W Szkółce piłkarskiej Jarosława Kaszowskiego jest już prawie czterdzieścioro dzieci. Zajęcia odbywają się w dwóch halach. Powstanie nowego klubu w Gliwicach, na razie dla najmłodszych entuzjastów futbolu odbiło się szerokim echem również i w mediach. W konsekwencji  współpracę Kaszowskiemu zaproponował znany koncern – Coca Cola, a ściślej mówiąc jego przedstawiciel na Polskę – Moja Szkółka będzie promować konkretny produkt tej firmy  – wodę mineralną „Kropla Beskidu”.

W zamian firma będzie zaopatrywać nas w ten napój. Do tej pory koszt zakupu wody, którą dostają dzieci w trakcie zajęć  pokrywany był  z budżetu szkółki, a idzie tego naprawdę sporo.  Korzyści będą więc wymierne dla obu stron. Jeszcze jesteśmy w trakcie ustalania ostatnich szczegółów umowy, sprawa powinna zakończyć się w najbliższych dniach – wyjaśnia Kaszowski.  Coca Cola zaopatruje również w swoje produkty Piasta Gliwice. Oprócz wody dla sportowców oferuje napoje izotoniczne.  Koncern ten więc coraz silniej zaznacza swoją obecność w gliwickim sporcie.

Zajęcia w Szkółce Kaszowskiego odbywają się w poniedziałki w SP w Żernikach (godz 14:30) oraz we wtorki na Okrzei (godz, 16:00). Rodzice mają więc wybór miejsca i czasu. Cały czas trwają zapisy do Szkółki. Więcej szczegółów TUTAJ