To może być prawdziwa, ekologiczna rewolucja na kulinarnej mapie Gliwic. Właśnie ruszył nowy fast food bar w którym można zjeść zdrowo, smacznie, tanio i… szybko.

Od początku grudnia  przy ul Łużyckiej 2c działa „Rewolucja”. To bar szybkiej obsługi oferujący dania których nigdzie indziej nie dostaniecie.

– Od jakiegoś już czasu miałem w głowie, aby stworzyć takie miejsce, gdzie będzie można zjeść smacznie, zdrowo, a przede wszystkim tanio. Swoje inspiracje czerpię z podróży po różnych krajach, gdzie miałem okazję poznać różne kuchnie – wyjaśnia Łukasz pomysłodawca  tego przedsięwzięcia.

Właściciele to ludzie związani ze sportem, postawili więc na zdrowie, jednocześnie zrywając ze stereotypem, że to co ekologiczne musi być drogie.

– Przede wszystkim jesteśmy innowacyjni. Mamy dobre potrawy, wykonywane od podstaw z użyciem surowców z najlepszej jakości. Nie stosujemy żadnej chemii ani polepszaczy smaku. Nie używamy również białego cukru do słodzenia potraw, zamiast tego stosujemy miód ( z certyfikowanej pasieki) oraz syrop klonowy – podkreśla Łukasz.

„Rewolucja” oferuje zarówno dania jarskie jak i mięsne, odpowiednie również dla dzieci i sportowców. Łatwo strawne, ale jednocześnie syte. Na ten moment szef kuchni poleca „Rewolucyjny Przysmak” (mus na bazie mleka, kaszy, płatków oraz bakalii, delikatnie słodzony syropem klonowym) oraz Batony Mocy ( batony energetyczne własnego wyrobu, wypiekane codziennie rano, bez dodatku cukru).

Proste, szybkie i łatwe w wyborze menu

Ktoś może pomyśleć, że jak jest ekologicznie, zdrowo to  znaczy drogo – nic z tych rzeczy. W żadnym innym lokalu nie zjecie tak dużo i tak tanio.

– Mamy bardzo atrakcyjne ceny (12 zł za danie główne, 10 zł dla studentów i uczniów). Są też tańsze przekąski, a na godzinę przed zamknięciem obniżamy cenę o połowę.  Nasze dania można zamawiać na miejscu lub w dowozie (numer telefonu oraz aktualne menu na naszym facebooku oraz na witrynie w google). W połowie stycznia uruchamiamy również możliwość zamawiania przez Pyszne.pl oraz Pizzaportal.pl – wylicza….

Nikt nie lubi czekać na jedzenie, szczególnie, gdy spieszy się  na uczelnię, do pracy czy choćby na autobus. W „Rewolucji” potrawy serwowane są błyskawicznie. Czas oczekiwania wynosi tyle, ile potrzeba by umieścić danie na talerzu czy zapakować na wynos. To nie oznacza, że posiłki są odgrzewane w mikrofali.

– Wszystko co serwujemy jest przygotowywane ze świeżych produktów. Kuchnia pracuje na bieżąco. Przed zamknięciem lokalu obniżamy ceny o połowę, tak że nic nie zostaje na następny dzień – podkreśla.

Lokal mieści się na początku ul Łużyckiej, tuz obok placu Krakowskiego. Politechniki Śląskiej, Areny Gliwice i Technoparku. Można też tam poczekać na autobus, który odjeżdża z pobliskiego przystanku, a jak się nie zdąży zjeść, to zabierze się danie ze sobą. Koniecznie musicie wpaść, spróbować, bo naprawdę warto.

Więcej informacji o Rewolucji znajdziecie na funpage baru (TUTAJ)

W gustownie urządzonym lokalu nie tylko możecie zjeść, ale też skorzystać z darmowego Wi-fi, pouczyć się, popracować w spokoju

Łatwo trafić również do nas wieczorem, a na godzinę przed zamknięciem lokalu obniżamy ceny o połowę

Tekst sponsorowany