Mamy przyjemność poinformować, że w tym sezonie, dalej wspierać będzie futsalistów Piasta Gliwice firma „INWEST”.

Sklep, który swoją siedzibę ma w Gliwicach przy ul Barlickiego 9 oferuje trofea sportowe, upominki, grawerowanie, szyldy, puchary, statuetki, medale, dyplomy To także znakomitej jakości, wypukłe i wypalane tablice i szyldy emaliowane. Więcej o ofercie firmy na stronie

INWEST P.U.P.H. przedsiębiorstwo obecne na polskim rynku od 1990 roku z siedzibą w Gliwicach przy ul. Barlickiego 9. oferujące starannie dobraną ofertę towarów oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Firmie zaufało już ponad 3000 firm i instytucji. Oferta skierowana jest zarówno do placówek oświatowych i sportowych, podmiotów gospodarczych jak i odbiorców indywidualnych.

Koniec pierwszego kwartału każdego roku kalendarzowego jest okresem wymiany ubiegłorocznej kolekcji trofeów sportowych na nową. Na asortyment oferowanych towarów składają się medale, dyplomy, statuetki, figurki, wklejki, puchary oraz wiele innych czyniąc tym samym naszą ofertę bogatą  i niepowtarzalną !

Cały asortyment uzupełniany jest usługami związanymi z wykonywaniem tabliczek opisowych do trofeów sportowych, grawerowania laserowego oraz etykietami samoprzylepnymi. Ponad 60% prezentowanej oferty dostępna jest na miejscu w sklepowym magazynie i dostarczana do dowolnego miejsca w Polsce, zwykle w ciągu 48 godzin.

Ponadto oferta zawiera bogaty asortyment artykułów stemplarskich i usług poligraficznych, a w wśród nich wyrób pieczątek, druk wizytówek, papierów firmowych, ulotek, plakatów reklamowych, identyfikatorów, etykiet samoprzylepnych itp.

Zapraszamy na stronę inwest.com.pl