Futsalowa drużyna Piasta w ten weekend pauzuje. Gliwiczanie mieli grać z Red Dragons Pniewy, ale z powodu wykrycia koronawirusa u jednego z zawodników spotkania z udziałem tej drużyny zostały odwołane.
W zespole z Gliwic jest duży niedosyt z tego powodu, bo Piast jest na fali, a futsaliści mieli apetyty na kolejną wygraną. Dodatkowo jeszcze będą pauzować w ten weekend. Z drugiej strony zawodnicy, którzy wracają do formy po kontuzjach i przypumusowej kwarantannie po zgrupowaniu kadry narodowej czyli Dominik Śmiałkowski i Dominik Solecki mają więcej czasu na odbudowę przed arcyważnym starciem z Rekordem Bielsko Biała, który zaplanowano na piątek 23 października. Wiadomo już jednak, że niestety spotkanie to zostanie rozegrane bez udziału publiczności.

Na ten weekend zaplanowano 8 kolejkę spotkań, a bardzo ciekawie zapowiada się starcie Rekordu Bielsko Biała z Contractem Lubawa. Ten mecz pokaże stacja NSport. Te zespoły plus Clearex niewątpliwie będą głównymi rywalami niebiesko-czerwonych do gry o medale.

8 kolejka spotkań – terminarz

 

Słoneczny Stok Białystok Clearex Chorzów 17 października, 18:00
FC Toruń GSF Gliwice 18 października, 15:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice AZS UŚ Katowice 18 października, 18:00
Red Dragons Pniewy Piast Gliwice 18 października, 16:00
Rekord Bielsko-Biała Constract Lubawa 17 października, 15:00
LSSS Lębork AZS UW Wilanów (Warszawa) 18 października, 18:00
Red Devils Chojnice Gatta Zduńska Wola 18 października, 18:00
Futsal Team Brzeg Futsal Leszno 17 października, 18: