Śląsk w tym sezonie już nie zawodzi swoich fanów. Wrocławianie choć nie odnoszą spektakularnych zwycięstw, to jednak systematycznie gromadzą punkty i maja ich już na koncie 30.

Gliwiczan czeka trudne zadanie jeszcze z innego punktu widzenia. Drużyna ze stolicy Dolnego Śląska przegrały tylko dwa mecze i straciła ledwie 15 bramek. Piast ma o jednego gola straconego mniej, ale o dwie porażki więcej. W sobotę jednak więcej szans na wygraną dajemy gospodarzom  z racji tego, ze u siebie potrafią ograć każdego.

Niewątpliwie więc jest to mecz dwóch czołowych drużyny. Warto wiec wybrać się na mecz, przypominamy, że kibice posiadający karnety i bilety na mecze mistrza Polski – Piasta Gliwice w sobotę mogą bezpłatnie podróżować komunikacją miejską Zarządu Transportu Metropolitalnego

 Wyłącznie kibice drużyny z Okrzei  mogą korzystać z komunikacji miejskiej w dniach meczowych na trzy godziny przed i dwie po meczu.

 Do przejazdów komunikacją miejską uprawniają karnety na rundę jesienną i na sezon 2019/20 – w obu przypadkach dodatkowo wymagany jest wydruk papierowy z systemu biletowego, a także bilety na mecz zakupione w przedsprzedaży lub w kasie przed meczem.

RELACJA TEKSTOWA LIVE – TUTAJ