GKS Piast został zgłoszony do projektu certyfikacji akademii piłkarskich PZPN. W programie certyfikacji kolejnym krokiem jest przypisanie zawodnika do drużyny. Ten krok muszą samodzielnie wykonać Rodzice
Mimo okresu urlopowego uprzejmie prosimy Rodziców o wygospodarowanie wolnej chwili i założenie konta na PZPN 24 i zgłoszenie zawodnika do systemu. Jest to warunek konieczny do dalszej weryfikacji klubu.
Uwaga – dotyczy to dzieci, którzy trenują piłkę nożną w Stowarzyszeniu GKS Piast za wyjątkiem roczników 2005/06 .
Ulotkę w formie PDF można ściągnąć TUTAJ
Poniżej prezentujemy film jak należy przypisać dziecko do drużyny. – UWAGA – rodziców interesuje tylko punkt 13 (24 min i 25 sekunda filmu).
W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem d.s. szkolenia młodzieży – Krzysztofem Szumskim – tel. +48 792 182 131
Dodaj komentarz
1 Komentarz do "Ważne – jak przypisać dziecko trenujące w GKS Piast do drużyny"
Musisz się zalogowany jako aby móc dodać komentarz.
Musisz się zalogowany jako aby móc dodać komentarz.
Co to jest i jakie zalety to ma??