Klubowe akcesoria to bardzo ważny element dla wszystkich fanów klubu Piast Gliwice. Budują one poczucie wspólnoty i motywują do kibicowania. Dzięki nim, nawet poza sezonem rozgrywek, możemy czuć się związani z ukochaną drużyną. To dlatego klubowy sklep oferuje liczne akcesoria w klubowych barwach, które przypadną do gustu kibicom w każdym wieku.

Możecie je wygodnie kupować nie tylko stacjonarnie, ale też online – w sklepie internetowym Piasta Gliwice. Strona jest przejrzysta i funkcjonalna – stworzona w taki sposób, by zakupy były dla Was przyjemne i oczywiście bezpieczne. Sklep posiada wszelkie standardowe zabezpieczenia, które chronią wasze dane i zapewniają bezpieczne płatności. Dzięki niemu nie musicie wychodzić z domu, by zdobyć akcesoria z najnowszych kolekcji.

Zakupy online dla każdego kibica

Zakupy w sklepie internetowym klubu są bardzo wygodne – możecie na spokojnie obejrzeć wszystkie przedmioty i podjąć decyzję, które z nich sprawią Wam największą radość. System zakupów oraz płatności jest bezpieczny i przystosowany dla kibiców w różnym wieku. Jeśli nie posiadasz internetowego konta bankowego lub nie jest jesteś przekonany do płatności internetowych, możesz zapłacić za zakupy przy odbiorze przesyłki. Posiadacze tradycyjnych lub internetowych kont bankowych mogą wysłać tradycyjny przelew, albo też dokonać zapłaty na poczcie. Najszybszą i najwygodniejszą formą zapłaty jest szybki przelew za pomocą systemu Przelewy 24. To sprawdzona i bezpieczna metoda, z której korzysta większość sklepów i serwisów internetowych, jak choćby zakladypzbuk.pl. Przelewy 24 pośredniczą w przesłaniu pieniędzy z jednego konta na drugie. Udostępniają automatyczne logowanie do wszystkich największych banków w Polsce, ale możliwa jest też zapłata kartą. Dzięki usłudze Przelewy 24, sklep od razu otrzymuje potwierdzenie wysłania zapłaty i może od razu przystąpić do realizacji zamówienia. Dzięki temu, w bardzo krótkim czasie może znaleźć się ono u klienta.

Kupuj wygodnie klubowe akcesoria i ciesz się nimi każdego dnia

Sklepy stacjonarne i internetowe klubu Piast Gliwice oferują bardzo bogaty wybór produktów Są one dostępne już dla najmłodszych kibiców, którzy swoje dziecięce posiłki mogą zjadać ubrani w body i śliniak w klubowych barwach. Dla maluchów przeznaczone są też piłki oraz proste puzzle z wizerunkiem klubowej maskotki i herbem. Starsze dzieci, które chodzą już do przedszkola lub szkoły mają o wiele więcej możliwości, by z dumą prezentować i rozsławiać klubowe barwy. Pomoże im w tym pudełko śniadaniowe z herbem lub Piastusiem, piórniki i szkolne worki w barwach Piasta Gliwice, w których mogą nosić wszystkie potrzebne podczas zajęć rzeczy. Zarówno mali, jak i duzi mogą oczywiście kupić w sklepie klubowe koszulki – to podstawowe wyposażenie w każdym klubie na świecie, które idealnie sprawdza się podczas kibicowania. Najwierniejsi fani mogą od stóp do głów ubrać się w klubowe barwy – zaczynając od bielizny, na bluzach i narzutkach kończąc. Klubowy sklep oferuje też wyjątkowe produkty na eleganckie okazje. Sukcesy Piasta Gliwice możecie świętować popijając drinki z klubowej karafki, albo z zestawu składającego się z piersiówki i kieliszków. Podczas ważnych spotkać warto mieć na sobie krawat klubu, a na wycieczkę wybrać się z klubową torbą termiczną.