Bardzo gorąco chcemy zachęcić Was do odwiedzenia i rozpoczęcia treningów w jednym z najlepszych polskich fitness klubów klasy premium –  SHAUSHA Sport Club.

Klub położony jest 5 km od centrum Gliwic w miejscowości Szałsza (300 metrów w bok od ul. Tarnogórskiej).

Powierzchnia klubu nie przekracza 1000m2, dlatego określa się go jako butikowy, ale oferuje wszystko, co potrzebne jest, aby w zdrowy, ciekawy i przyjemny sposób spędzić czas.  Klub posiada największą, klimatyzowaną salę do fitnessu, w której odbywają się  zajęcia o charakterze prozdrowotnym typu Pilates, Zdrowy kręgosłup czy Joga, oraz ćwiczenia wzmacniająco-spalające, takie jak: FullBody Workout, Tabata czy Sztangi.

– Jesteśmy jedynym klubem butikowym na Śląsku,  nastawionym na indywidualne podejście do klienta i ukierunkowaną misję działania.  Naszą bogatą ofertę kierujemy   do osób świadomych zdrowego trybu życia – mówi Anna Azyan Nizińska. – Wyróżnia nas kompleksowe podejście do klienta, zapewniamy naszym klubowiczom możliwość przeprowadzenia właściwego treningu połączonego z posileniem się pysznym włoskim jedzeniem w restauracji „Antonio Shausha”- dodaje pani menadżer.

Klubowicze maja do dyspozycji też klimatyzowaną siłownię wyposażoną w intuicyjny sprzęt firmy „PRECOR” ze strefą wolnych ciężarów. UWAGA – na siłowni przez cały czas do dyspozycji  klientów są trenerzy personalni.

Nowoczesna siłownia ze strefa maszyn i wolnych ciężarów

Na parterze usytuowane  trzy profesjonalne, klimatyzowane korty do squash’a firmy ASB z możliwością przesuwania ścian i utworzenia boiska do badmintona.  Na zewnątrz znajdują się dwa korty do tenisa z nawierzchnią z trawy syntetycznej.

Ponadto do dyspozycji klubowiczów  jest strefa relaksu, w której znajduje się sauna fińska, sauna infrared, taras widokowy oraz gabinet kosmetologii i masażu.

Strefa relaksu

Historia tego rodzinnego klubu liczy sobie 7 lat, ale już zyskał sobie miano jednego z najlepszych nie tylko w regionie w swojej kategorii.

– Jako klub premium zostaliśmy docenieni i wyróżnieni w prestiżowym konkursie na najlepszy klub w Polsce przez branżowy magazyn „Body Life” – otrzymaliśmy 2 miejsce – podkreśla Anna Azyan Nizińska .

Klub gwarantuje komfort ćwiczeń, poprzez ograniczoną liczbę klubowiczów. Do dyspozycji klientów jest i monitorowany parking, serwis ręcznikowy oraz przestrzeń dla swojej prywatności.

Klimatyzowane korty do squash’a firmy ASB

– Stawiamy sobie za cel, aby każdy klient mógł swobodnie zrealizować wszystkie swoje cele! Pomagamy osiągnąć sylwetkę o jakiej zawsze marzył i zakorzenimy w Nim ideę, że w zdrowym ciele zdrowy duch – zaznacza na koniec menadżer  SHAUSHA Sport Club.

Wszystkie niezbędne informacje jak dojechać, zacząć treningi, plan zajęć oraz cennik znajdziecie pod adresem  shausha.pl

artykuł promocyjny

.