TeamPiłkarska Akademia TEAM Jarosława Kaszowskiego z nowym rokiem rozpoczęła współpracę z ekstraklasowym klubem futsalu GAF Jasna Gliwice.-  Mamy nową halę w której na bazie  Akademii  TEAM chcemy zbudować szkolenie dzieci od najmłodszych lat. Liczymy, że wkrótce będzie u nas trenować 300-400 dzieciaków.  Nie mniej jednak nie będzie szli na ilość , tylko na jakość. Chcemy , aby nasi wychowankowie  trafiali do drużyn młodzieżowych Piasta albo GAF, w zależności co wybiorą – wyjaśnia Tomasz Kulczycki, prezes ds. sportowych klubu z Jasnej.

– Z braku hal zaczęliśmy się troszkę dusić. Teraz jednak sytuacja zmieniła diametralnie. Będziemy mieli możliwość korzystać z nowoczesnego, przystosowanego do piłkarskich treningów obiektu. Włączenie się GAF do projektu TEAM otwiera nowy rozdział w życiu Akademii – dodaje Jarosław Kaszowski – były kapitan Piasta.

Piłkarska Akademia Jarosława Kaszowskiego działa od ponad dwóch lat. W minioną sobotę czworo podopiecznych Kaszowskiego zasiliło młodzieżowy zespół Piasta, który wziął udział turnieju w Chorzowie. Chłopaki z TEAM należeli do wyróżniających się zawodników na parkiecie.

Z tej okazji, już w najbliższą sobotę w hali przy ul Jasnej 31 w Gliwicach (oś. Zubrzyckiego),  każde dziecko w wieku od lat 4 do 10 będzie mogło wziąć udział w zupełnie darmowych zajęciach, które poprowadzą  trenerzy drużyn młodzieżowych Piasta i reprezentacji Polski w futsalu.

Prosimy o przybycie minimum 15 minut wcześniej oraz o zabranie ze sobą własnego sprzętu sportowego, szatnie czekają na dzieci od 11:30 – ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI.

czytaj też na stronie GAF Jasna 31 Gliwice