Zakończyły się rozgrywki w rundzie jesiennej w najmłodszych rocznikach. O ligowe punkty rywalizowali chłopcy z roczników 2009, 2008 i 2005/06. Ci ostatni jeszcze mają mecze do rozegrania.

Choć w piłce młodzieżowej nie wynik czy miejsce w tabeli jest najważniejsze, to jednak w każdym meczu kandydaci na piłkarzy dają z siebie wszystko, by wygrać. Nie zawsze jednak się to udaje, bo inne drużyny z takim samym zamiarem wychodzą na murawę.  Widać jednak, ze czym dłużej trwa szkolenie, tym lepiej sobie młodzież radzi.

Runda jesienna rozpoczęła się 1 września. W tym czasie drużyny rozegrały mecz i rewanż. Pierwszy zespół z rocznika 2008 zakończył rywalizację na trzecim miejscu, choć zgromadził tyle samo punktów – 21, co druga w tabeli drużyna z Pyskowic. Zadecydowały bezpośrednie mecze.

Drugi zespół prowadzony również przez Janusza Wrońskiego i Maciej Wrońskiego pewnie wygrał swoją ligę z imponującym stosunkiem bramkowym 73:29. Gdy jednak strzela się po 17 goli w meczu to tak potem bywa.  Warto nadmienić, że w obu tych zespołach grali także chłopcy z rocznika 2009 i z klasy sportowej, którzy w tym roku jeszcze nie ukończyli 11 lat. To była wartość dodana dla tego zespołu i nei tylko chodzi o wynik, ale pozostali mogli przy nich się podciągnąć.

IV liga okręgowa C2 Trampkarz. r. 2005/06
GKS PIAST GLIWICE 1:12 SKS GWAREK ZABRZE
Bramkarz dla Piasta:
45′ Patryk Jarka (samobójcza)

CONCORDIA KNURÓW 3:11 GKS PIAST GLIWICE
17′ Paweł Górecki
25′ Antonii Musz
30′ Kacper Kacperski
35′ Kacper Kacperski
38′ Jan Bryda
45′ Paweł Górecki
46′ Kacper Kacperski