Miniony sezon obfitował  w gole, nie tylko ze względu  na to, że rozegrano 27 kolejek. Wyjątkowo mocny był Rekord, który wygrywał większość spotkań różnicą kilku goli, a  nawet notował wyniki dwucyfrowe.

To do bielszczan należy najwyższe zwycięstwo. Mistrzowie Polski pokonali u siebie Pogoń Szczecin 13:1. Najwyższą wygraną na wyjeździe natomiast odniósł Piast. Gliwiczanie wygrali z Pogonią Szczecin na jej terenie 10:1. Najwięcej bramek padło w meczu Gatta Zduńska Wola – Słoneczny Stok Białystok, bo aż 20. Pojedynek ten bowiem zakończył się wynikiem 14:6.  Nie było natomiast meczu, który zakończyłby się bezbramkowym remisem. Najmniej goli kibice zobaczyli w starciu AZS UG Gdańsk – Słoneczny Stok. To spotkanie gdańszczanie wygrali 1:0.

Najwięcej spotkań bez straty gola zaliczył Piast. Podopieczni Klaudiusza Hirscha w trzech meczach nie dali sobie wbić bramki. Co ciekawe Rekord Bielsko Biała tylko raz wygrał do zera.

Gliwiczanie najwyższe porażki zanotowali w pojedynkach z Rekordem – 2:9 i 2:8.  Obie te przegrane miały miejsce w hali przy ul Jasnej 31. Na wyjeździe Piast uległ drużynie z Czarnego Lasu tylko 1:3.

 

Opracowanie: piast.gliwice.pl/futsal