HARMONOGRAM TRENINGÓW U8 U10 U12 U14

OBROŃCÓW POKOJU

✔️ U-8 (przedszkole)

Treningi piłkarskie: trener Tomasz Jureko

🕑 Wtorki 15:45 – 17:00 (hala przy SP nr 39 – osiedle Obrońców Pokoju)

🕑 Czwartki 15:45 – 17:00 (hala przy SP nr 39 – osiedle Obrońców Pokoju)

💪 Zajęcia ogólnorozwojowe: fizjoterapeuta Reprezentacji Polski – Joachim Faber

🕑 Piątki 16:00 – 17:00 (hala przy ZSOS nr 7 – ulica Gierymskiego)

✔️ U-10 (klasa 1 i klasa 2)

Treningi piłkarskie: trener Maciej Jureko

🕑 Wtorki 15:45 – 17:00 (hala przy SP nr 39 – osiedle Obrońców Pokoju)

🕑 Czwartki 15:45 – 17:00 (hala przy SP nr 39 – osiedle Obrońców Pokoju)

💪 Zajęcia ogólnorozwojowe: fizjoterapeuta Reprezentacji Polski – Joachim Faber

🕑 Piątki 17:00 – 18:00 (hala przy ZSOS nr 7 – ulica Gierymskiego)

OBROŃCÓW POKOJU + SZOBISZOWICE + ZATORZE + ŁABĘDY

✔️ U-12 (klasa 3 i klasa 4)

Treningi piłkarskie: trener Kamil Gonsior oraz trener Patryk Grzywacz

🕑 Poniedziałki 17:00 – 18:30 (hala Łabędź – ulica Partyzantów 25)

🕑 Soboty 10:00 – 11:30 (hala przy SP nr 39 – osiedle Obrońców Pokoju)

💪 Zajęcia ogólnorozwojowe: fizjoterapeuta Reprezentacji Polski – Joachim Faber

🕑 Piątki 18:00 – 19:00 (hala przy ZSOS nr 7 – ulica Gierymskiego)

✔️ U – 14 (klasa 5, klasa 6, klasa 7)

Treningi piłkarskie: trener Kamil Gonsior

🕑 Poniedziałki 17:00 – 18:30 (hala Łabędź – ulica Partyzantów 25)

🕑 Środy 17:30 – 19:00 (hala przy SP nr 7 – ulica Tarnogórska)

🕑 Soboty 11:30 – 13:00 (hala przy SP nr 39 – osiedle Obrońców Pokoju)

 

SZOBISZOWICE + ZATORZE

✔️ U-8 (przedszkole)

Treningi piłkarskie: trener Artur Barszcz

🕑 Wtorki 17:30 – 19:00 (hala przy ZSOS nr 7 – ulica Gierymskiego)

🕑 Czwartki 17:30 – 19:00 (hala przy ZSOS nr 7 – ulica Gierymskiego)

💪 Zajęcia ogólnorozwojowe: fizjoterapeuta Reprezentacji Polski – Joachim Faber

🕑 Piątki 16:00 – 17:00 (hala przy ZSOS nr 7 – ulica Gierymskiego)

✔️ U-10 (klasa 1 i klasa 2)

Treningi piłkarskie: trener Artur Barszcz

🕑 Wtorki 17:30 – 19:00 (hala przy ZSOS nr 7 – ulica Gierymskiego)

🕑 Czwartki 17:30 – 19:00 (hala przy ZSOS nr 7 – ulica Gierymskiego)

💪 Zajęcia ogólnorozwojowe: fizjoterapeuta Reprezentacji Polski – Joachim Faber

🕑 Piątki 17:00 – 18:00 (hala przy ZSOS nr 7 – ulica Gierymskiego)

TRYNEK

✔️ U-8 (przedszkole)

Treningi piłkarskie: trener Patryk Grzywacz

🕑 Wtorki 18:3020:00 (hala przy ZSP nr 1Kilińskiego 1, SP 16)

🕑 Czwartki 18:15 – 19:45 (hala przy ZSP nr 1Kilińskiego 1, SP 16)

💪 Zajęcia ogólnorozwojowe: fizjoterapeuta Reprezentacji Polski – Joachim Faber

🕑 Piątki 16:00 – 17:00 (hala przy ZSOS nr 7 – ulica Gierymskiego)

✔️ U-10 (nauczanie początkowe, SP: klasy I-III)

Treningi piłkarskie: trener Patryk Grzywacz

🕑 Wtorki 18:3020:00 (hala przy ZSP nr 1Kilińskiego 1, SP 16)

🕑 Czwartki 18:15 – 19:45 (hala przy ZSP nr 1Kilińskiego 1, SP 16)

💪 Zajęcia ogólnorozwojowe: fizjoterapeuta Reprezentacji Polski – Joachim Faber

🕑 Piątki 17:00 – 18:00 (hala przy ZSOS nr 7 – ulica Gierymskiego)

STARE GLIWICE

✔️ Liga piłkarska na osiedlu Stare Gliwice

⚽ Organizacja: trener Daniel Adamczyk

🕑 Niedziele od 14:00 (boisko przy ul. Sadowej)

💪 Zajęcia ogólnorozwojowe: fizjoterapeuta Reprezentacji Polski – Joachim Faber

🕑 Piątki 18:00 – 19:00 (hala przy ZSOS nr 7 – ulica Gierymskiego)

 

    Partnerzy i Sponsorzy