Futsalowa drużyna Piasta złapała  już wiatr w żagle i wygrywa mecz za meczem. W miniony piątek gliwiczanie odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu, pokonując wysoko, bo 5:0 AZS UŚ Katowice.

Zwycięstwo tym bardziej cenne, bo odniesione na wyjeździe. Dzięki kolejnym trzem zdobytym punktów, Piast jest już na ósmym  miejscu. W najbliższą sobotę – 8 grudnia podopieczni Klaudiusza Hirscha staną przed kolejną szansą poprawienie bilansu. W małej hali gliwickiej Areny niebiesko-czerwoni podejmować będą Red Devils Chojnice. Diabły wprawdzie zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, ale mecze z udziałem tej drużyny `zawsze są atrakcyjne, bo pada w nich dużo bramek.  Już dziś warto zarezerwować sobie czas na sobotnie popołudnie, by być świadkami tego bardzo ciekawie zapowiadającego się meczu.

Warto też kupić bilet na to spotkanie w przedsprzedaży, bo jest taniej i gwarancja dobrego miejsca. Najprościej zrobić to przez aplikację kupbilet.pl. Wejściówki można też nabywać w punktach STS, EMPIK i KOLPORTERA. Jeśli ktoś nie zdąży, to zawsze można kupić w dniu meczu.

Ważna informacja. W najbliższą sobotę nie będzie można skorzystać z parkingu przy małej hali. W Arenie bowiem odbywają przedstawienia Disney On Ice