Mamy przyjemność zakomunikować, że współpracę z futsalową drużyną przedłużył na kolejny sezon firma „KLAPEC”.

Pasja i doświadczenie – takie jest motto tej firmy, zajmującej się produkcją i sprzedażą, zdaniem wielu najlepszych lodów w Gliwicach.

Odkąd Krzysztof Klapec, założyciel naszej firmy użył maszyny do lodów, stały się one jego pasją, którą zaraził resztę rodziny. Ciągłe udoskonalenie smaków i receptur to odtąd cel działań rodziny Klapec. W swojej kolekcji firma posiada około 100 smaków. Wciąż pracuje nad nowymi i doskonali stare. To jednak tylko część tajemnicy ich niezwykłego smaku. Oprócz niepowtarzalnych receptur istotny jest dobór składników wykorzystywanych w procesie produkcji. Te zawsze wybierane są z najwyższej półki…

Nie tylko lody.

Dzień ślubu to szczególny moment w życiu każdego człowieka. Powinien być wyjątkowy i niezapomniany. Zadaniem firmy jest pomoc w realizacji tego pragnienia. Klapec zadba o to, by w tym niezwykłym dniu ozdobą weselnego stołu był oryginalny i niepowtarzalny tort, przygotowany specjalnie dla Państwa, zgodnie z gustami i upodobaniami smakowymi nowożeńców, dopasowany wizualnie do stylizacji przyjęcia. Do realizacji zamówienia zawsze podchodzimy z zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejszy szczegół, gdyż dla nas każdy klient jest wyjątkowy.

W oczekiwaniu na nowy sezon  warto zajrzeć do jednego z dwóch punktów lodziarni Klapec. Oba mieszczą się w Gliwicach.

Jeden przy ul. Wysokiej 6/1 (koło Rynku), drugi przy ul Strzelców Bytomskich 4 (Łabędy).

Firma posiada również swoją stronę internetową pod adresem: www.klapec.pl

klapec-jenczmionka1