Kadra sezon (2020/21)

Statystyki

Bramkarz

ZawodnikGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRezerwaRozegrane
Michał Widuch1610029
Jakub Janiszewski0100023
Hiram Celso0111029
Łukasz Groszak000000

Zawodnik z pola

ZawodnikGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRezerwaRozegrane
Rafael Cadini172320028
Miguel Pegacha141300029
Sebastian Szadurski13450025
Vinicius Lazzaretti11730013
Andrey Baklanov11330022
Patrik Zaťovič111240027
Breno Bertoline Dendal Rosa9710014
Bruno Alexandre Martins Graca7340013
Tomasz Czech6710021
Marek Bugański6740027
Dominik Wilk4330019
Maciej Mazur1020024

Pivot

ZawodnikGoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiRezerwaRozegrane
Mateusz Mrowiec14841018
Dominik Śmiałkowski141140022

** doszedł przed rundą rewanżową

*** – występował tylko w rundzie jesiennej

.

 

    Partnerzy


  •  
  • Sponsorzy


  •  

  •  

  •  
  • Wyłączny sponsor techniczny

Skip to content