Jest szansa, że w przyszłym sezonie będziemy również oglądać zespół Piasta  w zreformowanej Centralnej Lidze Juniorów.

Wprawdzie drużyna, która obecnie tam występuje na pewno spadnie, bo zajęła 12 miejsce, a utrzymuje się tylko pierwsze sześć zespołów, ale ich młodsi koledzy z rocznika 2001 występujący w I lidze wojewódzkiej, zwyciężyli w swojej grupie i dzięki temu zagrają baraż z Chrobrym Głogów o awans do CLJ.   Baraże zaplanowano na 23 i 27 czerwca

Gliwiczanie do końca rywalizowali o pierwszą lokatę z z BTS rekord Bielsko Biała. Tak się złożyło, że oba zespoły spotkały się ze sobą w ostatniej serii spotkań. Piastowi wystarczał remis. Do przerwy jednak wygrywali bielszczanie 1:2. Po przerwie jednak podopieczni Radosłąwa Boczka rzucili wszystko na jedną szalę i strzelili trzy bramki wychodząc na prowadzenie 4:2. Goście jednak walczyli do końca i w doliczonym czasie gry zdołałi jeszcze strzelić kontaktowego gola. Dla nich to była jednak tylko bramka na otarcie łez.

Gliwiczanie w 14 meczach zdobyli 28 punktów. Składa się na to 9 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Stosunek goli wynisó 29:20

Piast Gliwice – BTS Rekord Bielsko-Biała 4-3 (1-2)
0-1 – Kozina, 7 min.
1-1 – Rakowiecki, 15 min.
1-2 – Kozina, 40+1 min.
2-2 – Kuc, 66 min.
3-2 – Grzegorz, 70 min.
4-2 – Kuc, 79 min.
4-3 – Tatarczuch, 80+3 min