Ze względów logistycznych nastąpiła zmiana miejsca przedsprzedaży biletów na inaugurujący otwarcie nowego stadionu w Gliwicach mecz w którym Piast Gliwice w ramach rozgrywek o mistrzostwo I ligi podejmie Wisłę Płock. Wejściówki jednorazowe będzie można nabywać tylko na nowym stadionie przy ul Okrzei. Nie będzie natomiast prowadzona przedsprzedaż w siedzibie klubu przy ul. Szobiszowickiej. Poniżej podajemy harmonogram i wyjaśnienie. UWAGA – Przy zakupie biletu trzeba posiadać przy sobie dokument tożsamości z nr PESEL. Obywatele innych Państw mogą nabywać wejściówki okazując paszport lub odpowiednik polskiego dowodu osobistego. Dzieci do lat 13 na stadion mogę wejść tylko z opiekunem. Dla znajomego, członka rodziny można kupić bilet podając jego dane.


29 październik, 10-18, ul. Okrzei
30 październik, 10-14, ul. Okrzei
31 październik, 12-18, ul. Okrzei
1 listopad, sprzedaż niedostępna
2 listopad, 12-18, ul. Okrzei
3 listopad, 12-18, ul. Okrzei
4 listopad, 12-18, ul. Okrzei
5 listopada, sprzedaż będzie się odbywać na stadionie przy ul. Okrzei 20 od godz. 15.00

Przypominamy, że karty kibica nie obowiązują w czasie trzech spotkań listopadowych. Kibice nabywają wyłącznie jednorazowe bilety. W siedzibie klubu zostaną otwarte 2 kasy. Z poziomu stadionu uruchamiane są wszystkie stanowiska kasowe, natomiast sam system nie przewiduje na włączenie do użycia więcej niż dwóch ruchomych stanowisk poza obiektem. Zostaną podjęte starania, by przedsprzedaż była prowadzona na stadionie, wiąże się to jednak z wyrażeniem zgody przez wykonawcę. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Ceny biletów będą się zamykać w kwotach 10, 15 i 20 zł.  Klub przygotował bilety zniżkowe bilety rodzinne na specjalnie wyznaczony sektor w cenach 15 zł – 2 osoby, 22 zł – 3 osoby, 30 zł – 4 osoby. Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo, a studenci Politechniki mają dodatkowe zniżki w związku z umową partnerską między Klubem a Uczelnią. Informacja o punktach, gdzie będzie można nabywać bilety zostanie podana jeszcze dziś, czyli w czwartek w godzinach popołudniowych.

Codziennie nowe informacje