Zabrze, Dorotki 1a) | 2:12 |
5. |
05.05.2019 | 18:30 | GKS Piast Gliwice | UKS Milenium Gliwice | Gliwice, ul Robotnicza | 10:2 |
6. |
17.05.2019 | 17:00 | GKS Piast Gliwice | APN Knurów |
6:4 | |
7. |
24.05.2019 | 19:00 | Gwarek Zabrze | GKS Piast Gliwice | Zabrze, Bytomska 100 |
6:4 |
8. |
31.05.2019 | 17:00 | GKS Piast Gliwice | Górnik II Zabrze |
– |
1:5 |
9. |
07.06.2019 | 17:00 | GKS Piast Gliwice | AP Bielik |
– |
9:3 |
10. |
14.06.2019 | 17:00 | Milenium Gliwice | GKS Piast Gliwice | – |
4:10 |
Strzekct bramek – wiosna 2019
- Pakura Mateusz – 37
- Buchcik Piotr – 5
- Marciniak Milan – 5
- Trutkowski Wojciech – 5
- Wawro Kacper – 3
- Jędrzejewski Kamil – 2
- Snopkowski Maciej – 2
- Chaciński Łukasz – 2
- Marciniak Maksym – 1
- Zięba Igor – 1
- Konopka Iwo – 1
- Wąchała Mateusz – 1
TERMINARZ
V LIGA ORLIKÓW E1
R. 2008 – GR. 1
Lp. | Data | Godz. | Gospodarz | Gość | Miejsce | Wynik |
1. | 29.03.2019 | 17:00 | MKS ZABORZE | GKS II Piast Gliwice | Zabrze | 10:1 |
2. | 05.04.2019 | 17:00 | GKS II Piast Gliwice | KS Toszecka Gliwice | Gliwice, ul Robotnicza | 13:8 |
3. |
13.04.2019 | 17:00 | AP Gliwice | GKS II Piast Gliwice | Zabrze-Makoszowy | 6:0 |
4. | 24.04.2019 | 18:30 | Akademia II Pyskowice | GKS II Piast Gliwice | Pyskowice, gen. Sikorskiego 79 | 13:5 |
5. |
08.05.2019 | 17:00 | GKS II Piast Gliwice | Concordia Knurów | Gliwice, ul Robotnicza | 7:8 |
6. |
16.05.2019 | 17:00 | GKS II Piast Gliwice | MKS Zaborze | Toszek, Mickiewicza | 7:9 |
7. |
21.05.2019 | 18:00 | Toszecka AP | GKS II Piast Gliwice | 9:4 | |
8. | 21.05.2019 | 17:00 | GKS II Piast Gliwice | AP Gliwice | 2:7 | |
9. | 06.06.2019 | 17:00 | GKS II Piast Gliwice | Akademia II Pyskowice | 24:5 | |
10. |
12.06.2019 | 18:00 | Concordia Knurów | GKS II Piast Gliwice | Knurów, Aleja Lipowa 12 | 6:4 |
Strzelcy bramek – wiosna 2019
- Pęciak Bartosz – 14
- Wąchała Mateusz – 12
- Bertolin Jakub – 9
- Zwolenik Łukasz – 8
- Trutkowski Wojciech – 7
- Gubała Daniel – 6
- Wietrzycki Szymon – 3
- Ulberski Filip – 1
- Wilk Igor – 1
- Bądyra Mateusz – 1
- Gładysz Seweryn – 1
- Bul Franek – 1
- Konopka Iwo – 1
- Wiluk Szymon – 1