Orlik  r. 2008 E1

Trenerzy:
Janusz Wroński – 728 377 047
e-mail: janooosz@interia.pl

FACEBOOK

 

 

Harmonogram treningów

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.30 – 18.00 Robotnicza 17.00 Mecz mistrzowski E1/E2 Sikornik 16.30 – 18.00
Robotnicza
17.00 Mecz mistrzowski E1 Robotnicza

 

 

Terminarz/wyniki (jesień)
GKS Piast  Gliwice
R. 2008 – IV liga E1

Lp. Data Godz. Gospodarz Gość Miejsce Wynik
1.    07.09.2018 Piątek 17.00 MOSIR Sparta Zabrze GKS Piast  Gliwice Zabrze 1:12
2.    11.09.2018  Wtorek 16.30 GKS Piast  Gliwice Akademia Pyskowice Gliwice, Sikornik 6:10
3. 
15.09.2018 Piątek 09.00 Górnik Zabrze II SA GKS Piast  Gliwice Zabrze 9:2
4.  21.09.2018 Piątek 17.00 AP BIELIK GKS Piast  Gliwice Zabrze 2:4
5. 
29.09.2018 Sobota 16.30 GKS Piast  Gliwice MKS Zaborze  Gliwice, Sikornik 6:2
6.
03.10.2018 Środa 17.45 GKS Piast  Gliwice MOSIR Sparta Zabrze Gliwice, Sikornik 13:3
7.    12.10.2018 Piątek 18.00 Akademia Pyskowice GKS Piast  Gliwice Pyskowice 5:7
78.  17.10.2018 Środa 17.15 GKS Piast  Gliwice Górnik Zabrze SSA Gliwice, Sikornik 1:4
9.  24.10.2018 Środa 16.00 GKS Piast  Gliwice AP Bielik Gliwice, Sikornik 7:1
10.
02.11.2018 Piątek 16.30 MKS Zaborze GKS Piast Gliwice Zabrze Zaborze 4:7

ZOBACZ TABELĘ

 

 

 

TERMINARZ
V LIGA ORLIKÓW E1
R. 2008 – GR. 1

Lp. Data Godz. Gospodarz Gość Miejsce Wynik
1.       05.10.2018 Środa 17.00 UKS Milenium GKS Piast II Gliwice Gliwice 7:4
2.       12.09.2018 Środa 16.30 GKS Piast II Gliwice LKS WILKI Wilcza Gliwice, Sikornik 8:6
3.       15.09.2018 Środa 10.00 AP Silesia Gliwice GKS Piast II Gliwice Gliwice
4.       19.09.2018 Środa 16.30 GKS Piast II Gliwice Toszecka AP Gliwice, Sikornik 11:5
5.       26.09.2018 Środa 17.00 MKS Sośnicowice GKS Piast II Gliwice Sośnicowice 6:15
6.       03.10.2018 Środa 16.30 GKS Piast II Gliwice UKS Milenium Gliwice, Sikornik 3:0
7.       10.10.2018 Środa 16.30 LKS WILKI Wilcza GKS Piast II Gliwice Wilcza 1:17
:8.       17.10.2018 Środa 16.00 GKS Piast II Gliwice AP Silesia Gliwice Gliwice, Sikornik
9.       24.10.2018 Środa 16.30 Toszecka AP GKS Piast II Gliwice Toszek 3:8
10.    31.10.2018 Środa 16.00 GKS Piast II Gliwice MKS Sośnicowice Gliwice, Sikornik 17:1

ZOBACZ TABELĘ

 

Strzelcy bramek – runda jesienna 2018

Piast I Gliwice
Mateusz Pakura 26
Piotr Buchcik 10
Milan Marciniak 5
Iwo Konopka 4
Igor Zięba 4
Maksym Marciniak 3
Kamil Jędrzejewski 3
Bartosz Pęciak 2
Maciej Snopkowski 2
Kacper Wawro 2
Mateusz Wąchała 2
Wojciech Trutkowski 1
bramka samobójcza 1
65
Piast II Gliwice Bramki
Mateusz Wąchała 9
Jakub Bertolin 8
Łukasz Chaciński 6
Łukasz Zwolenik 6
Mateusz Pakura 6
Franciszek Bul 5
Szymon Wietrzycki 5
Daniel Gubała 4
Piotr Buchcik 3
Filip Ulberski 3
Maciej Snopkowski 2
Maciej Lomania 2
Paweł Ryś 2
Jan Rajchel 2
Iwo Konopka 2
Wiktor Pląskowski 2
Michał Hebda 1
Karol Świerkowicz 1
Igor Wilk 1
Bartosz Pęciak 1
Maksym Marciniak 1
Maciej Dagil 1

 

Terminarz/wyniki (wiosna)
GKS Piast  Gliwice
R. 2008 – IV liga E1

 

Lp. Data Godz. Gospodarz Gość Miejsce Wynik
1.    29.03.2019 17:00 APN Knurów GKS Piast  Gliwice Knurów 1:9
2.    05.04.2019 17:00 GKS Piast  Gliwice SKS Gwarek Zabrze Gliwice, ul Robotnicza 4:8
3. 
11.04.2019 17:00 Górnik Zabrze II GKS Piast  Gliwice Zabrze-Makoszowy 6:0
4.  24.04.2019 17:00 AP BIELIK GKS Piast  Gliwice Zabrze, Dorotki 1a) 2:12
5.
05.05.2019 18:30 GKS Piast  Gliwice UKS Milenium Gliwice Gliwice, ul Robotnicza 10:2
6.
17.05.2019 17:00 GKS Piast  Gliwice APN Knurów
  6:4
7.
24.05.2019 19:00 Gwarek Zabrze GKS Piast  Gliwice Zabrze, Bytomska 100
6:4
8.
31.05.2019 17:00 GKS Piast  Gliwice Górnik II Zabrze

1:5
9.
07.06.2019 17:00 GKS Piast  Gliwice AP Bielik

9:3
10.
14.06.2019 17:00 Milenium Gliwice GKS Piast  Gliwice
4:10

ZOBACZ TABELĘ

Strzekct bramek – wiosna 2019

  • Pakura Mateusz –  37
  • Buchcik Piotr –  5
  • Marciniak Milan  –  5
  • Trutkowski Wojciech – 5
  • Wawro Kacper – 3
  • Jędrzejewski Kamil – 2
  • Snopkowski Maciej – 2
  • Chaciński Łukasz – 2
  • Marciniak Maksym  – 1
  • Zięba Igor – 1
  • Konopka Iwo – 1
  • Wąchała Mateusz  –   1

 

TERMINARZ
V LIGA ORLIKÓW E1
R. 2008 – GR. 1

Lp. Data Godz. Gospodarz Gość Miejsce Wynik
1.    29.03.2019 17:00 MKS ZABORZE GKS II Piast  Gliwice Zabrze 10:1
2.    05.04.2019 17:00 GKS II Piast  Gliwice KS Toszecka Gliwice Gliwice, ul Robotnicza 13:8
3. 
13.04.2019 17:00 AP Gliwice GKS II Piast  Gliwice Zabrze-Makoszowy 6:0
4.  24.04.2019 18:30 Akademia II Pyskowice GKS II Piast  Gliwice Pyskowice, gen. Sikorskiego 79 13:5
5. 
08.05.2019 17:00 GKS II Piast  Gliwice Concordia Knurów Gliwice, ul Robotnicza 7:8
6.
16.05.2019 17:00 GKS II Piast  Gliwice MKS Zaborze Toszek, Mickiewicza 7:9
7.
21.05.2019 18:00 Toszecka AP GKS II Piast  Gliwice 9:4
8.  21.05.2019 17:00 GKS II Piast  Gliwice AP Gliwice 2:7
9.  06.06.2019 17:00 GKS II Piast  Gliwice Akademia II Pyskowice 24:5
10.
12.06.2019 18:00 Concordia Knurów GKS II Piast  Gliwice Knurów, Aleja Lipowa 12 6:4

ZOBACZ TABELĘ/TERMINARZ

Strzelcy bramek – wiosna 2019

  • Pęciak Bartosz – 14
  • Wąchała Mateusz – 12
  • Bertolin Jakub –  9
  • Zwolenik  Łukasz – 8
  • Trutkowski Wojciech – 7
  • Gubała Daniel – 6
  • Wietrzycki Szymon – 3
  • Ulberski Filip  – 1
  • Wilk Igor – 1
  • Bądyra Mateusz – 1
  • Gładysz Seweryn – 1
  • Bul Franek  – 1
  • Konopka Iwo – 1
  • Wiluk Szymon – 1