To był pierwszy, śnieżny mecz w tym roku, ale trudne warunki nie przeszkodziły, aby oba zespoły stworzyły ciekawe widowisko dla kibiców. Niewielu jedna zdecydowało się w taką pogodę przybyć na stadion. Oficjalna frekwencja to 2329 widzów, tyle bowiem rozprowadzono wejściówek, ale wielu karnetowców zostało w domach.

Emocje zaczęły się już w 2 minucie, kiedy to niecieczanie mieli rzyt karny. Zmarnował tę jedenastkę Gergel, ten sam zawodnik, który będąc piłkarzem Górnika Zabrze strzelił Piastowi 4 gole. Jeszcze przed przerwą jednak goście objeli prowadzenie. Gliwiczanie nie poddali się jednak i 10 minut po przerwie było już 1:1, z potem za sprawą Skołowskiego zdobyli zwycięską bramkę i powiększyli swoje konto o trzy punkty. Fotorelację z tego śnieżnego meczu znajdziecie TUTAJ